fbpx

Przychodzi czarownica do komunisty…

INFO: Na światło dzienne wyszły podejrzane kontakty kubańskiej głowy państwa z magami i okultystami.

 

Przewodniczący Rady Państwa JE Michał Díaz-Canel Bermúdez korzysta z usług wiedźmy Mpaki. Kobieta jest liderką jednego z ruchów okultystycznych opartych na wierzeniach afrykańskich. Nie wiadomo, o co polityk prosi wiedźmę. Kobieta była jednak wielokrotnie widziana w jego otoczeniu i może mieć na niego znaczny wpływ.

Gdy komuniści instalowali swoją władzę na Kubie, weszli w porozumienie z ruchami okultystów przeciwko Kościołowi katolickiemu. Mieli na celu osłabienie silnej pozycji religii chrześcijańskiej poprzez konwersję na „czarodziejską” religię voodoo. Chociaż oficjalnie komuniści każdą religię uznawali za „zabobon” i „opium dla ludu”. Magowie uzyskali jednak parasol ochronny ze strony władz i tolerancję dla swoich praktyk. Sprawa pokazuje, że mimo upływu ponad 60 lat, współpraca nadal jest kontynuowana.

 

Źródło: www.cibercuba.com

14 thoughts on “Przychodzi czarownica do komunisty…

  1. Wierzenia ludzkie w rękach sprawnego polityka mogą stać się bardzo skutecznym narzędziem. Np. Zbig Brzeziński skutecznie “skonwertował” islam w wojujący islam.

    1. Ja słyszałem o pedale, który skonwertował na geja. Kiedyś chodził w onucach, teraz w krawatach od Armaniego, w butach od Gucciego i w marynarkach od Versace. Forsę ma z domu mody SOROS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.