fbpx

Z braku argumentów pokazała stare cyce!

INFO: Znana ugandyjska aktywistka została skazana na 18 miesięcy więzienia za nazwanie prezydenta kraju “dupą wołową”. W ramach sprzeciwu wobec wyroku… pokazała nagi biust.

 

P. Stella Nyanzi jest zagorzałą hejterką JE Yoweriego Museveniego, którego podgryzała poprzez media społecznościowe niezliczoną ilość razy. Obecnie usłyszała wyrok skazujący ją na 18 miesięcy paki za to, że zwyzywała prezydenta od “dup wołowych”. Pracująca jako wykładowczyni akademicka, p. Nyanzi nie była obecna na sali sądowej podczas ogłaszania wyroku – zapoznała się z nim poprzez transmisję wideo i gdy dowiedziała się, że idzie siedzieć, gwałtownie zaprotestowała obnażając się i pokazując sędziom… swoje zwisające cycki. Za swój absurdalny popis ekshibicjonizmu została oskarżona o “obrazoburcze komunikowanie się”.

Krajowi eksperci przyglądający się aktywności p. Nyanzi coraz głośniej mówią, że powinni się jej przyjrzeć raczej psychiatrzy, a nie wymiar sprawiedliwości.

Sama bohaterka całej afery powiedziała wprost, że jej życiowym celem jest “denerwowanie p. Museveniego”, ponieważ według niej “cały kraj ma dość jego dyktatury”.

 

Źródło: BBC

34 thoughts on “Z braku argumentów pokazała stare cyce!

    1. To raczej pewne. Ja się zastanawiam jaki paragraf za to będzie? Pokazywanie treści obŻydliwych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.