fbpx

Tunisie Telecom uruchamia BlackBerry

INFO: BlackBerry rozpoczęło swój szturm na rynek tunezyjski. Tunisie Telecom, operator komórkowy w Tunezji, Alcatel-Lucent oraz RIM (Research in Motion) są odpowiedzialni za sprzedaż urządzenia komunikacyjnego.

RIM jest dostarczycielem szerokiej gamy zastnosowań dla Tunisie Telecom, którego klienci zyskają teraz dostęp do BlackBerry – inteligentnego telefonu pozwalającego na obsługę poczty elektronicznej, korzystanie z sieci, a także standardowych opcji telefonicznych.

Na podstawie porozumienia dystrybucyjnego z RIM, Alcatel-Lucent pomoże zbudować urządzeniu silny wizerunek w regionie i wspomóc projekt Tunisie Telecom, nie rezygnując z działalności na tunezyjskim rynku.

BlackBerry to rozwiązanie używane już przez miliony klientów na całym świecie, wzmocni Alcatel-Lucent na wiodącej pozycji na świecie, szczególnie w regionie Afryki Północnej. Umożliwi to także Tunisie Telecom skuteczne zaspokojenie popytu i da klientom przedsiębiorstwa przewagę konkurencyjną w bezpiecznej komunikacji przy wzroście produktywności.

Źródło: www.africanews.com
Opracował: Kajetan Wójcik

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x