fbpx

Ścięli chrześcijan w święta Bożego Narodzenia!

INFO: Islamiści z Państwa Islamskiego ścięli w Nigerii 11 chrześcijan. Dokonali masakry w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

 

Islamiści ścięli swoich chrześcijańskich zakładników w nieprzypadkowym terminie, a kaźń na pojmanych przez siebie cywilach miała być zemstą za śmierć lidera terrorystów, nśp. Abu Bakr al-Baghdadiego (został odstrzelony w Syrii przez Amerykanów).

Islamistyczni mordercy uwiecznili dokonaną przez siebie masakrę na trwającym niemal minutę nagraniu wideo, które opublikowała terrorystyczna agencja prasowa Amaq. Do masowego mordu samych mężczyzn doszło w niespokojnym stanie Borno.

 

Źródło: BBC

One thought on “Ścięli chrześcijan w święta Bożego Narodzenia!

  1. JKM miał rację:
    należy ISIS uznać (również “jako państwo), i natychmiast wypowiedzieć mu wojnę, ze wszystkimi tego konsekwencjami. W tym możliwością internowania tych, kogo jedynie podejrzewać możemy o sprzyjanie, zaś dowodów brak. A gdy są, to i czapa za zdradę, to chyba jasne?

    Ponadto wszystkie poczynania osób z danych kręgów kulturowych mogą legalnie podlegać wzmożonej inwigilacji, i prewencyjnym obostrzeniom. Np. wystąpienia mułłów wymagałyby pisemnej formy, cenzurowanej zawczasu.

    Nie łudźmy się, to… wojna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.