fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: Islamiści z Państwa Islamskiego ścięli w Nigerii 11 chrześcijan. Dokonali masakry w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

 

Islamiści ścięli swoich chrześcijańskich zakładników w nieprzypadkowym terminie, a kaźń na pojmanych przez siebie cywilach miała być zemstą za śmierć lidera terrorystów, nśp. Abu Bakr al-Baghdadiego (został odstrzelony w Syrii przez Amerykanów).

Islamistyczni mordercy uwiecznili dokonaną przez siebie masakrę na trwającym niemal minutę nagraniu wideo, które opublikowała terrorystyczna agencja prasowa Amaq. Do masowego mordu samych mężczyzn doszło w niespokojnym stanie Borno.

 

Źródło: BBC

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
basza
basza
3 lat temu

JKM miał rację:
należy ISIS uznać (również “jako państwo), i natychmiast wypowiedzieć mu wojnę, ze wszystkimi tego konsekwencjami. W tym możliwością internowania tych, kogo jedynie podejrzewać możemy o sprzyjanie, zaś dowodów brak. A gdy są, to i czapa za zdradę, to chyba jasne?

Ponadto wszystkie poczynania osób z danych kręgów kulturowych mogą legalnie podlegać wzmożonej inwigilacji, i prewencyjnym obostrzeniom. Np. wystąpienia mułłów wymagałyby pisemnej formy, cenzurowanej zawczasu.

Nie łudźmy się, to… wojna!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x