fbpx

Ścięli chrześcijan w święta Bożego Narodzenia!

INFO: Islamiści z Państwa Islamskiego ścięli w Nigerii 11 chrześcijan. Dokonali masakry w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

 

Islamiści ścięli swoich chrześcijańskich zakładników w nieprzypadkowym terminie, a kaźń na pojmanych przez siebie cywilach miała być zemstą za śmierć lidera terrorystów, nśp. Abu Bakr al-Baghdadiego (został odstrzelony w Syrii przez Amerykanów).

Islamistyczni mordercy uwiecznili dokonaną przez siebie masakrę na trwającym niemal minutę nagraniu wideo, które opublikowała terrorystyczna agencja prasowa Amaq. Do masowego mordu samych mężczyzn doszło w niespokojnym stanie Borno.

 

Źródło: BBC

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
basza Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
basza
Użytkownik
basza

JKM miał rację:
należy ISIS uznać (również “jako państwo), i natychmiast wypowiedzieć mu wojnę, ze wszystkimi tego konsekwencjami. W tym możliwością internowania tych, kogo jedynie podejrzewać możemy o sprzyjanie, zaś dowodów brak. A gdy są, to i czapa za zdradę, to chyba jasne?

Ponadto wszystkie poczynania osób z danych kręgów kulturowych mogą legalnie podlegać wzmożonej inwigilacji, i prewencyjnym obostrzeniom. Np. wystąpienia mułłów wymagałyby pisemnej formy, cenzurowanej zawczasu.

Nie łudźmy się, to… wojna!