Sądowa batalia zuchwałych rasistowskich Murzynów

INFO: Rasistowska organizacja Black First Land First BLF krytykuje wsparcie, jakiego Południowoafrykańska Komisja Praw Człowieka SAHRC udziela kobiecie, która oskarżyła BLF o nawoływanie do nienawiści i przemocy wobec białych mieszkańców RPA.

P. Lucyna Strydom pozwała przed Sądem Słuszności szefostwo BLF, a wspiera ją właśnie SAHRC, co bardzo nie spodobało się rasistowskiej organizacji, która domaga się wyrzucenia białych z farm w RPA i przekazania ich ziemi Murzynom. P. Strydom żali się na hasła i slogany widniejące na stronach internetowych BLF, które wprost nawołują do mowy nienawiści i przemocy wobec białych. Domaga się także nałożenia 150 tys. randów (ponad 11 tys. USD) grzywny na p. Mngxitamę z BLF oraz usunięcia ze stron internetowych organizacji haseł nawołujących do przemocy względem białych.

Z kolei samo BLF nieudolnie próbuje obracać kota ogonem i twierdzi, że nie zrobiło nic złego, a oskarżenia rzucane przez p. Strydom są niepotwierdzone – organizacja twierdzi także, że hasła "jeden osadnik, jedna kula" i "ziemia albo śmierć" oraz "ukonstytuowanie mowy nienawiści względem białych" są nieprawdziwe. P. Mngxitama z BLF posunął się w swojej bucie tak daleko, że stwierdził sam z siebie, wyręczając w tym sąd, że nie widzi potrzeby, aby skazano go na grzywnę i nakazano wystosowanie przeprosin względem p. Strydom. Wisienką na torcie jest fakt, iż szefostwo rasistów z BLF oskarżyło SAHRC o "wspieranie białych" przed sądem.

Źródło: appsa.co.za

Opracował: MCH

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
0 Autorzy komentarzy
Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: korwin-mikke.pl/afryka/sadowa-batalia-zuchwalych-rasistowskich-murzynow/ […]