fbpx

Rodzina zagryzie się w walce o komuszy spadek?

INFO: W Zimbabwe ukazał się raport ewidencjonujący bogactwa zgromadzone przez zmarłego jesienią długoletniego dyktatora kraju, śp. Roberta Mugabe.

 

Raport ukazał się na łamach państwowej gazety “Herald” i wskazuje, że zmarły komunista zgromadził ponad 10 mln USD aktywów oraz dysponował w momencie swojej śmierci kilkoma ekskluzywnymi posiadłościami rozsianymi po kraju. Ponadto śp. Mugabe pozostawił po sobie 10 aut, 11 ha ziemi oraz jedną (oficjalnie) farmę. Co ciekawe, w raporcie nie ma wymienionych zagranicznych aktywów byłego włodarza, a tajemnicą poliszynela jest, że posiadał takowe choćby w RPA czy w Azji.

Do tego należy doliczyć przejęte przez rodzinę dyktatora farmy oraz zakłady. Co ciekawe, wygląda na to, że dyktator nie pozostawił po sobie testamentu, więc można spodziewać się, że jego komusza rodzina rzuci się sobie do gardeł, szarpiąc się o kąski po zmarłym dyktatorze.

 

Źródło: Africanews

90 thoughts on “Rodzina zagryzie się w walce o komuszy spadek?

  1. jak to bandyta – komunista – czerwone ścierwo – do piekła z nim – go to hell /Vader/ and hell awaits /Slayer/ non RIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.