fbpx

Rekordowe podwyżki cen prądu w Zimbabwe!

INFO: Pośród szalejącego kryzysu gospodarczego władze Zimbabwe wprowadziły nowe, drastyczne podwyżki cen benzyny oraz prądu.

 

Kryzys gospodarczy trawi i dogniata Zimbabwe, więc władze tego kraju postanowiły dognieść mieszkańców. Od 6 października plebs będzie płacił za benzynę 26% więcej. To i tak jest nic, bo rząd chwilę wcześniej (3 X) wprowadził podwyżkę ceny prądu o – bagatela – 300%. Co ciekawe, podwyżki cen paliw są nową świecką tradycją w tym afrykańskim kraju – “odbywają” się co weekend.

 

Źródło: Fin24

One thought on “Rekordowe podwyżki cen prądu w Zimbabwe!

  1. Tak się kończy sytuacja, gdy daje się małpie (Murzynowi) brzytwę (władzę). Murzyn to co prawda homo sapiens, ale jego miejsce jest na plantacji bawełny, a nie do zarządzania państwem. Czarni, jeśli w ogóle, zdobywają nagrody Nobla w jakiejś komiksowej wersji “Pokojowej”, który każdy zasraniec, nawet “Bolek” może zdobyć. Czarny nie jest w stanie skomponować Toccata i fuga d-moll J.S.Bacha i żadne tam gnidy w rodzaju sariusza tego nie zmienią. Czarnuchy prztykają swoje prymitywne rapy, gdzie pośród faków narzekają na swój los, bo im się robić, a wcześniej uczyć nie chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.