fbpx

Rasistowski komuch snuje wizje o Stanach Zjednoczonych Afryki

INFO: Lider rasistowskiej, komunistycznej partii EFF działającej w RPA, WCz. Juliusz Malema, domaga się utworzenia “Stanów Zjednoczonych Afryki”.

 

Rasistowski komuch pałający nienawiścią do białej mniejszości swoje marksistowskie rojenia zaprezentował podczas spędu własnej partii EFF, na której po raz kolejny został wybrany liderem. EFF to trzecia co do popularności siła polityczna w kraju, w którym regularnie poluje się na białych.

– Chcemy rządzić Afryką, chcemy zjednoczonego państwa “Afryka”. Z jedną walutą, jednym systemem gospodarczym, z jednym parlamentem i prezydentem oraz wspólnym sądownictwem – bajdurzył p. Malema, przy okazji ujawniając swoje dyktatorskie zapędy (jak przystało na duchowego spadkobiercę Stalina).

Komuch twierdzi, że tylko dojście do sterów władzy młodego narybku polityków da szansę na zrealizowanie jego chorych rojeń i zainfekuje Czarny Kontynent wirusem komunizmu w całości.

 

Źródło: Africanews

112 thoughts on “Rasistowski komuch snuje wizje o Stanach Zjednoczonych Afryki

  1. I jeszcze zapomniałeś powiedzieć o tym, że powszechny stanie się kanibalizm, bo malematoły wszystko rozkradną, a tego czego nie będą umieli wykorzystać po prostu zniszczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.