fbpx

Rasistowski komuch snuje wizje o Stanach Zjednoczonych Afryki

INFO: Lider rasistowskiej, komunistycznej partii EFF działającej w RPA, WCz. Juliusz Malema, domaga się utworzenia “Stanów Zjednoczonych Afryki”.

 

Rasistowski komuch pałający nienawiścią do białej mniejszości swoje marksistowskie rojenia zaprezentował podczas spędu własnej partii EFF, na której po raz kolejny został wybrany liderem. EFF to trzecia co do popularności siła polityczna w kraju, w którym regularnie poluje się na białych.

– Chcemy rządzić Afryką, chcemy zjednoczonego państwa “Afryka”. Z jedną walutą, jednym systemem gospodarczym, z jednym parlamentem i prezydentem oraz wspólnym sądownictwem – bajdurzył p. Malema, przy okazji ujawniając swoje dyktatorskie zapędy (jak przystało na duchowego spadkobiercę Stalina).

Komuch twierdzi, że tylko dojście do sterów władzy młodego narybku polityków da szansę na zrealizowanie jego chorych rojeń i zainfekuje Czarny Kontynent wirusem komunizmu w całości.

 

Źródło: Africanews

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
cutpursePiotr I.Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

I jeszcze zapomniałeś powiedzieć o tym, że powszechny stanie się kanibalizm, bo malematoły wszystko rozkradną, a tego czego nie będą umieli wykorzystać po prostu zniszczą.

Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

Znowu biały będzie musiał go odstrzelić?!