fbpx

Prezydent-alfons gwałcił własne prostytutki?

INFO: Była miss piękności Gambii wyznała, że została zgwałcona przez wygnanego dyktatora kraju.

 

P. Yahia Jammeh przebywa obecnie w Gwinei Równikowej, gdzie uzyskał azyl po wygnaniu z własnego kraju. Prezydent przez wiele lat trzymał Gambię w żelaznym uścisku, sprawując w nim władzę dyktatorską. Obecne władze kraju ruszyły z akcją ewidencjonowania zbrodni oraz ofiar jego reżymu. Tym, którzy ucierpieli z ręki pachołków byłego dyktatora mają zostać wypłacone odszkodowania.

Łatwa forsa zwabiła kilka pań, w tym byłą miss piękności Gambii, p. Toufah Jallow. 23-letnia, afrykańska ślicznotka zeznała w ramach śledztwa HRW, że została zgwałcona przez p. Jammeha. Podfruwaja sprecyzowała, iż poznała p. Jammeha po wygranym przez siebie konkursie. Prezydent miał nawet robić za jej swoistego “ojca” – kupował prezenty, doradzał, dawał pieniądze, a nawet nakazał doprowadzenie wodociągu do jej rodzinnej lepianki. Dyktator zamienił się w zboczonego “tatuśka”, gdy p. Jallow miała odmówić zostania jego żoną. Finalnie p. Jammeh miał ją zgwałcić w kazamatach swojej rezydencji.

– Smyrał swoimi genitaliami po mojej twarzy, zmusił do padnięcia na kolana, po czym… podciągnął moją kieckę i zgwałcił mnie w brutalnej manierze – wyznała załamana (dopiero po latach) p. Jallow.

Przed harcami oprawca miał narkotyzować swoją ofiarę.

Po całej sytuacji misska była tak przerażona, że przesiedziała 3 dni w domu i uciekła do Senegalu, a następnie do Kanady, gdzie przebywa po dziś dzień. Organizacja HRW twierdzi, że były dyktator miał cały dwór dziewcząt, które jakkolwiek pełniły oficjalnie różnorakie funkcje w jego administracji, to de facto były panienkami do seksu.

Inne utrzymanki także pożaliły się na opresyjnego dyktatora. Narzekały, że dopóki nie odmawiały mu seksu, to spełniał ich różnorakie zachcianki. Gdy nie chciały z nim sypiać, odbierał im przywileje i zakręcał kurek z forsą. Jedna z zeznających pań przyznała się, że wraz z koleżankami świadomie sypiały z włodarzem właśnie dla pieniędzy i zaszczytów.

 

Źródło: BBC

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments