fbpx

Policja ostrzelała rozgoryczony plebs

INFO: Policja w Demokratycznej Republice Konga brutalnie spacyfikowała plebs, który protestem wyrażał swój żal, że władze nie chronią lokalnej społeczności przed szalejącymi po kraju bojówkarzami z AFD.

 

Policję w spacyfikowaniu plebsu wspomogło w mieście Beni krajowe wojsko. Ludzie zostali poczęstowani ostrą amunicją oraz gazem łzawiącym. W ubiegłym tygodniu AFD zabiło 7 cywilów. Władze brutalnie potraktowały także młodzież, która wyposażona w kamienie i pałki próbowała przedostać się pod siedzibę ONZ. Na czas protestu miasto Beni zostało sparaliżowane, a okoliczni mieszkańcy wspomogli protestujących, rozstawiając na okolicznych drogach blokady.

 

Źródło: News24

50 thoughts on “Policja ostrzelała rozgoryczony plebs

  1. cóż life is brutal, szczególnie dla plebsu i szczególnie w demokracji… czyżby plebs na chwilę zapomniał, że jest plebsem?! tylko plebsem?!a Władza władzą

  2. Dlatego, Ja wciąż powtarzam — tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Plebs musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.