fbpx

Naloty sposobem na dobranie się homosiom do tyłków

INFO: Ponad pół setki homosiów zostało w Ugandzie oskarżonych o naruszenie porządku publicznego. To efekty policyjnego nalotu na jeden z gejowskich klubów funkcjonujących w Kampali.

 

Sprawę najazdu mundurowych na operujący w stolicy kraju klub dla homosiów nagłośniła społeczność LGBTRTVAGD+ z tego kraju. Policja aresztowała nocną niedzielną porą 67 osób, a teraz, jak donoszą homoaktywiści, zostały im postawione zarzuty mówiące o naruszeniu porządku publicznego. Policja swoje mętne tłumaczenia podpiera tym, że rzekomo przy wielu klubowiczach znaleziono narkotyki.

Władze próbują się dobrać homosiom do tyłków, przeprowadzając podobne naloty z iście zegarmistrzowską precyzją, a przyłapanie kochanków in flagranti może się dla nich skończyć bardzo przykro. Homosiowanie w tym afrykańskim kraju jest zagrożone nawet karą dożywocia.

 

Źródło: Africanews

57 thoughts on “Naloty sposobem na dobranie się homosiom do tyłków

 1. Ja rozumiem, że ten artykuł krytykuje bezczelne działania policji. To portal wolnościowy. Ci homosie nikomu nic złego nie robili, nie kazali oglądać swoich wyczynów dzieciom w państwowych przedszkolach tylko sobie grzecznie w swoim klubie wzajemnie dogadzali. Bo ja tu widze ze ludzie komentujący linczują homosiow razem z ugandyjską policją. A powinni byc oburzenie dzialniami policji.
  Oczywiscie jest i druga strona, legalistyczna, skoro w Ugandzie homosiowalnie jest karalne jak W UK jeszzce w latach 50tych to powinna być sroga kara, bo prawa nawet najgłupszego trzeba przestrzegac. Na szczescie w Polsce nie ma i nigdy nie było dyskryminacji mniejszosci seksualnych, chociaz po tym co robia dzialacze LGBT wygląda nato ze oni by chcieli takiej dyskryminacji, protestują i potestują a przeciez nikt ich nie dyskryminuje prawnie, a o szacunek znajomych i kolegów to juz muszą sami zadbac. a propaganda by im przyznac specjalne przywileje bo są mniejszością to absurd. ma być rowne traktowanie, a przywileje są dla nieppelnosprawnych czy dzieci i starszych oraz dla kobiet w ciązy. na jakiej podstawie oni chcą te przywileje? Czy ci w Ugandzie tez chcą przywilejów czy tylko chcą miec prawo prywatnie robić to co im sie podoba bez krzywdzenia innych.

 2. Przegląd postępactwa

  Czyście w bezzębiu gęby widzieli
  Jeszcze trzy zęby? UBywateli
  To lider, Kasprzak. Amebo-glista
  To Jaś Kapela jest oczywista.
  KOD-u ekslider vel Mateuszek
  Nie lubi oślich zasłaniać uszek.
  Dlatego kucyk ma na swej głowie.
  A w głowie Aśka Szajbus – PUSTKOWIE.
  (Pustka rezonans jej gwarantuje.
  Cokolwiek powie, słychać… Winszuję!)

  Problemy z dykcją ma Nadredaktor…
  Kopci. Stąd żółte zęby – atraktor
  To jest dla płodnych bab z Ukrainy.
  Tak się powiększa koszer-rodziny!
  Przeciw płodności jest Sylwia Spurek.
  I przeciw mięsu. Dobry ogórek
  Nie tylko z resztą jest do jedzenia…
  Seksedukacja w fantom go zmienia!
  Kto doświadczony jest, ten się skłania
  Do latarnictwa, jak Rubik Anja…

 3. Kto rozpracuje skrót użyty w felietonie? chodzi o LGBTRTVAGD+ ( niedługo cały alfabet będzie się kojarzył ze zbokami i ludziopodobnymi). Aby oddać Bogu co boskie, a dzieciom co dziecinne czyli alfabet, którego się nauczają w ogłupialni, to moja propozycja jest następująca: aby zboczenia i ich reprezentantów występujących wśród osobników ludziopodobnych oznaczać piktogramami (oczywiście zaprojektowanymi i zatwierdzonymi odpowiednią Dyrektywą UE), które następnie powinny być nakazem umieszczane w widocznym miejscu na skórze (poprzez np. wypalanie albo tatuaż, bądź wymrażanie ciekłym azotem) osobnika zapisanego do poszczególnego podgatunku ludziopodobnych.

 4. Do kamieniołomów zboczeńców albo do klatek 1,5 metra nad ziemią na przestrogę publicznie i żeby dzieciom pokazywać ku przestrodze! zgroza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.