fbpx

Naloty sposobem na dobranie się homosiom do tyłków

INFO: Ponad pół setki homosiów zostało w Ugandzie oskarżonych o naruszenie porządku publicznego. To efekty policyjnego nalotu na jeden z gejowskich klubów funkcjonujących w Kampali.

 

Sprawę najazdu mundurowych na operujący w stolicy kraju klub dla homosiów nagłośniła społeczność LGBTRTVAGD+ z tego kraju. Policja aresztowała nocną niedzielną porą 67 osób, a teraz, jak donoszą homoaktywiści, zostały im postawione zarzuty mówiące o naruszeniu porządku publicznego. Policja swoje mętne tłumaczenia podpiera tym, że rzekomo przy wielu klubowiczach znaleziono narkotyki.

Władze próbują się dobrać homosiom do tyłków, przeprowadzając podobne naloty z iście zegarmistrzowską precyzją, a przyłapanie kochanków in flagranti może się dla nich skończyć bardzo przykro. Homosiowanie w tym afrykańskim kraju jest zagrożone nawet karą dożywocia.

 

Źródło: Africanews

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
dzezikThosklioes vel pislamistamkmkmkPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dzezik
Gość
dzezik

Ja rozumiem, że ten artykuł krytykuje bezczelne działania policji. To portal wolnościowy. Ci homosie nikomu nic złego nie robili, nie kazali oglądać swoich wyczynów dzieciom w państwowych przedszkolach tylko sobie grzecznie w swoim klubie wzajemnie dogadzali. Bo ja tu widze ze ludzie komentujący linczują homosiow razem z ugandyjską policją. A powinni byc oburzenie dzialniami policji. Oczywiscie jest i druga strona, legalistyczna, skoro w Ugandzie homosiowalnie jest karalne jak W UK jeszzce w latach 50tych to powinna być sroga kara, bo prawa nawet najgłupszego trzeba przestrzegac. Na szczescie w Polsce nie ma i nigdy nie było dyskryminacji mniejszosci seksualnych, chociaz po… Czytaj więcej »

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Przegląd postępactwa

Czyście w bezzębiu gęby widzieli
Jeszcze trzy zęby? UBywateli
To lider, Kasprzak. Amebo-glista
To Jaś Kapela jest oczywista.
KOD-u ekslider vel Mateuszek
Nie lubi oślich zasłaniać uszek.
Dlatego kucyk ma na swej głowie.
A w głowie Aśka Szajbus – PUSTKOWIE.
(Pustka rezonans jej gwarantuje.
Cokolwiek powie, słychać… Winszuję!)

Problemy z dykcją ma Nadredaktor…
Kopci. Stąd żółte zęby – atraktor
To jest dla płodnych bab z Ukrainy.
Tak się powiększa koszer-rodziny!
Przeciw płodności jest Sylwia Spurek.
I przeciw mięsu. Dobry ogórek
Nie tylko z resztą jest do jedzenia…
Seksedukacja w fantom go zmienia!
Kto doświadczony jest, ten się skłania
Do latarnictwa, jak Rubik Anja…

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Kto rozpracuje skrót użyty w felietonie? chodzi o LGBTRTVAGD+ ( niedługo cały alfabet będzie się kojarzył ze zbokami i ludziopodobnymi). Aby oddać Bogu co boskie, a dzieciom co dziecinne czyli alfabet, którego się nauczają w ogłupialni, to moja propozycja jest następująca: aby zboczenia i ich reprezentantów występujących wśród osobników ludziopodobnych oznaczać piktogramami (oczywiście zaprojektowanymi i zatwierdzonymi odpowiednią Dyrektywą UE), które następnie powinny być nakazem umieszczane w widocznym miejscu na skórze (poprzez np. wypalanie albo tatuaż, bądź wymrażanie ciekłym azotem) osobnika zapisanego do poszczególnego podgatunku ludziopodobnych.

Thos
Gość
Thos

To krypto reklama pewnej sieci sklepów z elektrycznym sprzętem domowym.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Do kamieniołomów zboczeńców albo do klatek 1,5 metra nad ziemią na przestrogę publicznie i żeby dzieciom pokazywać ku przestrodze! zgroza