fbpx

Minister-idiotka hejtuje Trumpa za to, że broni białych

INFO: Ważna południowoafrykańska polityk hejtuje włodarza USA za jego słowa o przyjrzeniu się "ludobójstwu białych w RPA".

JE Donald Trump stwierdził na Twitterze, że przyjrzy się poprzez amerykańskiego szefa dyplomacji, p. Michasia Pompeo kwestii "mordowania białych farmerów w RPA na dużą skalę", co ma związek z falą przemocy podsycaną przez czarnoskórą większość w tym afrykańskim kraju.

Na jego słowa zareagowała WCz. Lindiwe Sisulu, minister relacji międzynarodowych i współpracy RPA.

– Tweet Trumpa to przykład prawicowej ideologii i jest bardzo niefortunna. Wykorzystaliśmy każdą możliwość i okazję, aby wyjaśnić światu, co robimy, a jest to najbardziej rozsądny sposób na poradzenie sobie z dziedzictwem, jaki mamy – jak skomentowała kwestię samowolnych przejęć białych farm przez roszczeniowych Murzynów. – Naszym zadaniem jest upewnienie się, że możemy rozdać ziemię tym, którym została ona zabrana przez poprzednie rządy. Chcemy ją im zwrócić, ponieważ chcielibyśmy, aby pracowały pełną parą – stwierdziła tępo ministerka, która najwyraźniej nie wie, o czym bredzi – farmy przejęte przez czarnych od białych są doprowadzane w kraju do totalnej ruiny, czego przykładem jest opisywany przez nas niedawno los plantacji herbaty.

Zobacz także: Murzyni nawet plantację herbaty doprowadzili do ruiny!

Źródło: edition.cnn.com

Opracował: MCH

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments