fbpx

Krwawe łapska pasożytów z Amnesty International

INFO: Ukazała się prawdziwa twarz pomocowców z Amnesty International – organizacja jest przeżarta mobbingiem i pasożytami, którzy wyprowadzają z niej regularnie duże pieniądze.

Doskonałym przykładem na “niegospodarność” światowych pasożytów z AI jest sprawa jej oddziału w Zimbabwe. Otóż okazało się, że jego pracownicy regularnie golili z funduszy swoich przełożonych z centrali w Londynie. Pieniążki wpłacone przez darczyńców na różne szczytne cele zamiast na pomocowe projekty trafiały do przepastnych kieszeni murzyńskich szefów w Harare.

W świetle tych faktów oddział w Zimbabwe został póki co “zawieszony” w strukturach AI, a sprawę wyprowadzania z niej środków bada krajowa policja.

Obecne rewelacje są efektem zleconego przez londyńską centralę audytu, a ten wykazał szereg “nieprawidłowości”. Problemy murzyńskiego oddziału pasożytów z AI są niczym w świetle innych “odkryć”. Kilka dni wcześniej do dymisji podała się cała wierchuszka organizacji, tuż po tym, gdy okazało się, że ich podwładni byli regularnie mobbingowani i terroryzowani w “toksycznej” (jak sami ją określili) pracy.

Audyt został zlecony jeszcze w zeszłym roku przez sekretarza AI, p. Kumi Naidoo, tuż po tym, jak dwóch pracowników organizacji popełniło samobójstwo.

Źródło: News24

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
korwinista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
korwinista
Użytkownik
korwinista

“dwóch pracowników organizacji popełniło samobójstwo.” Sami uznali że śmierć to też jakieś rozwiązanie trudnego problemu. Psa winnego poważnego pogryzienia się usypia bo nie wiadomo co mu siedzi w głowie a mordercę, często degenerata i recydywistę, się trzyma przy życiu za wszelką cenę chociaż wiadomo co mu siedzi w głowie.