fbpx

Egipt: Intel rozszerza program partnerski

INFO: Spółka Intel ogłosiła rozpoczęcie programu partnerskiego Intel Software Partner Program w Egipcie, którego celem jest skupienie się na takich dziedzinach, jak rozwól aplikacji biznesowych i wdrażanie wspólnych rozwiązań.

Program, który jest bezpłatny i oferuje planowanie budżetowe, techniczne, marketing oraz nowe środki sprzedaży, jest specjalnie zaprojektowany w celu ułatwienia dostępności do niezależnego oprogramowania aplikacji komercyjnych dla platform Intela, udostęniając nowe technologie rozwoju biznesu. Pozwala on także na innowacje jednocześnie w dziedzinie oszczędności kosztów i pomniejszanie problemów związanych z obsługą serwerów i indywidualnego oprogramowania. Ponadto umożliwia firmom zdobycie nowych klientów i korzystanie z najnowszego oprogramonia, marketingu i trendów konkurencyjności.

Intel Software Partner Program dostarcza także narzędzi które mają za zadanie umożliwić członkom programu dostosowanie ich produktów do rozwoju, jak również bezpośrednią pracę z szeregiem platform technologii Intela, takich jak procesor Intel Core 2 oraz systemy oparte na technologii procesora Intel Atom, dającego możliwość korzystania z mobilnego Internetu oraz spełniającego zróżnicowane zestawy potrzeb i wymagań użytkownika i społeczności we wspólnej pracy.

Źródło: www.africanews.com
Opracował: Kajetan Wójcik

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x