fbpx

Dożywotnia katorga sposobem na gwałcicieli

INFO: Prezydent RPA ujawnił, iż rząd pracuje nad regulacjami, które pozwolą na skazywanie na dożywocie gwałcicieli.

 

JE Cyryl Ramaphosa dodał, że tacy zwyrodnialcy będą mieli zapewnione w więzieniu ciężkie roboty do końca życia. Jest to jego reakcja na falę gwałtów i mordów, jaka przetacza się przez RPA.

– Dopracujemy prawo tak, aby mieć pewność, że ci popełniający te obrzydliwe zbrodnie zostaną osądzeni i nie ujrzą świata zza krat do końca życia. Gdy już będą w więzieniu, zostaną skierowani do ciężkich prac – zapowiedział prezydent.

 

Źródło: BBC

146 thoughts on “Dożywotnia katorga sposobem na gwałcicieli

  1. [url=https://drwithoutdoctorprescription.com/#]ed meds online without doctor prescription[/url] comfortis for dogs without vet prescription

  2. a nie lepiej, prościej, taniej i skuteczniej KŚ na/dla nich?! szczególnie tam, gdzie to codzienność (por. twitter Adama Gwiazdy)

  3. Każda baba musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  4. Jesli ta “kobieta “przed tz gwałtem była półnaga ,jak wiekszosc chodzi publicznie ,głowa kręciła jej kręciła sie na wszystkie strony swiata to powinna być karana chłostą a tz gwałciciel nagrodzony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.