fbpx

Czarny komuch dogorywa w kapitalistycznym szpitalu

INFO: Wieloletni dyktator Zimbabwe, p. Robert Mugabe, już od kwietnia przebywa na leczeniu w szpitalu w Singapurze. Wszystko wskazuje na to, że wyjedzie z niego nogami do przodu.

 

P. Mugabe jest niezwykle “zasłużony” dla swojej ojczyzny. Jego wieloletnie rządy i bolszewicka gospodarka doprowadziły ten niegdyś kwitnący gospodarczo kraj do totalnej ruiny, którą – z mniejszym lub większym skutkiem – ugruntowuje obecna ekipa rządząca krajem.

95-letni zagorzały komunista przebywa obecnie już 3 miesiące w Singapurze, gdzie w ciągu ostatnich 10 lat wiele razy podróżował kurować swoje zdrowie. O tym, że p. Mugabe przebywa nadal w azjatyckim szpitalu poinformował l*d jego polityczny oprawca, JE Emmerson Mnangagwa.

– Stan byłego prezydenta powoli się poprawia i być może dojdzie do zdrowia – oznajmił Krokodyl w oświadczeniu wystosowanym przez jego kancelarię.

Ironią losu jest to, że zagorzały komunistyczny tetryk najprawdopodobniej dokona swych dni w “obrzydliwym” kapitalistycznym kraju, w którym znajduje się największa giełda w Azji i który jest jednym z najbogatszych państw świata.

 

Źródło: Africanews

75 thoughts on “Czarny komuch dogorywa w kapitalistycznym szpitalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.