fbpx

Biały “pożyteczny idiota” broni czarnych rasistów!

INFO: Południowoafrykański ekspert badający morderstwa w RPA napisał list do prezydenta USA, w którym… broni de facto Murzynów, którzy mordują białych w RPA.

P. Nigel Branken zareagował na zapowiedź włodarza USA, który zamierza przyjrzeć się kwestii fali mordów na białych farmerach w RPA dokonywanych przez bandyckich Murzynów. P. Branken strofuje JE Donalda Trumpa, że w jego kraju biali nie są mordowani na dużą skalę.

– W zeszłym roku doszło do 74 morderstw na farmach (z czego w 51 przypadkach na białych farmerów) podczas gdy w kraju zarejestrowano ponad 19 tys. morderstw ogólnie. P. Branken twierdzi, że odsetek morderstw na farmach jest najniższy w RPA od 20 lat.

"Ekspert" zaprzecza także, jakoby w jego kraju Murzyni pałali nienawiścią do białych i ich mordowali. Biały obywatel RPA broni także czarnych rasistów i tłumaczy ich ze słów ich polityków "zabij farmera", jak i broni "Czarnego Hitlera", WCz. Juliusza Malemę, który powiedział niedawno, że "na razie nie będziemy zabijać białych" – p. Branken twierdzi, że rasistowski polityk chciał tylko zwrócić uwagę na nierówności rasowe w RPA. Oszołomiony "pożyteczny idiota", p. Branken, stoi także na stanowisku, że w RPA nie prowadzi się żadnego wywłaszczenia białych z ich ziem.

Na koniec swojego godnego pożałowania listu do p. Trumpa, "ekspert" zaapelował, aby ten nie dawał posłuchu narracji prowadzonej przez białych ekstremistów (?!). Sam p. Trump określił fakt planowanych wywłaszczeń białych farmerów z ich ziem słowami "Tu nie ma żadnej zmowy – to jest ustawione polowanie na czarownice!".

Zobacz także: Trump broni sekowanych w RPA białych farmerów!

Źródło: www.facebook.com

Opracował: MCH

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments