fbpx

Biali zostaną “testowo” wyrzuceni z farm?!

INFO: W ramach rozgrzewki i testowania zapisów mówiących o wywłaszczaniu białych z ich farm, partia ANC w RPA zamierza wyrzucić właścicieli 139 wybranych farm.

Gazeta "City Press" potwierdziła, iż NEC, komitet, który bada zasadność planowanych wywłaszczeń, dał zielone światło rządowi RPA, aby ten mógł przystąpić do "testowego" wywłaszczania białych z ich farm – tym sposobem rząd chciałby przejąć 139 wybranych farm. Rasiści w RPA palą się do wywłaszczeń już teraz, pomimo tego, iż właściwa ustawa, która pozwoli na wywłaszczenia bez odszkodowań może zostać uchwalono dopiero pod koniec bieżącego roku. Członek partii ANC zasiadający w NEC, WCz. Zizi Kodwa twierdzi, że wywłaszczenia są konieczne dla stabilizacji kraju.

– Zarówno krajowi, jak i zagraniczni inwestorzy muszą docenić fakt, iż długofalowe inwestycje są związane z posiadaniem ziemi przez większość ludzi. Innymi słowy, jeżeli mówimy o zagwarantowaniu pewności, jest ona związana z uporządkowaniem niesprawiedliwej przeszłości – bredził oficjel partii ANC.

Zobacz także: Murzyni grożą śmiercią białym w majestacie prawa!

Źródło: www.news24.com

Opracował: MCH

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments