Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-09-2018 15:15:00

UKIP postuluje redukcję przywilejów dla cudzoziemców

INFO: Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) w swoim manifeście politycznym umieściła postulat przywrócenia granic i ograniczenia imigracji.
 
- UKIP uważa, że era niekontrolowanej masowej imigracji musi dobiec końca. (...) UKIP wprowadzi selektywny i ograniczony system imigracyjny oparty o wzór australijski - czytamy na 4. stronie manifestu partii.
 
W programie dotyczącym migracji pojawił się także postulat ograniczenia czasowego na pozwolenia na pracę, a napływ studentów będzie ściślej kontrolowany. Ponadto UKIP chce, by cudzoziemcy nie mieli prawa do mieszkań socjalnych i zasiłków, jeśli nie płacą podatków przez przynajmniej 5 lat.
 
Źródło: UKIP.org
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 22-09-2018 19:46:33 | odpowiedz
  Przynajmniej są konsekwentni. Doprowadzili do Brexitu, żeby móc wyrzucić Polaków i Rumunów a teraz chcą to zrobić.
  • 23-09-2018 06:00:01 | odpowiedz
   Nie. Lewica doprowadziła do klęski bardzo dobrego pomysłu bezwizowego, bezpaszportowego przemieszczania się ludzi. Ale TYCH W OBRĘBIE UE. Potem, gdy zaczęto to - niby mimochodem - rozciągać na osobników spoza Eurokołchozu zaczęły się kłopoty. Żaden Czech, Polak, Enerdowiec, Francuz, Hiszpan nie powoduje tych medialnych problemów, tylko zwierzęta spoza Ch.jni Europejskiej.
   • 23-09-2018 08:44:24 | odpowiedz
    Chodzi ci jak zwykle o muzułmanów? Ich emigracja do UK nie ma nic wspólnego z członkostwem w UE, tylko z tym, że Wielka Brytania jest członkiem Brytyjskiej Wspólnoty Narodów (Commonwealth). Przez wiele lat obywatele innych krajów Commonwealthu mogli w miarę swobodnie emigrować do UK, z czego korzystało wielu muzułmanów, głównie z Nigerii i Pakistanu. Gdyby to Anglikom przeszkadzało, to by wystąpili ze Wspólnoty Narodów a nie z EU. Pakistańczycy są zresztą bardzo cenieni za swoją pracowitość i przedsiębiorczość do tego stopnia, że Londyńczycy wybrali jednego z nich na swojego burmistrza.
    Nie ich Brytyjczycy chcą wyrzucić, tylko Polaków, którzy podatków zwykle nie płacą, bo korzystają z kwoty wolnej, za to stali się specjalistami w korzystaniu z różnych świadczeń socjalnych a Polki specjalnie przyjeżdżają by tu urodzić dziecko, bo to się bardziej opłaca niż pińcetplus.
    • 23-09-2018 18:22:13 | odpowiedz
     Skąd wiesz?Jesteś brytyjczykiem,ojkofobie?
     • 23-09-2018 20:05:16 | odpowiedz
      Stąd wiem, że jakby Brytyjczykom nie pasowali muzułmanie, to by wystąpili z Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, żeby zahamować imigrację muzułmanów. A ponieważ im nie pasują Polacy, to wystąpili z UE, żeby zahamować imigrację z krajów UE - czyli głównie Polski.
      • 24-09-2018 06:14:02 | odpowiedz
       Czyli nie-wiesz,tylko wyrażasz swoją opinię.I oczywiście wykorzystujesz okazję,żeby mieszać swoich rodaków z gównem.To jest chore.Twierdzisz,że ta garstka Polaków zadecydowała o losach Zjednoczonego Królestwa?Do niedawna wielkiego imperium?Nie bądź śmieszny.To raczej koszty członkostwa,dyktatura Brukseli i te wszystkie zakazy,nakazy i absurdy były głównym powodem brexitu.
 • 24-09-2018 00:04:25 | odpowiedz
  "postulat przywrócenia granic i ograniczenia imigracji."
  Wreszcie normalne poglądy. Umowy o np. ruchu bezwizowym z poszczególnymi krajami zawsze można podpisać (oczywiście JEŚLI uzna się to za korzystne). Osobiście uważam, że to obywatele kraju winni decydować czy i kogo chcą przyjmować, a to zakłada istnienie granic, które przecież powstały w wyniku naturalnego rozwoju.

 • Kwestie wiary

  Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
 • Ostateczna Rozgrywka: Projekt Globalnego Zniewolenia

  Musicie zobaczyć ten film!!! Endgame: Blueprint for Global Enslavement (polskie napisy) http://video.google.pl/videoplay?docid=-5739634563260751371 "Włos jeży się na głowie! Najnowszy...
 • Królestwo Polski - kto królem?

  Monarchista ze mnie taki sobie ale... no właśnie. Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł na: - tryb wyboru pierwszego monarchy, - rodzaj monarchii (dziedziczna, elekcyjna), - kto mógłby być...
 • Liberałowie wszystkich krajów, łączcie się!

  Od 1 grudnia 2009 roku jesteśmy prowincją nowej, wspólnej Europy. Oznacza to nei mniej nei więcej że walczymy teraz nie o byt dla 38 mln Polaków a dla prawie 0,5 mld Europejczyków. Musimy poszukać...
 • Demokracja - opium dla Ludu [FAQ]

  Poniższy tekst poskładany został z fragmentów wyjętych z Bastiata, Erika von Kuehnelt-Leddihna (choćby tytuł topicu), a także - w dużej mierze - z wypowiedzi niektórych kolegów tutaj na forum (w...
 • 01 lutego 2010 Ta „dyskusja” w TVP INFO...

  Nie wynikało to z Jego jakiejś piramidalnej głupoty: jest to po prostu skutek tego, że na tkankę normalnych pojęć nałożyły Mu się slogany wykładane na jakichś gender studies czy Podziemnym...

Poczytaj również