Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-12-2017 07:00:00

Szokujące słowa Mela Gibsona o Hollywood

OPINIA: Zdaniem p. Mela Gibsona, cenionego aktora i reżysera, Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia - informuje telewizjarepublika.pl.

 

- Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci - powiedział p. Gibson. - To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje 'święte’ teksty - oni są chorzy, uwierzcie mi - i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka - przekonywał.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 03-12-2017 15:41:26 | odpowiedz
  A cóż ten wredny moherowiec chce - to nie może sobie napalony żydek zamaczać w dziesięciolatce jak ma ochotę i kasę by zapłacić - Pismo tego nie zabrania raczej ???
 • 04-12-2017 10:50:59 | odpowiedz
  Cały problem w tym, że to ludzie nie rozumieją pewnich zjawisk, nie potrafią odróżnić dobra od zła a aktorów filmowych uważają za ŚWIĘTE KROWY i pewnie za swoich bohaterów. Jak trzeba być zdegenerowanym, aby wielbić kogoś kto udaje - bo przecież aktorzy to ludzie, którzy udają kogoś kim nie są.

  Patologią jest również wiele zachowań ludzkich np. kawałek namalowanego płótna uważa się za dzieło i wyznacza cenę miliony dolarów .... kiedy tymczasem większą wartość przedstawia zwykła kura znosząca man codziennie jajka, nie mówiąc juz o krowie, która nas żywi, dostrcza skór i mięsa.

  Następny przykład naszej patologii to są zawodnicy a raczej piłkarze - też uważani niemal na półbogów. Taki piłkarz biega sobie po boisku i kopie piłkę a czasem strzela jakąś bramkę z czego ludziska się bardzo cieszą. I co z tego wynika? Czy toni produkują jakieś dobra. Czy wnoszą coś dla dobra ludzkiego? A zarabiają miesięcznie więcej niż lekarz za cały rok - przy czym dobry doktor leczy ludzi i ratuje im życie... a piłkarz co?
  Patologia jest wszędzie i rozlewa się na cały świat. Najgorsze jest to, że takie patologiczne myślenie przejawiają nasi politycy oraz nasi rządzący krajem. I co my z tego mamy? Wojny, choroby, krótkie i nędzne życie, nadmiar biurokracji i zaszczucie człowieka, tragicznie niskie tempo rozwoju i duże preferencje dla lobbingu, korporacji i tych, którzy niszczą nam zdrowie, gospodarkę i uczą nas rzeczy zbędnych i niepotrzebnych.
  A nawiązując do Gibsona - uważałem go kiedych za człowieka chorego umysłowo ale jak widać jego komentarze jeszcze nie dowodzą, że jest inaczej......

 • Kwestie wiary

  Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
 • Zbieranie i przetwarzanie danych

  W wątku o podatku pogłównym zaproponowałem, by przy pierwszej zapłacie podatku pobrać od podatnika odciski palców i w ten sposób identyfikować go. Tu chciałbym sprawę uogólnić. Weźmy wolnościowe...
 • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

  Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...

Poczytaj również