Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-06-2017 18:30:00

Seks za pieniądze unijnego podatnika

INFO: Słynny unijny program dla studentów i pracowników naukowych Erasmus to tylko używki, seks i wydawanie pieniędzy - wspomina jedna z jego uczestniczek.

 

- Przeszło rok studiowałam na angielskim University of Birmingham, zrobiłam tam licencjat - wspomina p. Karolina Wachowicz.

Już podczas pierwszego spotkania studentów doszło do zbliżeń intymnych.

- Piliśmy, rozmawialiśmy, wzajemnie poznając obce języki - uwierzcie, zarówno w przenośni, jak i dosłownie. W pamięć zapadły mi słowa pewnego doktoranta, który wtedy stwierdził: "U nas w Anglii to jest tak, że najczęściej idziesz z kimś do łóżka dla rozrywki. Nie dla uczuć" - relacjonuje p. Wachowicz. - Tak było w Anglii, Hiszpanii, Portugalii czy w Czechach. W każdym miejscu, gdzie pojechali moi znajomi. Można się było wyszaleć, powstrzymać albo zniszczyć - podkreśla. - Erasmus nie bez powodu bywa więc nazywany Orgazmusem. Koleżanka z wymiany wspomniała mi, że dzieli dni tygodnia na kolejnych facetów. I oni o tym wiedzą. Wszystko byłoby okej, gdyby ludzi to cieszyło. Jednak większość moich ówczesnych przyjaciół nie była szczęśliwa - dodaje.

 

Zobacz także: Zakonnicy proszą o unijne srebrniki

 

Źródło: noizz.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 28-06-2017 19:00:29 | odpowiedz
  W imię Ojca i Syna! W tej strasznej Unii studenci uprawiają seks?! Obrzydliwe.
 • 28-06-2017 19:10:29 | odpowiedz
  I co w takim razie? Takie kurwy jeżdżące sobie po brudnej jewropie, dostają potem dyplom z jakiejś pierdolonej szkółki. Ja się ***** pytam co z tego mają obywatele Polski i dobro gospodarki Polskiej? Za czyje pieniądze te śmiecie się "uczą". Czy przypadkiem te n system zwany erasmus nie ma być zachętą dla najbardziej utalentowanych osób i tylko tych utalentowanych by mieli możliwość wyboru, typu zostać w biednej Polsce i tworzyć w niej bogactwo albo wyjechać za granicę, bo tam jest min dobra zabawa? Gdyby te sukinsyny płaciły z własnej kieszeni to podchodzili by do tego z powagą i szacunkiem! Pierdolone zachodnie bolszewickie jewropejskie gówno. Proponuje stworzyć mur miedzy zachodnim gównem i skupić się na bliskim i dalekim wschodzie.
  • 28-06-2017 19:18:03 | odpowiedz
   Znowu to samo:

   "Ja się ***** pytam co z tego mają obywatele Polski i dobro gospodarki Polskiej?"

   Znaczy sie, socjalizm jest OK, ale dla slusznych idei.

   No wiec dlatego ma Pan brudne idee, bo ma Pan socjalizm.
 • 28-06-2017 20:17:12 | odpowiedz
  Jak zwykle to samo.
  W Szwecji 50% młodzieży kończy wyższe studia. W GB tylko 5%. Ale i Oxford i Cambidge, i LSE należa do światowej czołówki uniwersyteckiej. A gdzie są wyższe uczelnie szwedzkie? W rankingach są mniej więcej tam, gdzie polskie...

  Tak się kończy socjalistyczne umasawianie oświaty.
  Kończy się wyrojem wyższych uczelni gotowania na gazie.
  Do tego kwitnie demoralizacja. Nic nowego!
 • 28-06-2017 21:21:35 | odpowiedz
  W warunkach uczestnictwa w tym programie nie ma warunku, że dziewczyny mają się pieprzyć na lewo i prawo z obcymi bez odrobiny uczucie. Jeśli więc tak się dzieje, to znaczy, że wykolejenie i brak moralności musiał nastąpić dużo wcześniej. Bo kto jak nie media reklamują i zachęcają do seksu bez odpowiedzialności i uczucia? Tutaj chodzi o to, aby ludzi wykoleić z wszelkich zasad i uczuć - wtedy taka masa łatwa jest do obróbki na nowy model człowieka unio - tłuka- nieuka ...... Przecież im mądrych ludzi nie potrzeba bo sami będą wtedy zagrożeni.
 • 28-06-2017 22:11:07 | odpowiedz
  Właśnie takich ludzi wybiera się do dennych talk show - dla skandalu. Spokojnie, reprezentatywność tej "pani" jest żadna.
 • 29-06-2017 05:51:48 | odpowiedz
  O, widzę że prawie wszyscy forumowi imamowie są tutaj obecni,no to i ja dorzucę swoje trzy grosze:
  Wszystko to prawda.
  (︶︹︺)
  Erasmus to projekt UE mający podnieść jakośc nauczania uczelni wyższych poprzez wymianę doświadczeń.
  Młodzi ludzie zapamiętują jednak głownie wymianą płynów ustrojowych ich uczestników ale cóż, oni tacy są.
  Ryba psuje się od głowy.Asystenci , doktoranci prowadzący zajęcia Erasmusa to zwyczajni kolesie, którym na studiach podobało się "badać" - oni tutaj nie wnoszą nowych doświadczeń i to oni są winni zwyrodnieniu dobrego bądź co bądż projektu.
  I nie wydaje mnie się słusznym zaglądanie w spodnie studentom , dorosłym, bądź co bądź ludziom - oni po prostu dostają pozwolenie od starszych na takie zachowania.
  • 29-06-2017 07:05:42 | odpowiedz
   Jeśli mafia przeznaczy część zrabowanych pieniędzy na głodujące dzieci (np. w Belgii) to wcale to nie usprawiedliwia rabunku i nie czyni celu szczytnym.
   • 29-06-2017 08:16:15 | odpowiedz
    niby racja - lecz nie wylewajmy dziecka z kąpielą.
    Prapoczątkiem wszyskiego był Wielki Wybuch więc co, terroryści są OK?

Poczytaj również