Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-02-2018 15:15:00

PiS niszczy wszystkich z prawej strony!

INFO: Zależna od PiS TVP nie pokazuje Wolności i wszystkich innych partii na prawo od PiS - zwraca uwagę p. Tomasz Grabarczyk z łódzkiego oddziału Wolności.

 

- Kiedy rządziła Platforma, my byliśmy obecni w mediach publicznych. Tak wiem, że wtedy KNP/KORWiN miało większe poparcie, ale to poparcie także z czegoś wynikało. Właśnie po części z tego, że nas pokazywali (mówili źle, ale pokazywali). Byliśmy obecni w tych mediach, ponieważ włodarze ówcześni bardzo dobrze rozumowali, że niestety zwykły Kowalski scenę polityczną dzieli na prawicę i lewicę. Lewica to PO, SLD, teraz Nowoczesna, KOD-y, Razem itd. Natomiast na prawicy jest PiS, Korwin (Wolność), narodowcy, kukizy itd. Wiadomym więc jest, że rozbijanie jednego albo drugiego obozu jest na korzyść jego przeciwników. PO to robiła, wierząc, że ten Korwin to może Kaczyńskiemu te kilka procent urwać. Teraz jest właśnie na odwrót. PiS stara się robić to samo co węgierski Fides, a Jarosław Kaczyński dokonać tego samego co Wiktor Orban, czyli zbudować na peryferiach swojej partii kilka innych przybudówek. Tak też powstał WiS Pana Kornela Morawieckiego, który ściągnął paru niedoszłych narodowców, Jarosław Gowin stworzył jakąś parapartię, gdzie idea wolnościowa jest tylko na papierze. Powstała Partia Republikańska, której liderka zarzekając się, że zawsze będzie stała na straży wolności gospodarczej, w jednym z pierwszych głosowań po transferze do dobrej zmiany poparła odrzucenie wyższej kwoty wolnej od podatku. Do tego dochodzi Solidarna Polska i pewnie jeszcze mnóstwo mniejszych i większych organizacji tematycznych, głównie smoleńskich i maryjnych. Tak oto prawa część strony politycznej została zajęta przez wielkiego politycznego molocha, gdzie idee wolnościowe, narodowe, obywatelskie, wybrzmiewają jedynie z ust ludzi Prezesa. TVP z tego właśnie względu nas nie pokazuje, chociaż przyjeżdża na każdą konferencję. Jak widać, ktoś tam na górze decyduje o tym, co jest warte pokazania ludziom, a co nie. Tak jest teraz, tak było wcześniej, i tak będzie dalej, ponieważ media publiczne zawsze będą służyły partii rządzącej - zauważa polityk.

 

Zobacz także: Powołano inicjatywę przeciwko cenzurze

 

Źródło: FB

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • Pod tom inicjatywom podpisal sie min. Pan Jacek W. obecnie w zawiesinie u Kukiza. To na marginesie. Co ta inicjatywa zamierza zrobic aby upowszechnic tom wiedzem wsrod obywately?
  Ujadac na FB i Twatterze?
 • 11-02-2018 20:41:32 | odpowiedz
  KORWiN czy tam Wolność zniszczył się sam, stawiając się w roli pachołka PiS.
 • 12-02-2018 15:17:52 | odpowiedz
  Takie są ustalenia z Magdalenki to i PiS niszczy wszystkich z prawej strony! Wszak Kaczyńscy też byli w Magdalence. Lecha zaprosił Kiszczak a Jarosław dołączył na prośbę Lecha u Kiszczaka.
  • 12-02-2018 18:25:52 | odpowiedz
   To niestety jest możliwe!
   W tzw. demokracji sterowanej najważniejsze jest stworzenie alternatywy wyborczej i właśnie jako taka alternatywa zaistniało swego czasu PiS. A przeszłość rodziny Kaczyńskich jest dziwna...
   • 13-02-2018 20:04:12 | odpowiedz
    Dlatego JE WCz CEP (do niedawna) JKM powinien ustanowić KORWiNistyczną-darwinistyczną dyktaturę, gdzie by się pozbyto lewaków i zapanowałaby szczęśliwość libertariańska. Czołgi by rozjeżdżały ludzi, tych, których nie chcą ustąpić, a jezdnie by służyły do szybkiego przemieszczania, a z bezpieczeństwem nie miałyby nic wspólnego. Każdy by decydował o swym losie. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tak trzymać!

 • Monarchia w Polsce

  Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
 • CENZURA W INTERNECIE

  Ciekawa strona na temat planowanej cenzury w internecie... Trzeba działać! http://www.blackouteurope.eu/lang/polski/why-act.html

Poczytaj również