Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-03-2018 06:15:00

Nadwyżka budżetowa w Wielkiej Brytanii!

INFO: Po raz pierwszy od 2001 r. Wielka Brytania zanotowała nadwyżkę budżetową. Zgodnie ze statystykami na 2017 r. wyniosła ona 3,8 mld GBP.
 
W 2010 r. szef brytyjskich finansów p. Jerzy Osborne obiecał, że w 2015 r. brytyjski budżet wyjdzie na plus. Pomylił się jedynie o 2 lata, a aktualny trend przewiduje, że nadwyżka będzie rosnąć.
 
Sukces Brytyjczyków zauważył Międzynarodowy Fundusz Walutowy, który stwierdził że Wielka Brytania powinna stanowić przykład dla innych państw, by nie podnosić podatków, lecz ciąć wydatki budżetowe.
 
 
Źródło: telegraph.co.uk
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 06-03-2018 09:44:13 | odpowiedz
  Nadwyżka budżetowa czyli podatki są za wysokie. Sukces???
 • 06-03-2018 13:40:58 | odpowiedz
  Nadwyżka budżetowa jest sprzeczna z korwinizmem, gdyż oznacza to, że państwo okrada ludzi.
 • 06-03-2018 16:43:17 | odpowiedz
  W wyniku dobrej koniunktury gospodarczej na świecie kraje mądrze rządzone mają nadwyżkę budżetową - te najmądrzej rządzone zapewne już obniżyły bądź teraz obniżą podatki. Kraje rządzone przez debili w warunkach dobrej koniunktury gospodarczej na świecie podwyższają swe wydatki w wyniku czego nie tylko nie ma mowy o żadnej nadwyżce budżetowej ale jeszcze, z rozpędu w szafowaniu pieniędzmi podatników, coraz bardziej się zadłużają. Powstrzymam się od pytania kto rządzi nami.
  • 06-03-2018 17:01:14 | odpowiedz
   Żydzi? Lewacy?
  • 06-03-2018 18:38:39 | odpowiedz
   Koniunktura jest taka, że nawet Grecja ma teraz nadwyżkę budżetową. To się nie wydarzy w Polsce rządzonej przez PiS/KORWiN.
   • 06-03-2018 21:31:21 | odpowiedz
    Za uchwaleniem budżetów z deficytem głosowali wszyscy politycy z PO, PiS, Nowoczesnej, SLD, UW, PSL (w tym Petru, który nie jest Swetru oraz Szogun, który podobno był nawet bez krzesła :-D), a żaden z polityków partii Korwina, więc sugerująca współpracę zbitka PiS/KORWiN jest nieprawidłowa.
    Napisz np. PiS/Nowoczesna czy PO/PiS, oni we wszystkich istotnych sprawach głosują tak samo.
    • 07-03-2018 13:41:28 | odpowiedz
     PiS/KORWIN jest jak najbardziej na miejscu. Obie partie chcą rozwalać, a nie naprawiać. A głosowanie to pryszcz, w porównaniu do całokształtu.
     • 07-03-2018 19:37:52 | odpowiedz
      Mniej emocji, więcej myślenia. Samodzielnego.
      • 07-03-2018 22:25:35 | odpowiedz
       No właśnie, myślenia przyczonowo-skutkowego. Są dwie drogi korwinistyczna - walka i dogadanie się czyli empatia. Dwie drogi wzajemnie się wykluczające.
       • 07-03-2018 22:40:34 | odpowiedz
        Tylko zdaniem Twoich guru. Gdybyś myślał sam...

        Czy empatyczne jest nazywanie dzieci z podejrzeniem wady w okresie prenatalnym "zdeformowanymi płodami"?

        Czy empatyczne jest nazywanie Polaków "wieprzami", których nie powinno się wpuszczać na salony, tylko co najwyżej do obozów koncentracyjnych?

        Czy walka, polegająca na włamaniu się na cudzy statek, okupowanie go i inne akty wandalizmu pod pretekstem "walki o ochronę środowiska" (o którym mało wiesz, a dużo wkładasz emocji), to "dogadanie się?

        Można by tak pytać dalej, ale w odpowiedzi zmienisz temat, bo emocje stawiasz przed intelektem, chociaż wolałbyś odwrotnie...
        • 08-03-2018 13:28:31 | odpowiedz
         Nazywanie dzieci z podejrzeniem wady w okresie prenatalnym "zdeformowanymi płodami" absolutnie nie jest empatyczne, jest jak najbardziej korwinistyczne.

         Nazywanie Polaków "wieprzami", których nie powinno się wpuszczać na salony absolutnie nie jest empatyczne, ale może być korwinistyczne, choć nie musi. Sprzeciw korwinizmu wobec wejścia Polski do UE, ma zupełnie inną przyczynę niż mój osobisty sprzeciw. Korwinizm polega na walce i rozwalaniu, dlatego nie chciałem aby korwinistyczna Polska wchodziła do UE. Szkoda Europy i empatii.

         Co do włamu na statek, nie popieram tego, ale czy udało się ochronić kiedykolwiek przyrodę po zwykłej prośbie, mając przeciwko sobie korwinistów? Jako korwinista wiesz dobrze, że to niemożliwe. Do ekologów się strzela. I mam w dupie los korwinistów i ich interesów w Arktyce, tak jak oni mają w dupie los przyrody. I niech tak zostanie.

         • 08-03-2018 21:43:02 | odpowiedz
          Ponieważ to Ty jesteś autorem słów o "zdeformowanych płodach", czy to oznacza, że jesteś (wg swoich, chorych kryteriów) korwinstą?

          Jeżeli, jak piszesz, masz w d.... czyjś los, to znaczy, że nie ma w Tobie empatii.

          Ponadto: empatia to taka domniemana umiejętność spojrzenia i odczuwania z perspektywy innej osoby, ale istnieje taka możliwość, że każdy jest na tyle inny, że nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek naprawdę czuł uczuciami kogokolwiek innego, więc być może cała ta empatia to tylko urojenia, które tylko poprawiają nastrój tym empatykom, a nie przynoszą realnej pomocy tym, którzy oni współczują.

          Przyroda nie znajduje się w stanie takiej klęski, jak Ci to wmawiają Twoi guru z Greenpeace'u, którzy działają dla taniego poklasku tych, którzy im uwierzą, a nawet gdyby była, to czy wtedy przemoc byłaby usprawiedliwiona?

          Sam widzisz, na jakie manowce wyprowadza Cię Twoje panikowanie, zasięgnij rady jakiegoś terapeuty i się troszkę uspokój.
          • 09-03-2018 12:53:17 | odpowiedz
           Jestem autorem słowa o „zdeformowanych płodach”, ale czy to znaczy, że jestem korwinistą? Czy ktoś, kto mówi o Hitlerze jest hitlerowcem?

           Mam w d... los korwinistów, a nie wszystkich, a to różnica. Trudno być tolerancyjnym dla wrogów tolerancji. Mogę mieć ich w d..., bo im tak wszystko jedno.

           Empatia, jak piszesz, to domniemana umiejętność spojrzenia i odczuwania z perspektywy innej osoby. Z tym, że w korwinizmie coś takiego w ogóle nie istnieje, nawet jako próba, bo jest to sprzeczne z darwinizmem. Ktoś kto chce wieszać demokratów na kiszkach socjalistów, albo rozjeżdżał czołgiem na pewno nie ma empatii. Jak napisałeś, empatia to urojenia. Zawsze podkreślałem, że w korwinizmie nie ma pojęcia dobra czy zła, tylko pojęcie skutku lub jego braku. Z tym się chyba zgodzisz. To jest czysty darwinizm.

           Wg korwinistów los przyrody w ogóle nie ma znaczenia, tak jak dla szarańczy nie ma znaczenia, czy zniszczą zbiory czy nie. To czysty korwinizm-darwinizm. W korwinizmie nie ma myślenia o przyszłości. Myślenie o przyszłości to lewactwo.
           Nie popieram przemocy. A do kogo należy Arktyka? Kto dał ją korporacjom naftowym i banksterom? Pan Bóg? To też czysty korwinizm-darwinizm.

           Na manowce nie wyprowadzają mnie moje teorie. Korwinista zawsze będzie wierzył w działanie siły, nic na to nie poradzę. A ty nie musisz odpowiadać na lewackie posty, skoro masz z tym problem.

 • 11.09.2001 początek, kolejny etap planu czy teroryzm?

  O tym się mówi?! Jedynie WP.PL (większe medium) odważyła się zamieścić alternatywną informację w stosunku do forsowanej przez rząd USA. Chcę poruszyć ten wątek, jako kolejny dowód na to, że...
 • Niezidentyfikowane Obiekty Latające

  Dlaczego w Polsce ignoruje się ten temat, sprowadzając go do kategorii żartu/kompletnie negując? Francja i Wielka Brytania udostępniły swoje archiwa dotyczące tego zagadnienia. "What does all...
 • SKANDAL! Rostowski podniesie nam VAT do 23%

  FUTURO: Aby ratować budżet, p. Jacek Rostowski, minister finansów, chce od września podnieść VAT z 22% na 23%. Ponadto VAT na transport i hotele ma wzrosnąć z aktulanych 7% do 23%. Na...
 • Wszystkie dzieci "nasze" są.

  http://wiadomosci.onet.pl/1560116,2678,kioskart.html cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk - i znowu wielka brytania. :(
 • Królestwo Polski - kto królem?

  Monarchista ze mnie taki sobie ale... no właśnie. Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł na: - tryb wyboru pierwszego monarchy, - rodzaj monarchii (dziedziczna, elekcyjna), - kto mógłby być...
 • Książkę "Lodowa Ściana" Ryszarda Świętka poszukuję

  Witam, tak jak w temacie. O książce dowiedziałem sie, z któregoś z wpisów na blogu JKMa, niestety nigdzie (allegro, księgarnie) nie mogę jej znaleźć. Chętnie od kogoś odkupię :)

Poczytaj również