Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-02-2018 06:15:00

Michalkiewicz: Sojusz z USA może nie być wart funta kłaków

OPINIA: Ostrzeżenie wystosowane wobec Polski przez amerykański Departament Stanu, że nowelizacja ustawy o IPN „może mieć wpływ na strategiczne interesy Polski, a także jej relacje ze Stanami Zjednoczonymi”, pozwala na wyciągnięcie licznych wniosków - pisze red. Stanisław Michalkiewicz.

 

"Po pierwsze - pokazuje, jakie konsekwencje pociągnęła za sobą praktyka rozbijania Polonii amerykańskiej przez komunistyczne służby PRL, kontynuowana następnie przez realizującego żydowskie interesy w polskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych profesora Bronisława Geremka. (...)

Po drugie - zagadkowe i tchórzliwe milczenie pana prezydenta Andrzeja Dudy i rządu w sprawie wspomnianych ustaw budzi najgorsze podejrzenia, że zarówno pan prezydent, jak i rząd mogli poczynić stronie żydowskiej jakieś obietnice, albo nawet dokonać ustaleń, które tylko wobec polskiej opinii publicznej mają pozostać jak najdłużej tajemnicą. (...)

Po trzecie - że tak oto mszczą się na sytuacji Polski i narodu polskiego zaniechania, a nawet łajdactwa, jakich dopuścili się konstytucyjni przedstawiciele Polski w przeszłości. Mam tu na myśli zachowanie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, którego uważam za prawdziwe nieszczęście dla naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju. (...)

Po czwarte wreszcie - ultimatum wystosowane przez Departament Stanu USA pokazuje nam, że sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi tak naprawdę może nie być wart funta kłaków, podobnie jak komplementy, jakie sadził nam prezydent Donald Trump podczas swojej wizyty w Warszawie. (...)

W tej sytuacji - po piąte - Polacy powinni zrobić, co w ich mocy, by zapobiec niebezpieczeństwu, jakie dla Polski i narodu polskiego stwarza wspomniana amerykańska ustawa. To znaczy - powinni poprzeć w każdej formie, która dla Polonii amerykańskiej zostanie uznana za pomocną, jej akcję na terenie amerykańskim - pisze p. Michalkiewicz.

 

Zobacz także: Sommer apeluje o order dla Michalkiewicza!

 

Źródło: michalkiewicz.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 06-02-2018 06:59:59 | odpowiedz
  Ameryka daje Polakom poznać smak gumy na milicji. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie.
  • 06-02-2018 07:58:05 | odpowiedz
   Nic mi nie wiadomo, żeby w Ameryce operowała milicja, a nie policja.
  • mercedesbiome | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
   06-02-2018 09:46:55 | odpowiedz
   • mercedesbiome | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    06-02-2018 09:49:18 | odpowiedz
 • 06-02-2018 08:28:57 | odpowiedz
  Komplementy, które sadził Trumpek Polakom przecież nic nie kosztują. W 1945 roku USA bez ceregieli oddały nasz kraj pod buta ZSRR, bo takie były ich interesy, więc przecież mogą teraz zrobić też jakieś świństewko, zwłaszcza że Trump usilnie próbuje podlizać się amerykańskim Mośkom, nawet wydał swoją córuchnę za Żyda - i nic mu to nie dało, Żydy jak warczały na niego, tak warczą dalej. USA uznają za swoje oczko w głowie Izrael, m.in. jako jedyne niemuzułmańskie państwo w tamtym rejonie i łożą nań ogromne - jak na wielkość tego państwa - środki finansowe i zbrojenia. Polska jest największym państwem leżącym na wschodnich peryferiach NATO, więc mogłoby się wydawać, że też jest punktem strategicznym. Ale nie, musi od USA sama kupować niepełnowartościowe F-16 z demobilu. Pytanie: czy to dlatego, że Ameryka ma nas za produkt drugiej kategorii, czy też ta sytuacja jest wynikiem zaniechania poprzednich polskojęzycznych rządów. Teraz lemingi eksajtują się przejazdem garstki opancerzonych pojazdów US Army przez Polskę. Widać Amerykanie wydali polecenie Macierewiczowi, żeby nie zezwalał na dostanie się broni w ręce Polakom ("w chwili obecnej liberalizacja dostępu do broni jest niemożliwa"). To żołnierze US Army będą bohatersko umierać za Wąchock i Ciechanki Łęczyńskie. W rzeczywistości może chodzić o zapewnienie bezpieczeństwa Żydom, którzy tutaj zamierzają się masowo osiedlać; żeby naród tubylczy dojony przez najwspanialszy naród w galaktyce, gdy się zorientuje, jak jest dojony, nie mógł się zbuntować i bronić.
  • 06-02-2018 09:16:55 | odpowiedz
   Dodać należy, że o ile "w chwili obecnej liberalizacja dostępu do broni jest niemożliwa", to okazało się możliwe, że izraelscy ochroniarze JAKO JEDYNI ZAGRANICZNI poruszają się po Polsce z bronią ostrą legalnie. Mają już od wielu lat na to zezwolenie. To ci sami ochroniarze, co wmawiają dla własnej wygody , a kto wie czy i nie na rozkaz, izraelskiej młodzieży, że "otacza ją w Polsce tłum antysemitów".
   • 06-02-2018 15:42:49 | odpowiedz
    To jasne i to pokazuje, że Izraelczycy są faktycznie narodem wybranym, wyjątkowym, któremu się należy inne traktowanie niż reszcie narodów i taką politykę od lat uprawiają polskojęzyczne rządy w Warszawie.
    A tak na marginesie:
    - Kto pierwszy wypowiedział słowa: "de gustibus non disputandum est"?
    - Pan Bóg, gdy nazwał naród żydowski "wybranym".
 • 06-02-2018 09:20:22 | odpowiedz
  Polska w potrzebie! Co każdy powinien zrobić?

  1. Obejrzeć i rozpowszechniać:
  https://www.youtube.com/watch?v=SztV961KKhA

  2. Rozsyłać sms-y z moim wierszykiem:

  Żydowskie obozy śmierci

  Kto był w nich? Oraz kto cyklon B
  Zsyntetyzował? Niech świat to wie!
  A Reinhard Heydrich i Hitler sam…
  Co genetyka dziś mówi nam?
  Na Umschlagplatzu, kto ziomków bił,
  I do obozów ich pchał co sił?
  I komu stało się głównie zło?
  Żydom!… ŻYDOWSKIE obozy są!!!
  *
  Naftaly Frenkel z NKWD
  Kim był? Niech także świat o tym wie!…

  3. I zasypać kongressmanów e-mailami,
  ślijcie e-maile!!!
  http://prawy.pl/65192-walcz-z-aktem-447-i-wyslij-list-do-amerykanskich-kongresmenow/#comment-6440176

  4. Nie zaszkodzi też wysłać do preyzdenta DUPY:

  http://prawy.pl/65424-ks-tadeusz-isakowicz-zaleski-list-otwarty-kresowian-i-ich-potomkow-oraz-roznych-srodowisk-do-prezydenta-rp-andrzeja-dudy-o-podpisanie-nowelizacji-ustawy-o-ipn-goraca-prosba-o-rozpowszechnienie/
 • 06-02-2018 17:37:45 | odpowiedz
  Ludzie - ogarnijcie sie trochę! Zaledwie 8 kongresmenów podpisało jakąś petycję, którą u nich wymusili Żydzi a nam się zdaje, że już wybuchła III WŚ. Żydzi porzekupili swoich kongresmenów po to, aby nam strachu napędzić i jak widać z dobrym skutkiem! Podchwyciła to opozycja posycając dyskusię w całej Polsce do rozmiarów katastrofy.

  Żydów należy traktować z góry i oskarżyć ich słusznie za kłamliwe rozsiewanie informacji historycznej, manipulacje historyczne oraz zatajanie własnego udziału w zbrodniach żydowskiego narodu po całym świecie. Tę krowę ambasador państwa pejsatego należało natychmiast wypie....lić na zbitą mordę do Ickolandii. Muzeum w Warszawie zamienić na muzeum pomordowanych Polaków przez III Rzeszę przy współudziale żydowskich nacjonalistów. Ujawnić fakty na cały świat o niegodziwościach tego narodu. Książka "Losy żydowskich żołnierzy Hitlera" - Briana Rigg'a pomogą odkłamać ukrytą i zapomnianą historię. Ujawniać i nagłaśniać wszelkie informacje historyczne dotyczące kolaboracji żydów przeciwko Polakom oraz przeciwko własnemu narodowi. Zarządać (odszkodowania), zadośćuczynienia finansowego za uratowanie 100 - 150 tyś Żydów - za każdego Icka 100 tyś Euro i wtedy możemy dyskutować o ewentualnym partnerstwie. Jak oni są interesowni to My Polacy tez potrafimy liczyc pieniądze!
  Nie możemy się trząść jak ubiegłoroczny salceson, bo to nie przysporzy nam szacunku i poparcia wśród narodów Europy.

  I Najważniejsze - oni nas nie szanują i szanować nigdy nie będą, kiedy MY naród Polski uważamy jednego z nich, jakiegoś Jezusa za Boga, człowieka, którego prawie nikt wśród Żydów nie znał ....
  Za Boga nie będa nas szanować, kiedy ktoś wyznaje wiarę w nędzę i ubóstwo, stosuje anachroniczny sposób wartościowania a wrogowi nadstwia policzek zamiast mu powybijać wszystkie zęby ..... Tak się nie zachowują nawet niewolnicy, gdyż mają prawo do obrony jeśli ktoś ich atakuje.
  Oni Jezusa nie uważają nawet za godziwego człowieka nie mówiąc już o synu Bożym. Wg. prawa Mojżeszowego ukrzyżowanie czyni Jezusa wyklętym przez Boga (Pwt 21,23) ST. Ukrzyżowany prorok jest zaprzeczeniem samym w sobie.
  I jak tacy Żydzi nas mają szanować, kiedy wybieramy sobie na Boga jednego z nich, niepiśmiennego człowieka z nizin społecznych? A kiedy przybywa do nas ktoś znamienity z Israela, to dopiero powinniśmy klękać przez narodem wybranym, oddawać im cześć, dzielić sie z nimi naszym majątkiem i solidnie pracować dla szczęśliwości narodu Wybranego!

  A wiecie dlaczego tak jest? Mamy w naszym rządzie mnóstwo krwi Żydowskiej dlatego np. Mateusz Morawiecki mówił "nasi bracia Żydzi"..... wreszcie ktoś zaczyna mówić prawdę. A nasz prezydent Duduś co? Też przeprosza Żydów za to, że był holokaust i za to, że jednak Polacy przeżyli piekło II WŚ przy sporym współudziale narodu żydowskiego w mundurach niemieckiego okupanta.....
  I kto tu kogo powinien przepraszać?
  • 06-02-2018 20:48:50 | odpowiedz
   A niech sobie nie szanują, mam gdzieś ich szacunek.

   A z Jezusem jest taki problem, że chyba z pół świata przyjęło że jest Bogiem, w tym Niemcy i wielu Amerykanów - więc albo Żydzi nikogo nie szanują albo to nie ma nic wspólnego z religią.

 • Najważniejsza demaskacja ostatniego czasu

  Kol.Zdzisław Kościelak opisał mechanizm ogłupiania Polaków poprzez tasiemcowe serialiki (Nczas! 8/2010). Chociaż widzieliśmy gołym okiem, że są to bezczelne tasiemcowe manipulacje, to brakowało...
 • Profesor Leszek Balcerowicz

  Tego Pana można bez cienia przesady nazwać ojcem polskiego "kapitalizmu kompradorskiego". Słynny plan Balcerowicza odhaczył reformy rynkowe w Polsce, pozwalając na zakonserwowanie socjalizmu w...
 • 2011 - Wiem jak uzyskać 40% poparcie.

  Jak uzyskać w najbliższych wyborach 40 % poparcia? Jestem przedsiębiorcą. Od 1977 r. czyli ponad 33 lata (!) prowadzimy własną firmę, którą założyliśmy z żoną na ostatnim roku studiów. W tym...
 • Państwo Izrael, już oficjalnie, zwróciło się do nas z HEART na dłoni.

  Już się nie cackają (dotychczas, przez lata, politycy izraelscy ściemniali, że Państwo Izrael ma nic do tego, a roszczenia wypływają od osób i organizacji prywatnych, z którymi Izrael nie ma nic...
 • Emigracja do Kanady

  Nie jestem w stanie zmienić swoich poglądów ani ustroju politycznego panującego w Polsce i europie zachodniej więc zmieniam kraj zamieszkania. Dostałem pracę jako wiceprezes w pewnej firmie...
 • Zamachy w Norwegii i sprawca-mason.

  Oskarżony o masakrę jest 32-letni Anders Behring Breivik. Mężczyzna jest też powiązany z atakiem bombowym w rządowej dzielnicy Oslo, w którym zginęło 7 osób(...)Krytyk islamu, multikulturowości,...

Poczytaj również

 • Prof. Grabowski: Morawiecki wprowadził nowy próg podatkowy | 24-05-2018 18:30:00

  OPINIA: Danina solidarnościowa to po prostu eufemistyczna nazwa dla wprowadzenia nowego podatku progresywnego. Taki jest skutek ekonomiczny tego, co rząd ogłosił - ocenia w rozmowie z "SE" prof. Bogusław Grabowski, były członek Rady Polityki Pieniężnej.

 • Cytaty z Marksa przeraziły "Gazetę Wyborczą" | 24-05-2018 12:30:00

  INFO: Jak donosi portal dorzeczy.pl, "Gazeta Wyborcza" wszczęła alarm po tym, jak otrzymała od swoich czytelników zdjęcia ulotek, jakie spotkali na Uniwersytecie Warszawskim.

 • Będziemy krajem niewolników pracujących w zachodnich korporacjach | 24-05-2018 06:15:00

  OPINIA: Zdaniem p. Józefa Białka, przedsiębiorcy i wydawcy z Wrocławia, byłego działacza antykomunistycznego podziemia, właściciela kwartalnika „Opcja na Prawo”, „będziemy trzydziestomilionowym krajem niewolników, pracujących w zachodnich korporacjach i na kasach w marketach”.

 • Pół miliona dla badaczki "polskiego antysemityzmu"! | 23-05-2018 18:30:00

  INFO: Prof. Barbara Engelking otrzyma z budżetu państwa 500 tys. zł. W swojej ostatniej książce oskarża Polaków o udział w Holokauście - podaje portal kresy.pl.

 • Minister: Żywność nie pochodzi od farmerów, tylko ze sklepów | 23-05-2018 12:30:00

  INFO: Minister rolnictwa RPA twierdzi, że żywność spożywana w jego kraju nie pochodzi z farm należących do białych, tylko... ze sklepów, jak i akceptuje ewentualny kanibalizm wśród Murzynów.

 • Duńska minister: Ramadan jest dla nas zagrożeniem | 23-05-2018 06:15:00

  OPINIA: Duńska minister imigracji wywołała poruszenie słowami o ramadanie.

 • Bosak: Rząd nie panuje nad imigracją | 22-05-2018 18:30:00

  OPINIA: Rząd stracił kontrolę nad polską polityką migracyjną - powiedział w Radiu Wnet p. Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego.

 • Kukiz`15 żąda likwidacji opłaty paliwowej | 22-05-2018 12:30:00

  INFO: Kukiz'15 złożył w Sejmie projekt ustawy likwidującej opłatę paliwową - informuje bankier.pl.

 • Żydzi już odbierają polskie nieruchomości! | 22-05-2018 06:15:00

  INFO: Przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej przyjechali do Żegociny (woj. małopolskie), żeby przed miejscowym urzędem gminy zaprotestować przeciwko roszczeniom wysuwanym przez środowiska żydowskie - podaje portal bochnianin.pl.

 • Wysoka grzywna dla niepełnosprawnego pro-lifera! | 21-05-2018 18:30:00

  INFO: Sąd Rejonowy w Wołominie skazał na wysoką grzywnę dr. Bawera Aondo-Akaa, niepełnosprawnego pro-lifera - podaje portal stopaborcji.pl.

 • Wybitny ekonomista: Euro doprowadziło do katastrofy | 21-05-2018 12:30:00

  OPINIA: Jeden z najwybitniejszych ekonomistów niemieckich, p. Jan-Werner Sinn, przez "Frankfurter Allgemeine Zeitnug" uznawany za "mistrza w swojej dziedzinie", udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że euro doprowadziło do spadku konkurencyjności i może spowodować utratę niemieckiego dorobku.

 • Korwin-Mikke: Straż powinna usunąć inwalidów z Sejmu | 21-05-2018 06:30:00

  OPINIA: Straż Marszałkowska powinna usunąć inwalidów z Sejmu. Zdrowego człowieka by usunięto, a nie wolno nikogo dyskryminować - przekonuje p. Janusz Korwin-Mikke, lider Wolności.

 • UE ostrzej stawia się USA! | 20-05-2018 15:15:00

  INFO: Rośnie napięcie na linii UE-USA. Po naciskach USA wobec Iranu Unia Europejska w sposób formalny zamierza aktywnie wspierać firmy inwestujące w Iranie.

 • Mason stoi za Kaczyńskim? | 20-05-2018 06:15:00

  OPINIA: Musie państwo mieć świadomość, że wpływ na umysłowość Jarosława Kaczyńskiego miał Jan Józef Lipski, czyli masoneria - powiedział na spotkaniu CEP Powiśle historyk Tomasz Ciołkowski.

 • Malezja likwiduje VAT! Można? Można! | 19-05-2018 15:26:56

  FUTURO: Ministerstwo finansów Malezji poinformowało, że aktualnie obowiązujący 6% podatek VAT dla konsumentów od 1 czerwca zostanie zmniejszony do zera!