Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-01-2018 15:00:00

Macierewicz wyleciał. Pierwsze prawicowe komentarze o rekonstrukcji rządu

INFO: Prezydent Andrzej Duda odwołał, a następnie powołał dziewięciu nowych ministrów.

 

Odwołania:
JE Henryk Kowalczyk odwołany z funkcji ministra, członka Rady Ministrów
JE Andrzej Adamczyk odwołany z funkcji ministra infrastruktury i budownictwa
JE Konstanty Radziwiłł odwołany z funkcji ministra zdrowia
JE Antoni Macierewicz odwołany z funkcji ministra obrony narodowej
JE Anna Streżyńska odwołana z funkcji ministra cyfryzacji
JE Witold Waszczykowski odwołany z funkcji ministra spraw zagranicznych
JE Mariusz Błaszczak odwołany z funkcji ministra spraw wewnętrznych i administracji
JE Jan Szyszko odwołany z funkcji ministra środowiska

Powołania:
JE Andrzej Adamczyk, dotychczasowy minister infrastruktury i budownictwa, został ministrem infrastruktury
JE Mariusz Błaszczak, dotychczasowy szef MSWiA, został szefem MON
JE Jacek Czaputowicz, dotychczasowy wiceszef MSZ ds. prawnych i traktatowych, został szefem MSZ
JE Joachim Brudziński, dotychczasowy wicemarszałek Sejmu z PiS, został szefem MSWiA
JE Henryk Kowalczyk, dotychczasowy minister, członek Rady Ministrów, został ministrem środowiska
JE Łukasz Szumowski, profesor nauk medycznych, dotychczasowy wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, został ministrem zdrowia
JE Jerzy Kwieciński, dotychczasowy sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, został ministrem inwestycji i rozwoju
JE Jadwiga Emilewicz, politolog i menadżer kultury, wcześniej wiceminister rozwoju, wiceprezes Porozumienia, została ministrem przedsiębiorczości i technologii
JE Teresa Czerwińska, profesor ekonomii, dotychczasowa podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, została ministrem finansów

Na gorąco kilka komentarzy:

„No "rekonstrukcja" rządu śliczna bardzo; szkoda tylko że superpremier nie ma w nim żadnego swojego ministra” – napisał na FB WCz. Jacek Wilk z Wolności.

„Na ministra finansów została powołana KOBIETA jakaś tam nie wiadomo skąd. Bardzo młoda. Na język ludzki osoba zależna od premiera w 100%, która da swoją twarz, ale nie będzie miała nic do powiedzenia. Sprytnie. Trzeba się bardzo obawiać i łapać za portfel” – skomentował p. Grzegorz Horyn z Wolności.

„Minister Przedsiębiorczości? To jest jakiś bardzo ponury i zarazem bardzo okrutny żart” – skomentował p. Przemek Hankus ze Stowarzyszenia Libertariańskiego.

– Wymuszenie dymisji na stanowisku szefa MON, jest to decyzja prezydenta i prezydent musi za to ponieść odpowiedzialność – powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl p. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

„Cała ta zmian rządu oznacza tak naprawdę tylko jedno: Stare Kiejkuty (dawne Wojskowe Służby Informacyjne – przyp. red.) się doczekały i dopięły swego. Naciskały na prezydenta Andrzeja Dudę by odsunął Antoniego Macierewicza od dłuższego czasu i prezydent Duda ustąpił. Zaakceptował to Naczelnik Państwa, który cofa się na całej linii” – skomentował dla nczas.com p. Stanisław Michalkiewicz.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 09-01-2018 15:27:49 | odpowiedz
  Stanisław Michalkiewicz powiedział: „Cała ta zmian rządu oznacza tak naprawdę tylko jedno: Stare Kiejkuty się doczekały i dopięły swego. Naciskały na prezydenta Andrzeja Dudę by odsunął Antoniego Macierewicza od dłuższego czasu i prezydent Duda ustąpił. Zaakceptował to Naczelnik Państwa, który cofa się na całej linii.
  Macierewicz podpadł Kiejkutom po pierwsze dlatego, że w 1992 r. zrobił lustrację, której miało nie być.
  Po drugie rozwiązał WSI. Choć nie do końca był w tym konsekwentny, ale jednak to zrobił.
  Po trzecie anulował przetarg na Caracalle a przecież łapówki zostały już za ten złom wzięte i skonsumowane.
  Po czwarte zrobił kurację przeczyszczającą w wojsku.
  Po piąte wreszcie ujawnił złoty fundusz, czyli system awansów w wojsku, który był zagwarantowany jeszcze od czasów generała Wojciecha Jaruzelskiego.
  Jarosław Kaczyński i cała dobra zmiana cofa się pod żydowski parasol ochronny pana Danielsa. Ciekawe jak na to zareagują wyborcy PiS-u, którzy będą teraz musieli zaakceptować starych kiejkutów w samym sercu dobrej zmiany”.

  Zauważę też ja, że właśnie Jarosław Kaczyński potknął się o swój kolejny wynalazek – Andrzeja Dudę. Żeby tylko się nie przewrócił i nie złamał czego (o czyś gorszym nie myślę).
  A co do obywatela Andrzeja Dudy, to stawiam tezę, że za 3 lata będzie takim prezydentem, jak „bolek” w A.D. 1995. Tak skończy.
  • 09-01-2018 17:48:51 | odpowiedz
   GOJE DO ROBOTY!!! Nie miałkolcie tylko morda w kubeł i bierzcie się do roboty, i harujcie za miskę ryżu na Dostatnie Życie NARODU WYBRANEGO. Także, musicie poznać smak gumy na milicji. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Lać gumą ile wejdzie.
   • 10-01-2018 16:54:41 | odpowiedz
    Święte słowa! Gumą 3x dziennie po polskim pysku. Po miesiącu kraju nie poznasz. Polaczków się ustawia jak w szwajcarskim zegarku. A jak się nie podoba to powstanie warszawskie, albo katyń albo wołyń! Prosta metoda. Gumą 3x dziennie!
  • 09-01-2018 21:37:18 | odpowiedz
   Zakup Caracalli był jedynym, przy którym Polska miała dostać PEŁNĄ dokumentację techniczną oraz prawa do dalszych modyfikacji tego sprzętu - wg WŁASNEGO pomysłu. Niestety, we wszechobecnym krzyku ten aspekt został całkowicie pominięty i szansa na jakieś drgnięcie w temacie polskiej myśli technicznej - pogrzebana.
   Zatem nadal będziemy kupować gotowce bez kodów, z szyfrowaniem prowadzonym przez firmy zagraniczne, a szkolenie inżynierskie wojska sprowadzi się do obsługi wlewu paliwa.
 • 09-01-2018 17:17:43 | odpowiedz
  najgorszy jest komentarz tego komucha sakiewicza. zgania winę na dudę, podczas gdy morawiecki też maczał palce w odwołaniu Macierewicza. Oczywiście morawiecki jest dla ssakiewicza w porządku... kłamliwe bydle i tyle.
 • "szkoda tylko że superpremier nie ma w nim żadnego swojego ministra” – napisał na FB WCz. Jacek Wilk z Wolności.
  "minister finansów...KOBIETA jakaś tam... Na język ludzki osoba zależna od premiera w 100%” – skomentował p. Grzegorz Horyn z Wolności.

  Wolność w czystej postaci...
 • 09-01-2018 20:27:22 | odpowiedz
  Ta rekonstrukcja to zapewne wynik wielu niewidocznych starć różnych koncepcji, ale nie ma się co łudzić że czegokolwiek nie klepnął kaczyński. antek mu podpadł misiewiczem , a że adrian też go nie lubi to się nie ostał, ale jakoś u antka nie widać czarnej rozpaczy z tego powodu (z miedzianym czołem przekazał armię błaszczakowi). Wiadomo kto komu łba nie urwie, antek miękko wyląduje, najpewniej jako marszałek sejmu. W ten sposób przeprowadzi się też rekonstrukcję sejmu. antkowi byle Szczerba nie podskoczy, a już na pewno nie nazwie go "kochanym".

  P. Michalkiewicz albo popada w coraz większą paranoję albo świadomie stał się narzędziem propagandy skoro myśli że jakieś kiejkuty sterują adrianem, - "bo antek się nie ostał!". Na adriana są pewno jakieś haki, niezbyt mocne bo mocnych nie potrzeba, ale ma je kaczor a nie kiejkuty i wcale nie potrzebuje ich za często używać. antek, jak przystało na to co podobno nie tonie, wyląduje jako "druga osoba w państwie" bo inaczej cały rydzykowy elektorat mógłby się na PiS wypiąć, zwłaszcza, że szyszka chyba jednak spadł definitywnie. Zapewne i antek i szyszka znajdą się w jakimś "czyśćcu" dopóki smród po obu trochę się nie rozwieje i będzie można z nich znowu zrobić rządzących tracąc jak najmniej elektoratu, zarówno rydzykowego jak i niezdecydowanego. W przypadku szyszki potrwa to dłużej, może nawet do następnych wyborów, a może to nawet trochę udobrucha Unię...

  Generalnie nadrzędnym celem tej rekonstrukcji jest lepszy PR i większe słupki w notowaniach a nie żadne merytoryczne powody, może poza waszczykiem i radziwiłłem - tu są chyba oba te cele. Pewnie bardzo dużo frajerów się nabierze, ale niech pamiętają: PiS nie po to zagarnął pełnię władzy, żeby pozwolić na jakieś fanaberie typu "wolne wybory"!! O ważności wyborów w decyduje Sąd Najwyższy, a nie po to się teraz go z takim hukiem i tupetem ubezwłasnowolnia, żeby wydawał niekorzystne dla PiSu wyroki. Nie pomogą żadni "obserwatorzy", "mężowie zaufania", protesty, skargi, msze, publiczne czytania, szklane urny, kamery ani inne gadżety: wybory, obstawiam że wszystkie najbliższe, będą sfałszowane ale z wyroku SN będą WAŻNE. I będzie je wygrywał PiS et consortes, ale nikt się nawet nie zdziwi, bo przecież przez całą kadencję "prowadził w sondażach".
  Jeśli tak będzie to nawet artykuł 7-my nam nie pomoże: skoro "trochę zawisły" SN zdecyduje "zgodnie z prawem" a dotacje unijne wracają w znacznym stopniu do Niemiec więc ich nam nie obetną - Unia zostawi nas na pastwę naszej własnej głupoty, byleśmy tylko składki w terminie płacili.

  Generalnie skwituję to powiedzeniem Kisiela: "to oczywiste że jesteśmy w d...., najgorsze że zaczynamy się tu urządzać". A jeszcze gorsze że chyba nie mamy wyjścia...
 • 10-01-2018 17:04:14 | odpowiedz
  Ewangelia wg. Judasza

  A Jezus wraz ze swymi uczniami przechadzali się po całej Judei, uczniowie a szczególnie Judasz zauważył w Jezusie dziwny znak, to oznaczało tylko Jedno,
  Złapał Jezusa za ramię i rzekł stój!
  Jezus posłusznie stanął i na rozkaz Judasza klękł na kolana,
  Judasz wyciągnał ze swych spodni swojego koguta i rzekł do Jezusa, a teraz MI będziesz obciągał,
  Jezus skinął głową i otworzył usta w które Judasz włożył mu swojego koguta! Kiedy usta Jezusa wypełniły się nasieniem Judasza, po kolei zaczęli podchodzić następni uczniowie, czyniąc z Jezusa swego sługę!

  Naukowcy na całym świecie zastanawiają się ile podczas swojego życia Jezus Chrystus wypił męskiego nasienia. Będąc pewni jego homoseksualnej orientacji, są pewni- Jezus Chrystus kochał skroplone męskie uczucia! Zakładając ze był niewolnikiem seksualnym swoich 12 uczniów i że każdy z nich podczas wytrysku produkował 25ml spermy ( tyle co w małym kieliszku) dochodzą do niesamowitych wniosków. Przy bardzo skromnych wyliczeniach wskazujących, że Jezusowi Chrystusowi każdy spośród uczniów tryskał 4x dziennie wychodzą naprawdę zadziwiające wyniki z których wynika, że Jezus Chrystus wypijał dziennie ponad 1 litr spermy dziennie!

  Zakładając, że kochał ten męski nektar już od czasów dojrzewania 15 lat i umarł w wieku 33 lat na choroby weneryczne - Jezus Chrystus w trakcie swojego życia skonsumował nasienia o bajecznej zawartości 6570 litrów!!!!

  Jego zamiłowanie i fetyszyzm do męskiej spermy. Zapewne większość Chrześcijan słyszała o kuszeniu Jezusa Chrystusa na pustyni przez 40 dni. Było to kolejne wyzwanie Pana Jezusa. Jezus obiecał wówczas swoim uczniom, że przez 40 dni i 40 nocy będzie odżywiał się jedynie nasieniem, tryskanym wprost przez jego uczniów. Kuszony dokonał tego zadania i stał się najprawdopodobniej jedyną homoseksualną osobą, której udałoby się przeżyć tak długo stosując jedynie ciepły koktajl z plemników!

  Anglikański duchowny Paul Oestereicher nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości
  http://www.vice.com/pl/read/czy-jezus-byl-gejem

  Te wszystkie obrzydliwe rzeczy, których dopuszczał się Jezus Chrystus - były, są i będą prawdą !
  Podobnego zdania jest również Sir Elton John
  http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/elton-john-jezus-byl-gejem/8x91tfr

  Wyobrażam sobie, że Jezus kochał swoich uczniów bez wyjątku. Głosił przecież miłość względem wszystkich swoich sąsiadów, dlatego wyróżnienie konkretnej osoby wydaje się istotne.

  Oczywiście. Jezus wymienia jeszcze jedną ukochaną osobę. Jest nią Łazarz. W nieznanym dotąd ustępie, odkrytym w latach 60. przez profesora historii Mortona Smitha, mamy do czynienia z częścią tajemniczej Ewangelii, datowaną na koniec pierwszego wieku. Fragment opisuje nagiego chłopca, który przychodzi późno do Jezusa i spędza noc „inicjacji". Wzbudziło to zrozumiałe poruszenie wśród współczesnych ludzi.

  ---
  Jezus był zatem nie tylko gejem ale również pedofilem!

  W internecie można również znaleźć ikonografie przedstawiające Jezusa w dwuznacznych sytuacjach:

  http://www.tikitumble.com/wp-content/uploads/sites/15/2009/11/nsfw-jesus-sucks-dick-500x391.jpg

  https://images.encyclopediadramatica.se/thumb/b/be/Jesus_Fucking_Christ.jpg/400px-Jesus_Fucking_Christ.jpg

  A tutaj Jezus w konfrontacji z samym Szatanem- księciem ciemności i Panem tego świata!

  http://4.bp.blogspot.com/-GlaBnGCollY/U1T2M8XQuDI/AAAAAAAAYCk/WPE0C4fD2fU/s1600/2a+-+jesus-and-the-devil.jpg

  Jezus i Mahomet

  http://img.chan4chan.com/img/2009-09-05/1252184999536.jpg
  (Wg. Koranu - Jezus był wielkim prorokiem)

  Ostatnie chwile życia Jezusa i poświęcenie jego uczniów

  http://2.bp.blogspot.com/_dcZtE2exH4o/TC7ZUuVTeQI/AAAAAAAAAT8/Ai3lzA4VzzY/s1600/blow-job-jesus-crucifix.jpg

  Współczesny Jezus Chrystus jako ksiądz

  http://65.media.tumblr.com/e53519838e4892047291cee6fef8e0d9/tumblr_nfitr5OQcH1u3bmemo1_540.jpg

  Jan Paweł II gejowskie wcielenie Pana Jezusa. A teraz przytoczę tutaj historię, której naznaczone są czyny Karolka pis-iorka Wojtyły. Karolek w swoim CV jako Papież może również zapisać CEO gejowsko-pedofilskiej organizacji kolejnych "uczniów" Chrystusa, którym celem jest podołanie ilości wypitego nasienia. Karolek sprawnie przez wszystkie lata swojej działalności ukrywał wszelkie skandale pedofilskie. Jest to też wbrew przekonaniu wielu historyków główny powód, dla którego został wybrany na Papieża. Zza Watykańskich bram krążą legendy i przepełnione opowieściami historie, które zdarzyły się Łojcu Świętemu. Przed konklawe doszła wspaniała z Polski wiadomość. Otóż jest tam klecha, co Karol Wojtyła się zwie i kocha on KREMÓWKI - wtajemniczeni księża, kardynałowie i biskupi doskonale wiedzą czym karmił się Jezus, Dostojnicy kościelni kochają rzeczy przetworzone ze spermy na wzór Chrystusa, często serwowane są jajka, jak np. Franciszkowi, ma to symbolizować omlet zrobiony ze spermy, którym tak zachwala się cała dynastia popleniczków Pana Jezusa. I że przez te dwa tysiące lat nie znalazł się nikt, kto jak Wojtyła miał takie zamiłowanie to pieczonych na masełku plemników. Decyzja była jednogłośna Karol - zostajesz Papieżem. Karol, który kierował się credo " Nie lękajcie się" zaapelował do biskupów- od dziś pod moimi rządami napijecie się tyle spermy, co wody w Wenecji! Karol również zachwycił tamtejszych dostojników liberalizmem i miłością do Krystusa. Odtąd rzekł - Moi umiłowani bracia w Chrystusie od dawna wiadomo, że pełniąc posługę Panu Najwyższemu, Najwyższemu Panu Jezusowi Chrystusowi obowiązuje nas celibat a więc brak kontaktów cielesnych z kobietami, bowiem Przenajświętszy Tomasz z Akwinu nazwał je świniami i workiem ziemniaków, odtąd moi mili umiłowani w Jezusie Chrystusie wystrzegajcie się dalej kontaktów z kobietami i zaprowadźcie miłość wśród swoich braci, tak jak czynił to Nasz Pan Jezus Chrystus.

  A odnośnie Francji. Francja to wspaniałe miejsce do poniżania Chrześcijaństwa. Byłem parę razy na Cap d'Adge co tam się dzieje:))) Wszędzie na plaży dziewczyny masowo obciągają druty- wszędzie. Wiele z nich nakłada na szyję krzyż i wypluwa na niego spermę z kilkudziesięciu kogutów. Oh...Jak my tam bardzo gardzimy i poniżamy Jezusa. Na Cap d'Adge jest również bardzo wiele Polek.

  Ukochana przez Nas Unia Europejska pompuje bardzo duże pieniądze, aby pozbyć się tego zawszonego Chrześcijaństwa. Tak bardzo go nienawidzimy, że w niedługim czasie osoby wyznające Chrześcijaństwo będą klasyfikowani jako chorzy psychicznie F666 :)

  Musze się pochwalić, że nie znam od Siebie większego wroga Chrześcijaństwa. Tyle razy co upokorzyłem Pana Jezusa i miejsca kultu Chrześcijan to się w głowie nie mieści:P Gdyby Szatan rzeczywiście istniał byłby ze mnie dumny i chyba nawet on nie byłby w stanie tak gardzić i nienawidzić Chrześcijaństwa jak robię to Ja:D Gdyby tylko istniał miałbym zapewnione u Niego zaszczytne miejsce po prawicy...

  Proponuje każdemu wejść do kościoła ( mając wyczajone godziny kiedy tam jest pusto) i odlać się do zbiornika z wodą święconą. Robiłem to kilka razy. Wspaniałe uczucie, kiedy przychodzący tam Chrześcijanie maczają w tym ręce i wcierają to w swoje brudne pyski, wierząc, że jest to woda święcona a tymczasem owa woda została zbeszczeszczona w najbardziej możliwy sposób.

  Eh... Cudowne uczucie:))

  Pogarda i bezczeszczenie Chrześcijaństwa to już nie jest tylko czysta nienawiść. To przede wszystkim piękna i subtelna Sztuka w której kielichu największej świętości umieszcza się największe i najbardziej obmierzłe nieczystości znane ludzkości patrząc później jak barany Chrześcijańskie się do tego modlą, dotykają to i całują...

  Islam czy Judaizm ma więcej klasy i honoru od Chrześcijan. Poważnie potraktowali oni zakaz bałwochwalstwa. Wy Chrześcijanie wbrew własnym wartościom, rzekomo danych wam przez "Boga" uczyniliście biznes. Wszystkie figury i przenajświętsze miejsca to dla Nas miejsca do bezczeszczenia opływające fekaliami i moczem i czym tylko popadnie...

  A wy durnie sobie nie zdajecie sobie z tego sprawy i gorliwie się modlicie do betonowych bałwanów ha-ha-ha!

 • po co komu precedens Kosowa?

  Stanisław Michalkiewicz, "Puszka pandory otwarta", Komentarz, tygodnik „Goniec” (Toronto), 2008-08-31 Jeśli zaś chodzi o prawdopodobne intencje, które przy uznaniu niepodległości Kosowa mogły...
 • 6 października 2009 r: Sytuacja w UPR – czyli: Ryba psuje się od głowy

  korwin-mikke.pl Uważam, że to dobry pomysł, by JKM przejął władzę w UPR. Jest politykiem pełnym energii i pomysłów, a także odpowiedniej wiedzy, ponadto jest także człowiekiem mającym dojście...
 • Czy to wszystko prawda?

  Czy to możliwe, że jesteśmy aż tak łupieni http://marucha.wordpress.com/2010/02/11/megaprzekret-w-polsce-rozdawnictwo-naszych-unikalnych-bogactw-naturalnych/ ? Jeśli informacje zawarte w linku są...
 • Premier wzmacnia mafię

  Ukazał się premier Tusk i przestrzegł, żeby nikt nie ważył się podnieść ręki na policjanta, bo to i tamto. Znaczy się, że premier straszy. Czy to jest możliwe, że premier nie zna sytuacji w...
 • Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

  Leszek : "..Otóż nie jesteś - popęd płciowy ukierunkowany na tę samą płeć nie mieści się w normie, podobnie jak nie mieści się w normie na przykład .zoofilia." Lesiu, a kto niby wyznacza te...
 • 19 sierpnia 2010: "Statek do Młocin, do Młocin statek..."

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Statek-do-Mlocin-do-Mlocin-sta,2,ID412967252,n W Angorze umieszczono przedruk artukuliku z jakiejś prowincjonalnej gazety, gdzie redachtór biadoli, że w...

Poczytaj również

 • Sośnierz podziękował PO | 21-10-2018 06:15:00

  INFO: CEP Dobromir Sośnierz podziękował na Twitterze Platformie Obywatelskiej za pracę na rzecz środowisk eurosceptycznych.

 • Pikieta na rzecz Janusza Walusia | 20-10-2018 15:15:00

  FUTURO: Organizacje patriotyczne na 25 października zaplanowały pikietę pod Ministerstwem Sprawiedliwości pod hasłem "Polacy solidarni z Januszem Walusiem".

 • Cejrowski rozpoczyna akcję "Pokażmy PiSlamiacje Polski" | 20-10-2018 06:15:00

  INFO: Znany podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski uruchomił akcję zbierania informacji o "PiSlamizacji Polski" - podaje nczas.com.

 • Trump żąda poważnej redukcji wydatków administracji | 19-10-2018 18:30:00

  INFO: Prezydent Donald Trump zwrócił się do swoich sekretarzy, aby w przyszłym roku obcięli budżety swoich departamentów.

 • Ciok przedstawił propozycję Korwin-Mikkemu | 19-10-2018 12:30:00

  INFO: P. Bogusław Ciok, były współpracownik ugrupowania Kukiz'15 i p. Janusza Korwin-Mikkego, na swoim koncie na Facebooku przedstawił propozycję dla p. Korwin-Mikkego.

 • Termomodernizacja rozpadajacych się chałup za unijne dotacje | 19-10-2018 06:15:00

  INFO: Jak czytamy w dwutygodniku „Najwyższy CZAS!”, urzędnicy w Aleksandrowie Łódzkim zdecydowali o termomodernizacji komunalnych domów, wielu drewnianych, z których część nadaje się co najwyżej do… wyburzenia.

 • Raper zaśpiewał o żydach i.. grozi mu 2 lata więzienia | 18-10-2018 18:30:00

  INFO: Raper Stopa za utwór „Gdybym był bogaty” został oskarżony z art. 256 k.k. i teraz grozi mu 2 lata pozbawienia wolności - donosi portal nczas.com.

 • Dajcie szansę Korwinowi! | 18-10-2018 12:30:00

  OPINIA: Błagam, ludzie dajcie w końcu wygrać Korwinowi albo Kukizowi - mówił p. Sebastian Barycza, polski inżynier i vloger.

 • Koniec z darmowymi aplikacjami Google - przez UE | 18-10-2018 06:15:00

  INFO: Unijna kara nałożona na koncern Google niesie przykre konsekwencje dla użytkowników nowych technologii. Koncern zamierza zmienić sposób licencjonowania sklepu Google Play i aplikacji Google na Androidzie.

 • Chiny: Zachód ma obsesję na punkcie praw człowieka | 17-10-2018 18:30:00

  INFO: Chiński rząd zarzuca Zachodowi "obsesję na punkcie praw człowieka".

 • Shaded: Polska potrzebuje "narodowej polityki migracyjnej'' | 17-10-2018 12:30:00

  OPINIA: Zastanawia mnie, po co wszyscy walczyliśmy na forum Unii Europejskiej o to, by nie przyjmować 7 tysięcy tak zwanych uchodźców, skoro w tym roku przyjęliśmy ich już… 20 527? - pisze dla Frondy p. Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

 • Korwin-Mikke prosi o pomoc | 17-10-2018 06:15:00

  INFO: Portal wprost.pl donosi, że p. Janusz Korwin-Mikke poprosił o wsparcie finansowe dla swojego komitetu wyborczego.

 • Niemcy regulacjami uderzają w polską konkurencję | 16-10-2018 18:30:00

  FUTURO: E-sklepy wysyłające do Niemiec towar w pudełkach, folii lub w kopertach bąbelkowych czekają poważne zmiany w przepisach. Jeśli się do nich nie dostosują, czekają ich wysokie kary - czytamy w "Rzeczpospolitej".

 • Onet niezadowolony, że Polska zawetowała KPP | 16-10-2018 12:30:00

  INFO: Red. Michal Broniatowski na portalu Onet ostro skrytykował postawę Polski ws. unijnego raportu o prawach człowieka.

 • Ukraina nową ojczyzną Żydów?! | 16-10-2018 06:15:00

  INFO: Izrael i Ukraina zawarły tajne porozumienie, które przewiduje masową emigrację Żydów na Ukrainę - informuje "Warszawska Gazeta".