Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-02-2018 18:30:00

Machlojki przed głosowaniem ws. Czarneckiego

INFO: Tuż przed głosowaniem nad wnioskiem o odwołanie CEP Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego nagle zmieniono regulamin. W taki sposób, aby łatwiej pozbawić funkcji polskiego polityka - pisze portal niezalezna.pl.

 

Zmiana dotyczyła liczenia "głosów wstrzymujących się". Aby odwołać p. Czarneckiego z funkcji potrzeba 2/3 głosów za odwołaniem przy równoczesnym quorum. Gdyby pojawiły się "głosy wstrzymujące", liczone byłyby na korzyść polskiego polityka. Zmieniono regulamin w taki sposób, że głosy wstrzymujące się były zaliczane do quorum, ale nie były brane pod uwagę przy ustalaniu 2/3 niezbędnych do odwołania p. Czarneckiego.

Ostatecznie uniokraci dopięli swego i PE odwołał p. Czarneckiego z funkcji wiceszefa PE za określenie CEP Róży Thun słowem "szmalcownik".

 

Zobacz także: Verhofstadt może nazywać Polaków faszystami!

 

Źródło: niezalezna.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 08-02-2018 23:43:35 | odpowiedz
  Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d.... po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych "polskich elit" w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
  Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
  To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
  Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
  Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych "polskich elit" wychodził Sztoltzman, Cimuszko, .... I tak jest do dzisiaj.

  Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy ***** Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy ***** jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

  • 08-02-2018 23:55:34 | odpowiedz
   Takie sądy to lepsze niż guma. Sowiety to potęga.9uz3x
  • 08-02-2018 23:57:00 | odpowiedz
   Nie wiem czemu ten przemądry system pana Mikkego wygwiazdkował dwukrotnie imię pana Żebrowskiego. To jest tajemnica wielka a nie machlojki żydów w parlamencie. Tak nawiasem to słyszał ktoś, żeby żyd nie popełnił machlojki?
   • 09-02-2018 05:57:03 | odpowiedz
    Jakby nie miał okazji - to pewnie nie :-)

    Przy okazji - dzięki temu festiwalowi żydowskie hucpy - może znowu jakaś porcja ludzi zrozumie prawdziwą istotę natury narodu wybranego...

 • Pokręcone życiorysy, aż się wierzyć nie chce :D

  Wątek o ludziach mniej lub bardziej z UPR związanych, czego po czasie poznać po sobie nie dają :D 1) Robert Smoktunowicz - sygnatariusz Ruchu Polityki Realnej 2) Julia Pitera - członek Unii...
 • Propozycja regulaminu/ostrzeżeń

  Bardzo proszę aby to odbyło się szybko i sprawnie. Proponuję system: Pierwsze ostrzeżenie -> Drugie ostrzeżenie -> Ban czasowy -> (gdy brak poprawy) Ban na stałe. Teraz tak - za co jest...
 • NOWY REGULAMIN - rozwinięcie

  Regulamin forum portalu korwin-mikke.pl 1.Użytkownicy. a) Rejestrując się na portalu użytkownik akceptuje w pełni regulamin. b) Użytkownik nie może rejestrować się na portalu używając nazw...

Poczytaj również