Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

02-04-2018 15:30:00

Korwin-Mikke zgadza się z Putinem

OPINIA: P. Janusz Korwin-Mikke, szef Wolności, w rozmowie ze "Sputnikiem" po raz kolejny powiedział, że za otrucie p. Sergiusza Skripala odpowiada CIA.

 

- Postawiłbym jeden do pięciu, że Rosja nie ma w tym żadnego interesu (...). Nie wierzę, że jest odpowiedzialna za otrucie Skripala - podkreśla p. Korwin-Mikke. - W trakcie prowadzenia śledztwa istnieje zasada "is fecit, cui prodest" (ten uczynił, czyja korzyść) - tłumaczy JKM, który nie wierzy również, aby "Rosjanie mogli zrobić coś tak głupiego". - Absolutnie zgadzam się z Władimirem Putinem, który powiedział, że trzeba albo pokazać dowody, albo przeprosić - zaznacza polityk.

 

Zobacz także: Korwin-Mikke: Otruć Skripala mogła CIA

 

Źródło: sputniknews.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • TylkoDobraGuma | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
  02-04-2018 15:50:52 | odpowiedz
  • 09-04-2018 09:05:49 | odpowiedz
   a ty gumowy wąchajsiurze musisz poznać odór jajec swojego taty każdego rana. walić worami tylkodobrągumę po pysku ile wlezie i nadstawiać mu brudne fifole
 • 02-04-2018 17:07:05 | odpowiedz
  I to jest jego główny problem do rozwiązania? Bo z europarlamentu sp...ił właśnie wtedy, gdyby się tam do czegoś przydał.
 • 02-04-2018 18:31:16 | odpowiedz
  Żyd chce wkręcić Polaków w wojnę z Rosją. Gonić żyda póki nie jest za późno. Putin i Rosja nie są naszymi wrogami. Wróg jest tu – to w Warszawie podłożono bomby do Tupolewa w 2010 r., to tu przeprowadzono „dochodzenie” z którego świat się śmieje. Wróg jest tu!
  • 02-04-2018 22:26:36 | odpowiedz
   Zgadzam się, tylko jest jeż prawie za późno, jesteśmy w pierdolonym nato i jebanej jewropejskie suce zjednocznej. Zostało nam góra trzy lata by wyjść na ulice ii przejść na wschodnią prawidłową stronę, czyli prawą :D Bo jak nie to Polska pewnie przestanie istnieć. Ale kto będzie pamiętał o głupiutkich polaczkach cebulaczkach?
 • 03-04-2018 03:07:37 | odpowiedz
  O, widzę,że za Korwinem panny sznurem.

  Przypomina mi się taki żart,
  jak okradziony na ulicy obywatel krzyczy "złodziej!" a przypadkowy przechodzień surowo go upomina:"jeszcze nie było sądu a ty wydajesz wyrok!"

  taaa, czekajcie na sąd i jego "sprawiedliwość"

  Księstwo moskiewskie od zawsze było wrogiem Polski.
  Cała historia Polaków to wieczne wojny z ruskimi. Od początku.
  Sami Rosjanie, pracuję z nimi od lat , mówią przy powitaniu :".. o to wy,co nie lubicie Rosjan"
  a tak naprawdę to Rosjanie kompulsywnie nie lubią Polaków.
  reszta to bezczelna ruska propaganda.
  Widać to w każdym materiale o Polsce, zamieszczonym w ruskich mediach, złośliwych uwagach, nieobiektywnych komentarzach .
  Przykłady?
  Ruska jedynka transmitowała ostatnio skoki w Planicy:
  Podczas skoków Kamila, w ogóle Polaków , czy podczas grania naszego hymnu, ruski komentator zagłuszał transmisję swoimi "interesującymi" historiami o dupie Maryni.W efekcie nie można było zrozumieć o co chodzi, kto wygrał i dlaczego.
  Zresztą tego jest mnóstwo.
  Miłego dnia!!
 • 03-04-2018 08:59:44 | odpowiedz
  Być może jest tak, że "kowal zawinił a cygana powiesili", jednak stawianie konkretnie na CIA jako sprawcę to takie samo postępowanie - kiedyś będzie trzeba "pokazać dowody albo przeprosić". Poza tym tu "cyganowi" się należało "za całokształt". Nie wiemy co ponawyrabiał p. Skripal i komu mógł podpaść bardziej niż ruskim - być może był ktoś taki, ale ja bym postawił 5:1 (dobra, 100:1) że to Rosjanie. A JKM proszę o konsekwencję - ws. Litwinienki był zdecydowanym zwolennikiem tezy o ruskich winowajcach a teraz mu się odmieniło. Fakt że ślady polonu prowadziły wtedy do ruskich a teraz tylko "receptura" trucizny wskazuje na nich świadczy tylko że się chłopaki czegoś nauczyły. Tłumaczenie że "każdy mógł sobie to zsyntetyzować" przypomina argument o donbaskich separatystach że "każdy mógł sobie kupić mundury w sklepie".

  A co w takim razie mogłaby zyskać Rosja? To samo co JKM wskazał ws. Litwinienki - zniechęcenie potencjalnych zdrajców, i to jest wystarczająca przesłanka. A co mogłyby zyskać Stany? Dalsze sekowanie Rosji? A cóż to za korzyść, gdy głównym rywalem USA stały się Chiny, a tramp na aż takiego rusofoba nie wygląda? To już prędzej podejrzewałbym, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, czyli może Chiny, może Izrael, a może Arabowie.... Ale to tylko spekulacje, więc nie będę przepraszał.

Poczytaj również