Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

16-03-2018 12:30:00

Korwin-Mikke o ograniczeniu handlu w niedziele

OPINIA: O ograniczeniach handlu powinny decydować raczej samorządy. Nie jest to ustawa konieczna. Dlaczego Sejm decyduje za całą Polskę? Na tym polega demokracja, a demokracja to tyrania większości - mówił w Radiu Gdańsk p. Janusz Korwin-Mikke, lider Wolności.

 

Zdaniem polityka, zakaz handlu w niedziele wprowadzony został bardziej w interesie działaczy związkowych niż pracowników.

- W niedzielę zarabia się więcej. Piotr Duda chce odebrać ludziom możliwość zarobku. Działacze związków zawodowych mają tyle wspólnego z pracownikami co feministka z kobietą. Nie ma związku między działaczem a robotnikiem - przekonywał prezes partii Wolność.

 

Zobacz także: Inspektorzy PIP chcą wolnych niedziel!

 

Źródło: radiogdansk.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 16-03-2018 14:58:04 | odpowiedz
  Ten Icek niech lepiej rozwala tę złą Unię. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Icek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie.
 • 16-03-2018 20:13:15 | odpowiedz
  Ja przynajmniej mam satysfakcję, gdy korwiniści zakupoholicy, dla których łażenie po galeriach jest sensem życia, kłócą się z korwinistami PiSowcami, dla których religia, historia i seks są obsesją. Mam w d... czy można robić zakupy w niedzielę, czy nie. To są problemy korwinistów, nie moje.
  • 16-03-2018 22:52:53 | odpowiedz
   Nie POPIS-uj się tutaj Nowoczesny kołku tylko podziękuj Korwinowi za anielską cierpliwość w tolerowaniu takiego szlamu.
   Martw się lepiej, żebyś ty i podobne wszy, które oblazły to forum nie zostały zdemaskowane. Byłaby kupa, ale nie śmiechu.
   • 17-03-2018 20:02:03 | odpowiedz
    Najpierw korwiniści muszą dojść do władzy, aby rozpocząć polowanie i mordowanie adwersarzy. Póki co można takiego lewaka zablokować.

 • Ateizm trzeba tępić!?

  Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
 • Zakaz handlu w święta - za czy przeciw?

  Pozwolę sobie zacząć od jakiegoś grafomańskiego bełkotu z portalu gaduły w.: Najpierw jest zadziwiająco: "Od lutego ajentów obowiązuje nowa instrukcja o numerze 486_ZP/2009. Zgodnie z nią,...
 • Budżet państwa - jak dojść do normalności

  Mówimy tu niezwykle często zlikwidować to, zlikwidować tamto. Ale właściwie o jakich kwotach rozmawiamy? Sięgnąłem do ustawy budżetowej 2009 i kilku innych źródeł żeby się temu bliżej przyjrzeć....
 • Biblia

  a) Więc twierdzisz że Pismo Święte z założenia jest w konflikcie z nauką. Ja mówię że Pismo Święte (a konkretne Księga Rodzaju) przekazuje tą samą wiedzę co współczesna nauka tylko innymi...
 • 29 października 2009: Ryzyko – i zagrożenie epidemią

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Ryzyko-i-zagrozenie-epidemia-O,2,ID393618674,n Hazard JE Donald Tusk idzie w ślady dwóch Wielkich ludzi: Józefa Stalina i Adolfa Hitlera - którzy w...
 • Czy jesteś za prywatyzacją ?

  a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również