Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

24-10-2017 12:30:00

JKM, Ziemkiewicz i Tusk molestowali kobiety?

INFO: Portal oko.press sugeruje, że znani celebryci, dziennikarze i politycy oficjalnie molestowali kobiety.

 

Portal przytoczył kilka przykładów wypowiedzi, które mogą być podciągnięte pod coś na kształt molestowania. Jednym z bohaterów artykułu jest CEP Janusz Korwin-Mikke. Przytoczono wypowiedź lidera Wolności z TVN24, kiedy to powiedział, że "gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci. (…) One zawsze trochę udają, że się stawiają. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie można".

Wśród wymienionych przykładów znalazła się wypowiedź red. Rafała Ziemkiewicza: "No cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień… Ale jak zakonnik to kara konieczna".

Co zaskakujące, wśród "molestujących" znalazł się p. Donald Tusk, który w 2011 r. podczas konferencji prasowej skomentował strój jednej z dziennikarek: "Guziki wszystkie zapięte na pewno… Trochę taki jestem… Patrzę na letni strój pani redaktor i dlatego nie kojarzy mi się z tym… z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik. To nie przygana, wręcz przeciwnie. Bardzo lubię lato".

Z kolei p. Janusz Palikot, były lider ultralewicowego Ruchu Palikota, powiedział, że "być może Wanda Nowicka chce być zgwałcona, ale to nie ze mną, bo ja nie jestem typem człowieka, który do takiej roboty się nadaje".

 

Zobacz także: Trwa akcja obezwładniania mężczyzn

 

Źródło: oko.press

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 24-10-2017 14:57:56 | odpowiedz
    "Molestowanie" dzisiaj to jak "dywersja" za Stalina. Wszyscy sa winni, wiec sedziowie (w tynm przypadku prasa) maja pelna wladze, bo moga kazdego skazac na przepadek honoru.
  • 24-10-2017 16:24:14 | odpowiedz
    Wynika z tego że JKM i Ziemkiewicz molestowali jakieś 3 miliardy kobiet. Bo Tfusk to jednak skierował słowa w konkretne miejsce.
  • 25-10-2017 07:34:10 | odpowiedz
    Już mówię o co chodzi. To są przedbiegi do całkowitej likwidacji relacji damsko-męskich. Ma nie być podziału na płcie i ma nie być relacji seksualnych jakichkolwiek. Dzieci będzie robić fabryka, a ludzie pozbawieni relacji międzyludzkich łatwiej skupią się na pracy czy też ustandaryzowanej wegetacji, gdy praca rąk ludzkich będzie niepotrzebna.

Poczytaj również