Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-05-2017 06:30:00

Czy Magda została "ukarana" za makijaż?

INFO: Nie bójmy się, rozmawiajmy o tym, wymuśmy na Europie głębszą refleksję nad tym, w którą stronę zmierzamy; Europa to nasz DOM – kultura, wartości, zasady - cały ten dorobek wszystkich wieków. Chrońmy to! Przeciwstawmy się złu, jakie nas zalewa! - pisze do naszej redakcji jeden z internautów.

 

Internautę poruszyła śmierć naszej rodaczki - śp. Magdaleny Żuk - która zginęła w Egipcie. W kontekście tej sprawy zastanawia się nad przyszłością Europy.

- Nie trzeba być za nadto inteligentnym, by zauważyć, jak Europa zmierza ku samozagładzie - zauważmy ciągłe akty terrorystyczne; problem imigracji (silne skupiska muzułmanów w Europie Zachodniej), coraz śmielej muzułmanie wykrzykują hasła pogardy i chamstwa w stronę świata chrześcijańskiego, pokazują swoją wyższość, siłę, coraz śmielej radzą sobie z aktami przemocy i coraz częściej ją manifestują, zupełnie bez skrupułów. Coraz częściej głośno mówią, że Europa jest ich i wypędzą stąd „niewiernych”. Nie zapominajmy, że celem muzułmanów od zawsze było pragnienie podboju i zdobycia Europy - podkreśla.

Ojciec Polki, która zginęła w Egipcie, również zabrał głos. W ostrych słowach zasugerował, kto odpowiada za śmierć jego córki.

- Gdybym wiedział, że leci do Egiptu, to bym jej nie pozwolił, nie pożyczyłbym jej pieniędzy - zaznacza ojciec.

Następnie wyciągnął spore zdjęcie córki, pokazujące ją w wieku 5 lat.

- Polska Słowianka. Naturalne włosy, niebieskie oczka... A te ch*** ją zniszczyli! Sku*****! - krzyczy.

Tymczasem portal wolnosc24.pl spekuluje, że śp. Żuk mogła paść ofiarą brutalnego zbiorowego molestowania seksualnego nazywanego taharrush jamai, kończącego się zwykle zbiorowym gwałtem.

O tym jak absurdalny jest islam i mentalność hord bezmózgich prymitywów najeżdżających Europę świadczy to, że celem taharrush jamai nie jest zaspokojenie seksualne, ale... ukaranie kobiety za samotne przebywanie w miejscu publicznym bez opieki mężczyzny, za skąpy strój, makijaż, brak nakrycia głowy itp. To samo miało się stać z 22 brytyjskimi turystkami w Egipcie, to samo działo się w pamiętną sylwestrową noc w niemieckiej Kolonii.

 

Zobacz także: Polka mieszkająca we Francji przestrzega przed muzułmanami

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 08-05-2017 08:21:29 | odpowiedz
  No inna sprawa ,że teraz często po ulicach chodzą kobiety ubrane i pomalowane tak jak kiedyś chodziły tylko pracownice domów publicznych i to tylko w pracy. No ale jak kobieta jest w pewnym wieku , a wady charakteru powodują ,że "potwora nie znalazła amatora" to desperacja jest ogromna. Oczywiście sprawcy śmierci Polki powinni zostać ukarani.
  • SmakGumy | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
   08-05-2017 10:06:25 | odpowiedz
  • 08-05-2017 13:16:01 | odpowiedz
   Jesteś żałosny. Po prostu żałosny. Gdyby tak iść Twoim tokiem rozumowania to za okazane publicznie chamstwo powinno ci się gębę obić.
   Ale ja mam inne podejście do prawa i karania. To nie Twoja sprawa kto jak się ubiera, jeśli ktoś przekracza granice może być za to kara ( w Europie tez nago po mieście chodzić nie wolno) ale od karania i to gwałtem nie jest ulica.
   • 08-05-2017 13:47:44 | odpowiedz
    Dokładnie tak. Za chamstwo okazane kobiecie będącej w naszym towarzystwie należy obić . To podstawa cywilizacji europejskiej. No ale ty byś pewnie wolała rysować kredkami protesty na asfalcie. Poza tym czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.
    • 08-05-2017 16:37:44 | odpowiedz
     "To podstawa cywilizacji europejskiej. "

     Ale ta kobieta zostala zabita na ulicy egipskiej. To tak jakby sie wybrac na Slonce i miec pretensje, ze goraco. Jak ktos koniecznie musi wkladac palce miedzy drzwi, to niech sie nie dziwi, ze w koncu mu je ktos przytrzasnie.

     • 08-05-2017 17:09:20 | odpowiedz
      Czym innym jest uwaga że jak się jedzie do kraju w którym można być obitym i zgwałconym gdy się z domu "niewłaściwie ubranym" wyjdzie to należy "należycie ubranym" wychodzic, a czym innym są dywagacje na temat "ubierania się jak prostytutka".
 • 08-05-2017 08:22:20 | odpowiedz
  No ludzie, to, że...
  "coraz śmielej muzułmanie wykrzykują hasła pogardy i chamstwa w stronę świata chrześcijańskiego, pokazują swoją wyższość, siłę, coraz śmielej radzą sobie z aktami przemocy i coraz częściej ją manifestują, zupełnie bez skrupułów"
  ...to nie jest wina samych muzułmanów, bo ich religia/system polityczno-filozoficzny tak ich ukierunkowuje. To przede wszystkim wina komunoidalnych "elit" zachodnioeuropejskich dążących do ostatecznego wykasowania chrześcijaństwa z kontynentu. Widać to choćby po tym, że jakiekolwiek odruchy obronne Europejczyków, nawoływania do zastopowania multikulturalizmu i obrony chrześcijańskich wartości, są paraliżowane przez zawczasu przygotowaną politpoprawną tarczę w postaci oskarżeń o "islamofobię", czy ksenofobię. A to, że dopiero po pięciu dniach media niemieckie podały, co się działo w pamiętną sylwestrową noc w Koloni, nie jest symptomatyczne? Albo to, że po prostu nie zatapia się łodzi z przybyszami i nie strzela do nielegałów, tylko karnie ich we Włoszech przyjmuje nie pozwala na wysnucie wniosku, iż jakaś siła wyższa wydała taki rozkaz? W normalnej sytuacji po jednej-dwóch takich łodzi następne już by tu nie podążały.
  • 08-05-2017 10:35:29 | odpowiedz
   Oczywiście PRZEDE WSZYSTKIM winni są ZDRAJCY.
   I nie możemy, po prostu NIE WOLNO nam się tu na przyszłość z nimi patyczkować!... Wznowimy procesy norymbeskie. Nie ochronią ICH prawa, które sami ustanowili! Tak, jak hitlerowców nie ochroniło niemieckie prawo, które uchwalił Reichstag: "Wola Führera jest prawem."

   Nie oznacza to jednak, że LUDZIE, którymi jednak są islamiści są niewinni. Są winni! tyle tylko, że duuuuużo mniej. To jednak ludzie, a nie tresowane psy i mają wolną wolę i związaną z nią ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Inaczej nie byliby ludźmi. A najleppsyzm dowodem tej wolnej woli są ich nawrócenia na chrześcijaństwo. A więc ukażemy ich również, ale łagodniej.
   • 08-05-2017 13:04:17 | odpowiedz
    Pewnie, że winni są też islamiści, z tym, że jeśli przyjmujemy, iż są to barbarzyńcy, muzułmańskie psy, to trzeba ich traktować jak psy, oni boją się tylko pięści. Natomiast od europejskich elit oczekuje się więcej, ponoszą oni większą odpowiedzialność. Gdy jakiś treser-szaleniec wypuści z klatki wygłodzonego tygrysa na Krakowskie Przedmieście, to przecież kota zastrzelimy, a tresera weźmiemy pod sąd, nieprawdaż? I tak powinno się robić.
    Pomysł z powrotem do 1946 roku jest dobry, pytanie tylko: kto miałby robić drugą Norymbergę w Zapadnoj Jewropie, przez którą kilku dziesiątek lat przelewa się fala Nowej Lewicy, a niemal wszystkie instytucje państwowe kroczą w rytmie Nowego Marszu przez Instytucje? Marginalizowany na każdym kroku Front Narodowy? Kopany przez wszystkich, łącznie z para-prawicowym PiSem Korwin-Mikke? To wszystko pod ciężarem wpływów rozmaitych Bilderbergów, Wielkich Wschodów i Sorosów nie dysponuje potencjałem mogącym układowi zaszkodzić.
    Co nie znaczy, że kiedyś nie zaświeci nad Europą jutrzenka swobody.
    Oby nie wyłącznie dla ciapatych:-)
    • 09-05-2017 11:05:27 | odpowiedz
     Opatrzność tak złoży okoliczności, że ostatecznie "zatryumfuje niepokalane serce Maryi". Nie ma co do tego wątpliwości.
     Interesujące jest to miejsce objawień, gdzie uzyskaliśmy to zapewnienie ...Fatima. Jedyna miejscowość na świecie o tej nazwie. A nazwa jest na cześć nawróconej islamskiej księżniczki... TO DAJE DO MYŚLENIA.
   • 08-05-2017 13:26:40 | odpowiedz
    Chętnie się z tobą zgadzam z tą małą poprawką że każdy powinien odpowiedzieć za swoje winy. Najeźdźcy powinni odpowiedzieć za najazd, przestępcy za przestępstwa, a zdrajcy którzy spowodowali najazd za zdradę. I to nie bacząc na kolejność.
 • 08-05-2017 08:53:34 | odpowiedz
  "bezmózgim prymitywem" okazała się w pierwszej kolejności owa dziewczyna. Przypomina historię dziennikarki która postanowiła światu udowodnić że uchodźcy nie są niebezpieczni. Po czym została zbiorowo zgwałcona i zamordowana. Biedne, głupie dziewczęta, jesteście pierwsze do odstrzału.
  • 08-05-2017 10:14:09 | odpowiedz
   To się nazywa Dobór Naturalny. To jest piękna rzecz. Natury nie powstrzymasz.
  • 08-05-2017 10:56:17 | odpowiedz
   na prawde widzisz analogie do historii tej dziennikarki??
   "Biedne, głupie dziewczęta, jesteście pierwsze do odstrzału"
   to ze cie żadna nie chce nie znaczy, ze wszystkie sa głupie onanisto
   • 08-05-2017 19:25:17 | odpowiedz
    Weź mu jeszcze tradycyjnie - jak na takie chwile w dyskusjach - zarzuć "kompleksy".
    • 09-05-2017 08:56:50 | odpowiedz
     weź sie tradycyjnie nie wpierdalaj
     tobie tumanie powinni porwac żone/dziewczyne/córke i potraktować w ten sam sposób
     chociaż po tym co wypisujesz nie sądze żebyś miał jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną...no może poza matka
     • 09-05-2017 12:17:23 | odpowiedz
      No, wykryj jeszcze paru "pierdolców", czy "debilów" - tudzież "tumanów". Co sobie będziesz żałował... albo chociaż "onanistów". :D

      Co za wyszukany język, nawiasem mówiąc. :)
      • 09-05-2017 13:41:01 | odpowiedz
       i czego cieszysz ryja??
       jezyk adekwatny do poziomu jaki reprezentujesz
       wiesz w jakim temacie sie wogóle wypowiadasz dorosły człowieku?
       zgineła młoda dziewczyna, a ty i paru innych dorosłych sprowadzacie ja do poziomy zwyklej kurewki, która sama sobie jest winna tragedii, bo co? bo zdjecia wyzywajace i juz cała teorie sobie dorabiacie?
       internetowi mądrale
       • 09-05-2017 13:48:10 | odpowiedz
        Ja wprawdzie z gówniarzami nie rozmawiam - jednak poproszę jeszcze na koniec tej wyszukanej "konwersacji" o dowód na to, że Magdalenę Żuk "sprowadziłem do poziomu zwykłej kurewki". Jakiś cytat z którejś z moich wypowiedzi najlepiej.

        No, jazda - gówniarzu. Poprzyj czymś swoje rzygowiny... obelgi, znaczy.
        • 09-05-2017 13:55:37 | odpowiedz
         " a ty i paru innych"
         czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka dla gimbusa :)
         • 09-05-2017 14:17:23 | odpowiedz
          "Paru innych" niech odpowiada za siebie - ja pytałem o MOJE wypowiedzi. Ale czytanie ze zrozumieniem, jak widać, to trudna sztuka dla gówniarstwa.

          Skoro nie potrafisz niczego takiego w MOICH wypowiedziach wskazać, gówniarzu - to teraz odszczekuj, albo spadaj stąd.

          A najlepiej: najpierw pierwsze, potem drugie.
          • wojtad23 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
           09-05-2017 14:32:44 | odpowiedz
        • 09-05-2017 14:00:54 | odpowiedz
         skoro nie rozumiesz co sie do ciebie pisze i tego co sam piszesz to co ci po cytatach?
         masz cała strone, studiuj! moze ogarniesz
  • 08-05-2017 13:07:56 | odpowiedz
   Ona nie pojechała tam, by cokolwiek udowadniać, ogarnij się.
   • 08-05-2017 19:23:42 | odpowiedz
    A cóż on takiego napisał? Ma rację przecież.

    Wmawia się takim dziewczynom potrzebę "otwartości", wystrzegania się "ksenofobii" - i że "tam są tacy sami ludzie, jak my" itd. - tymczasem to nieprawda przecież.

    Te głupie c.py, co je Simon Mol HIV-em zaraził, były szantażowane podobnież przez niego: "jak mi nie dasz 'bez gumki' to znaczy, że jesteś rasistką". I one godziły się na murzyńskie zachcianki tylko po to, aby nie zostać posądzonymi o rasizm. Przypuszczam - nie wiedząc tego przecież - że ona też nie potrafiła powiedzieć po prostu "spadaj" jakimś arabskim amantom pewnie w dużej mierze dlatego, że nakaz "otwartości" miała wdrukowany od dawna.

    Pytanie: czy to jest postępowanie zasługujące na określenie go jako "mądre"?
    • 08-05-2017 20:59:00 | odpowiedz
     100% racji.
    • 09-05-2017 07:28:32 | odpowiedz
     Z Simonem Molem masz rację, tyle że ja w sprawie MŻ wyszedłem od początku od założenia, że ona nie miała zamiaru tam tańczyć na rurze, a - z tego co wiemy - pojechać tam turystycznie, wszak jej chłopak miał do niej dołączyć. W końcu czy cheerleaderka jadąc na wczasy musi zaraz kicać i majtać pomponami? Może chce zobaczyć świata, odpocząć. Przede wszystkim jednak nie mogła wiedzieć, że w bajeranckim, strzeżonym hotelu mogą się dziać takie rzeczy i że wcale nie musi być tak bezpiecznie. Ja sam dotąd o tym nie wiedziałem, bo przecież media nie ostrzegały, że były już wcześniej przypadki dolewania białym dziewczynom jakichś świństw do napojów.
     • 09-05-2017 08:52:37 | odpowiedz
      szkoda czasu na dyskusje z takimi debilami
      cyt:"Przypuszczam - nie wiedząc tego przecież - że ona też nie potrafiła powiedzieć po prostu "spadaj" jakimś arabskim amantom pewnie w dużej mierze dlatego, że nakaz "otwartości" miała wdrukowany od dawna."
      • 09-05-2017 12:25:35 | odpowiedz
       Uprzejma prośba: wracaj do piaskownicy, gówniarzu (sądząc po sposobie wysławiania się) - i nie przychodź więcej na to forum.
       To jest forum dla ludzi dorosłych.
     • 09-05-2017 12:24:13 | odpowiedz
      A czy do czegoś takiego potrzeba "ostrzeżenia mediów"? Przecież takie rzeczy dzieją się w "bajeranckich, strzeżonych" klubach w Polsce. Czemu nie miałyby dziać się w hotelach za granicą - zwłaszcza, jeśli jakaś (w dodatku dość "swobodnie" zachowująca się) panienka zostanie namierzona jako samotna, bez "obstawy"?
      • 09-05-2017 14:02:25 | odpowiedz
       Ja tu nie piszę o nocnych klubach, tylko o hotelu, z którego usług może przecież skorzystać i małżeństwo emerytów. To jest raz. Druga rzecz to nie wiadomo skąd wzięte założenie, iż zmarła zachowywała się dość "swobodnie". Ile osób, tyle wersji. Niech śmierć tej dziewczyny nie będzie powodem, byśmy my, Polacy, skakali sobie do gardeł i nawzajem obrażali. Poczekajmy na zakończenie śledztwa.
       W tym wszystkim zapominamy o tym, że sprawcy tak, czy inaczej powinni zostać ukarani.
       • 09-05-2017 14:24:48 | odpowiedz
        Nie mówimy o hotelu w sensie "miejsca, gdzie się nocuje" (np. będąc na wyjeździe w innym mieście). Ten "hotel" to de facto ośrodek rozrywkowo-wypoczynkowy dla turystów, którzy bardzo często (jak czytałem) po wyjeździe do tej Hurghady spędzają czas głównie w hotelowym barze - analogicznie, jak wspomniane "kluby", wbrew ich "neutralnie brzmiącej" nazwie są tak naprawdę dyskotekami z wyszynkiem, gdzie przeważnie schodzą się ich bywalcy "zapoznać kogoś". A nie np. dyskutować o polityce.

        A skąd "założenie"? Z wypowiedzi innych, którzy powołali się m.in. na materiał zamieszczony na Facebooku (nie sprawdzałem, bo nawet nie mam konta na FB).
       • 09-05-2017 14:59:21 | odpowiedz
        "W tym wszystkim zapominamy o tym, że sprawcy tak, czy inaczej powinni zostać ukarani" - oj, z tym "zapomnieniem" to już proszę raczej mówić za siebie.
        Ja nie widzę tutaj nikogo, kto stwierdził "dobrze jej tak" - może z wyjątkiem Gumiaka, jeśli tak rozumieć jego kategoryczne stwierdzenie o Polkach.
   • 08-05-2017 22:14:56 | odpowiedz
    Dla tych którzy nie rozumieją jaka jest analogia, napiszę jak do dziecka: jeżeli ktoś świadomie lekceważy ogromne niebezpieczeństwo na jakie się naraża, może się spotkać z natychmiastowym skutkiem swojej naiwności lub niefrasobliwości. W przypadku polskiej turystki, wyjazd do Egiptu w pojedynkę, nawet w przypadku mężczyzny zakrawałby na głupotę. W przypadku młodej dziewczyny, było to samobójstwo.
 • 08-05-2017 10:55:26 | odpowiedz
  MOZNA BY WIELE DYSKUTOWAC, ALE JESLI DO KOGOS NIE DOCIERA PROSTA PRAWDA, ZE PROWOKACYJNY WYGLAD JEST PROWOKACYJNY... A SKORO MIALA JECHAC Z CHLOPAKIEM, TO PO CO POJECHALA SAMA ? I TO JESZCZE DO EGIPTU... CO TAM SIE WYPRAWIA JEST WIADOMO OD DAWNA...
  • 08-05-2017 13:19:15 | odpowiedz
   Odblokuj CapsLocka, bo to ciężko czytać.
   Pojechała tam, żeby mu zrobić niespodziankę, on miał do niej dołączyć później. Stąd, jak mniemam, wycieczka była już opłacona również dla niego.
   Ja rozumiem, że plącząc się nocą po ustronnym miejscu w Egipcie jest bardzo niebezpiecznie, ale ją naćpali w hotelu, obejrzyj sobie na zdjęciach, jak wygląda ten hotel, a to bynajmniej nie jest jakiś obskurny hotel robotniczy. Uznała, że tam będzie bezpieczna, zwłaszcza, że wejścia do hotelu strzeże straż pod bronią. Jak widać, nie była bezpieczna. Najciemniej bywa pod latarnią.
 • 08-05-2017 11:40:51 | odpowiedz
  "Jak portal "pikio" zrobił z zamordowanej Polki KU..E dla kilku zł.!!! + 18" Jack Caleib
  https://www.youtube.com/watch?v=vptEcvndfRM
 • 08-05-2017 11:50:01 | odpowiedz
  Ja gdzieś czytałem, że ona specjalizowała się w tańcu na rurze.
  • 08-05-2017 14:37:57 | odpowiedz
   no i co w związku z tym?
   • 08-05-2017 16:06:51 | odpowiedz
    Gdyby od małego dostawała gumą, to nie wyrosłoby z niej takie .urwisko. Tylko Dobra Guma
    • 08-05-2017 18:21:09 | odpowiedz
     Nareszcie głos rozsądku :)Święte słowa.
    • 09-05-2017 00:17:45 | odpowiedz
     Weź się w końcu przenieś z tego forum na jakieś strony sado-maso, albo co?
     • 09-05-2017 03:18:16 | odpowiedz
      JarKo,

      Przecież właśnie to jest forum dla sado-masochistów.

      Jasze ma w dupie wszystkich tutejszych pacjentów. A oni są zapatrzeni w Jaszego niczym w Boga.

      Korwinojeby modlą się do Jaszego, a Jasze ich olewa. Dokładnie tak jak robi Bóg.

      A cuda czyni jedynie dobra guma. Guma jest podstawą zdrowej cywilizacji.

      Kiedy w Cesarstwie Rzymskim zniesiono gumowanie, to Cesarstwo niebawem po tym upadło.

      Tylko Dobra Guma - powie ci to każdy były lub obecny ZOMO-wiec.

      p.s. Gdyby ZOMO lepiej gumowało, to nie byłoby dzisiaj takich problemów.
   • 08-05-2017 19:06:41 | odpowiedz
    Być może pojechała tam dorobić sobie, wykorzystując tę swoją umiejętność, a potem jakiś miejscowy zbyt dosłownie zrozumiał tego rodzaju prowokację.
    • 09-05-2017 02:09:20 | odpowiedz
     Niewiele czytałem o tej sprawie - ale w dzisiejszych komentarzach na Onecie co poniektórzy twierdzą, że została wystawiona, a być może "sprzedana" arabusom przez rodaków-gangsterów, a kto wie, czy ten jej chłopak nie miał w tym jakiegoś udziału. Ponoć można domniemywać, że właśnie nie miała wcale ochoty na "dorabianie" sobie w wiadomy sposób, dlatego naszprycowali ją jakimiś świństwami "na uspokojenie", a koniec-końców zabili, żeby czasem nie wróciła do Polski, i nie zaczęła gadać.

     Że jakaś panienka tańczy na rurze - czy pozuje do gołych zdjęć - to jeszcze niekoniecznie oznacza, że na pewno pójdzie i na q..wstwo. Może być to jedynie przesłanką, która nie w każdym przypadku musi się sprawdzić.
     • 09-05-2017 03:41:03 | odpowiedz
      Każda Polka pójdzie na ku.rewstwo. Polki mają to w genach.
     • 09-05-2017 08:31:38 | odpowiedz
      Zgadzam się. Ale patrzę na to jeszcze inaczej. Każda laska może sobie zrobić zdjęcie normalne i wyzywające. Już po jej śmierci, rodzina zdecydowała się przekazać do publikacji te wyzywające - a może wzięli z jej portalu? Nie wiem. Nie są to zdjęcia obsceniczne, ale wyzywające. Nie każda kobieta zamieszcza takie zdjęcia w internecie, i nie każda rodzina będzie chciała takimi zdjęciami robić jej reklamę w mediach. Być może swój udział mają w tym również dziennikarze?
      • 09-05-2017 12:20:43 | odpowiedz
       Być może taką autoreklamą - znaczy, tymi zdjęciami - kierowali się także (domniemani na razie) porywacze. Że mianowicie "z tą nie będzie problemu".
      • 09-05-2017 14:06:52 | odpowiedz
       Gdzie mogę obejrzeć te "wyzywające"?
       • 10-05-2017 17:19:47 | odpowiedz
        Dla jednego nie są, dla drugiego są. Dla Ciebie nie są, dla arabusa są. Zdjęcia powszechnie publikowane w mediach, to na pewno nie są zdjęcia, pod którymi znalazłby się podpis: zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy. Natomiast podpis "wpadnij, nie pożałujesz" na pewno by pasował. Dla porównania, zobacz zdjęcie publikowane w mediach też zamordowanej Iwony Cygan.
       • 12-05-2017 13:26:56 | odpowiedz
        http://www.rp.pl/storyimage/RP/20170512/SWIAT/170519643/AR/0/AR-170519643.jpg

        To dla przykładu jest zdjęcie publikowane w Rz:
        - zdecydowany makijaż
        - ujęcie takie, że nie wiadomo, czy stoi nago, czy ma coś na sobie; można sobie "wyobrazić"
        - długie, pomalowane paznokcie
        - zalotny sposób owijania włosów wokół palców
        - spojrzenie

        Takich rzeczy można się nauczyć w szkołach reklamy. TO jest taki nienachalny erotyzm, mający działać na wyobraźnie. Spokojnie nadaje się np. do reklamy kosmetyków. A dla araba, który dotąd widział tylko hidżab, to już pornografia.
     • 09-05-2017 13:42:58 | odpowiedz
      hehehe
      "Niewiele czytałem o tej sprawie - ale w dzisiejszych komentarzach na Onecie co poniektórzy twierdzą, że została wystawiona"

      pisz mi jeszcze o swojej dorosłości :)
    • 09-05-2017 08:49:22 | odpowiedz
     poczym podano jej środki odurzające, zgwałcono grupowo i zabito
     pomyśl chwile zanim coś napiszesz chory pierdolcu. faktycznie "zasłużyła sobie"
 • 08-05-2017 22:56:51 | odpowiedz
  Dobra,czas kończyć na dzisiaj misję zbawiania świata.Trzeba rano wstać do roboty :)
 • 09-05-2017 16:11:04 | odpowiedz
  Na pewno nikt mi nie uwierzy, ale osobiście znam parę kobiet, które były na wczasach w Egipcie i szczęśliwie wróciły. Musiały mieć oczywiście ogromne szczęście, bo przecież, jak wiadomo, większość wczasowiczek się morduje - dlatego zresztą za wycieczki do Egiptu trzeba płacić z góry.
 • 28-05-2017 09:38:07 | odpowiedz
  Integracja

  Chociaż będą zabijali,
  W końcu będzie cacy-cacy?
  Pomyśl, jak zintegrowali
  W końcu z nami się Krzyżacy!...

  No, a Żydzi? A spolszczeni
  Jankle, Brzechwy, Rubinsteiny?
  Garstka prawdy tej nie zmieni:
  Tłumu wrogiej nam ferajny!

  Integracja - słysząc słowo -
  Zatem lepiej się zastanów:
  Czy zaczynałbyś na nowo
  Integrację też Cyganów?

  Choć zna polski mniejszość cała;
  Wierzy też, jak polska nacja;
  Czy naprawdę się udała
  Nam Cyganów integracja?!

 • Dowody na istnienie Boga

  Ponieważ na tym forum istnieje duże zainteresowanie tematem Boga i dowodami na Jego istnienie lub na nieistnienie pozwalam sobie na dołączenie tego wątku. Na rozgrzewkę podaję kilka dowodów za, bo...
 • O naturze korników...

  Pan Krowin Mikke w Felietonie „Słówko o islamie, czyli: na zdrowie, korniki!” w tyg. Najwyższy Czas nr 10 dał popis co by tu nie pisać braku elementarnej znajomości Biblii czy chociażby nawet...
 • Europa w 2029

  Europa w 2029. Smutne, lecz zapewne prawdziwe, w obrzydliwych czasach przyjdzie nam żyć. http://www.youtube.com/watch?v=tOvqExsC5L0 PS: Przeżyjemy, zginiemy, czy to się nigdy nie...
 • W co wierzymy w boga czy religie i czy nie mozemy miec wlasnej narodowej religii??

  az nie wiem od czego zaczac bo temat jest tak oczywisty a zarazem tak nieoczywisty dla wiekszosci polskiego spoleczenstwa moze od poczatku zaczne od tego ze jestem praktycznie w 100% za...

Poczytaj również

 • Brytyjski dziennikarz: Nie ma dowodów na atak chemiczny | 22-04-2018 15:15:00

  INFO: P. Robert Fisk, znany brytyjski dziennikarz, nie znalazł dowodów na atak chemiczny w syryjskiej Dumie, jednak spotkał wielu świadków, którzy doświadczyli chaosu tamtej nocy, mówiących, że atak nigdy się nie wydarzył.

 • PiS chce oddawać Żydom majątki! | 22-04-2018 06:15:00

  INFO: Z utajnionego dokumentu Prokuratorii Generalnej, do którego dotarli dziennikarze wynika, że polskie władze chcą zawrzeć kompromis z Izraelem ws. reprywatyzacji - podaje nczas.com.

 • Sierpiński uderza w najnowszy pomysł premiera Morawieckiego | 21-04-2018 15:15:00

  OPINIA: Premier Mateusz Morawiecki zaproponował wprowadzenie specjalnej daniny solidarnościowej na rzecz niepełnosprawnych. Pomysł skrytykował p. Jacek Sierpiński, znany libertarianin.

 • To CIA chciała obalenia Asada | 21-04-2018 06:15:00

  OPINIA: Zdaniem prof. Jeffreya Sachsa z Uniwersytetu Columbia obecna sytuacja w Syrii to wina m.in. prezydenta Baraka Obamy, który już 7 lat temu powiedział, że prezydent Baszar al Asad musi odejść.

 • Bezczelne żądania Brukseli! | 20-04-2018 18:30:00

  INFO: Portal rp.pl pisze o bezczelnych warunkach postawionych Polsce przez Komisję Europejską w sporze o praworządność.

 • Obniżka CIT to fikcja! | 20-04-2018 12:30:00

  OPINIA: Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że obniży podatek CIT z 15% do 9% dla wszystkich małych i średnich firm. Ta wydawałoby się rewolucyjna zapowiedź jest faktycznie zupełnie bezwartościowa, ponieważ beneficjentów 9% stawki CIT jest mniej niż 8% wszystkich płatników CIT, a co więcej nie zostanie spełniona - pisze na Facebooku p. Artur Jabłoński, skarbnik Wolności.

 • UE przyznała, że tłamsi rolnictwo | 20-04-2018 06:15:00

  INFO: CEP Dobromir Sośnierz zauważył, że Komisja Europejska sam przyznała, iż polityka UE dotycząca produktów ekologicznych doprowadziła do utraty szansy rozwoju producentów rolnych w UE związanej z czterokrotnym wzrostem popytu światowego na produkty ekologiczne (1999-2001).

 • Atak chemiczny w Dumie to ściema?! | 19-04-2018 18:30:00

  INFO: P. Pearson Sharp z sieci One America Network odwiedził syryjską miejscowość Duma w poszukiwaniu śladów chemicznego ataku. Nic takiego jednak nie znalazł.

 • Podniosą VAT na 180 kategorii produktów! | 19-04-2018 12:30:00

  INFO: Resort finansów proponuje, aby cztery razy mniej towarów było objętych obniżoną stawką VAT - podaje gazetaprawna.pl.

 • Fiskus lekceważy wyroki sądów! | 19-04-2018 06:15:00

  INFO: Mimo czwartego sądowego zwycięstwa firmy w jednym sporze z fiskusem, organy podatkowe wciąż nie mają zamiaru zwrócić jej 35 mln zł - donosi interia.pl.

 • Winnicki: Prezydent Izraela popełnił przestępstwo | 18-04-2018 18:30:00

  INFO: Ruch Narodowy złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przypisywania Narodowi Polskiemu odpowiedzialności za zbrodnie nazistowskie przez prezydenta Izraela Reuwena Riwlina - informuje portal wprawo.pl.

 • Trump jest więźniem Partii Wojny? | 18-04-2018 12:30:00

  OPINIA: Choć prezydent Donald Trump zapewnia, że chce wycofać amerykańskie wojska z Syrii, to establishment mu na to nie pozwoli - twierdzi p. Patryk Buchanan na łamach portalu TownHall.com.

 • Korwin-Mikke: PiS to ,,komuniści z krzyżem na wierzchu'' | 18-04-2018 06:15:00

  OPINIA: P. Janusz Korwin-Mikke, prezes Wolności, przekonywał w Radiu Zet, że PiS to partia komunistyczna.

 • ZPP pozytywnie ocenia propozycje podatkowe Morawieckiego | 17-04-2018 18:30:00

  INFO: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców pozytywnie ocenia zaproponowane przez premiera Mateusza Morawieckiego zmiany dla mikro, małego i średniego biznesu.

 • Sośnierz w PE: Przestańcie zaglądać w rozporki obcym ludziom! | 17-04-2018 12:30:00

  OPINIA: CEP Dobromir Sośnierz od niedawna zastępuje w Parlamencie Europejskim na stanowisku deputowanego p. Janusza Korwin-Mikkego. Po raz pierwszy związany z Wolnością polityk zabrał głos w sprawie dyrektywy na temat "niedostatków nierówności płci" w sektorze mediów.