Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-05-2018 13:15:00

Żydzi chcą wstrzymania kanonizacji prymasa Polski

INFO: Komitet Żydów Amerykańskich poinformował, że w piśmie do Watykanu wyraził głębokie zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem przez papieża uznania heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, prymasa Polski w latach 1926-1948 - podaje dziennik.pl.

 

Żydzi napisali, że kontynuacja procesu kanonizacji "będzie postrzegana w społeczności żydowskiej i poza nią jako wyraz aprobaty dla skrajnie negatywnego podejścia kardynała Hlonda do społeczności żydowskiej". Przytoczono przykłady wrogości kardynała Hlonda wobec Żydów oraz jego odmowę - mimo wielokrotnych próśb polskich przywódców żydowskich - podjęcia jakiegoś działania w celu ochrony społeczności żydowskiej.

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Odszkodowania za Holokaust?

    http://wolnemedia.net/?p=15914 Pamiętajmy, że Żydzi w polsce byli nieodłączną częścią społeczeństwa. Te odszkodowania zostana przepier...olone dokładnie jak zrobiono to z innymi.

Poczytaj również

  • 8,5% sklepów otwartych wbrew prawu | 22-09-2018 14:15:00

    INFO: Główny Inspektor Pracy poinformował, że skontrolowano prawie 10 tys. sklepów pod kątem przestrzegania zakazu handlu w niedziele - podaje interia.pl.

  • Miliardy z naszej kieszeni na restrukturyzację gónictwa | 22-09-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Energii przygotuje ustawę umożliwiającą wydłużenie do 2023 roku finansowania z budżetu restrukturyzacji górnictwa - informuje interia.pl.

  • Wójt z PiS chce Dekalogu w Konstytucji | 22-09-2018 06:45:00

    INFO: Dekalog zamiast preambuły w Konstytucji RP - to nowy pomysł p. Andrzeja Głaza z PiS, który swój postulat zawarł w petycji do Senatu - informuje "Rzeczpospolita".

  • Kulczykowie weszli na konta Gadowskiemu! | 21-09-2018 21:45:00

    INFO: P. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy, poinformował, że komornik zabrał mu z konta aż 50 tys. zł - podaje wPolityce.pl.

  • Powstanie centralny rejestr pieców i kotłów | 21-09-2018 19:30:00

    INFO: Rząd zapowiedział, że w ciągu najbliższego półtora roku ma powstać centralny rejestr pieców i kotłów - podaje forsal.pl.

  • Premier: Polska nie przyjmie żadnych uchodźców | 21-09-2018 17:30:00

    INFO: Utrzymaliśmy naszą politykę i zdecydowanie nie przyjmujemy żadnych uchodźców; potwierdzenie tego stanowiska to wielki sukces nieformalnego szczytu UE w Salzburgu - oświadczył premier Mateusz Morawiecki.

  • Fiskus łamie RODO | 21-09-2018 15:30:00

    INFO: Fiskus przesłuchuje niezgodnie z prawem - donosi gazetaprawna.pl.

  • Ks. Stryczek pod ogromnym ostrzałem lewaków | 21-09-2018 13:15:00

    INFO: Lewacy wywołali aferę na całą Polskę, bo ks. Jacek Stryczek, założyciel Szlachetnej Paczki, starał się wyzyskiwać pracowników.

  • ETPC: Ekshumacje naruszyły prawa człowieka | 21-09-2018 11:00:00

    INFO: Europejski Trybunał Praw Człowieka wskazał, że ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej wbrew woli ich rodzin to naruszenie art. 8 Konwencji Praw Człowieka - podaje TVN24.

  • Ludzie Leppera wystartują z SLD | 21-09-2018 06:45:00

    INFO: Stworzona przez byłych działaczy Samoobrony Andrzeja Leppera Partia Chłopska w najbliższych wyborach samorządowych wystartują z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej - donosi se.pl.

  • Rząd wymyśli technologię, by wykorzystać węgiel | 20-09-2018 21:45:00

    FUTURO: Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że rząd postara się znaleźć technologię, która pozwoli wykorzystać "nasze czarne złoto" - informuje bankier.pl.

  • Ziemkiewicz: Niech szlag trafi PO | 20-09-2018 19:30:00

    OPINIA: Red. Rafał Ziemkiewicz skomentował spadające notowania PO.

  • "Refleks" państwowego monopolisty | 20-09-2018 17:30:00

    INFO: Poczta Polska od 1 października 2018 r. wycofuje możliwość nadawania telegramów przez klientów indywidualnych - donosi businessinsider.com.pl.

  • Posłanka PiS chce wycofania filmu "Kler" z kin | 20-09-2018 15:30:00

    INFO: Posłanka PiS Anna Sobecka rozważa wniosek o wycofanie z kin filmu "Kler" - podaje wp.pl.

  • Nitras proponuje 50 zł miesięcznie dla każdego ucznia | 20-09-2018 13:15:00

    INFO: Kandydat PO na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras zaproponował 50 złotych dla każdego ucznia na spektakle teatralne, festiwale czy książki - informuje dorzeczy.pl.