Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-04-2017 21:45:00

Żona Wiplera chciała wyłudzić pieniądze z PE?

INFO: Media donoszą, że nie tylko p. Przemysław Wipler ma kłopoty, ale również jego żona, która chciała wyłudzić pieniądze z Europarlamentu - pisze portal wolnosc24.pl.

 

Wg jednego z tabloidów, p. Małgorzata Wipler, która była asystentką CEP-a Roberta Iwaszkiewicza, znajduje się pod lupą Europejskiego Urzędu ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF). Urząd sprawdza, czy p. Wipler nie wyłudziła pieniędzy z PE.

Kontrolę na żonę ściągnął sam p. Wipler, który chwalił się, że dzięki pracy żony i przysługującym rodzinie dodatkom na pięcioro dzieci dostanie nawet 15 tys. zł miesięcznie. Warunkiem miało być stałe zamieszkanie p. Małgorzaty w Brukseli.

Polityk twierdzi, że żona pracowała uczciwie w Brukseli, a do Polski wracała na weekendy, by pomóc mu w opiece nad dziećmi.

 

Zobacz także: Wipler żegna się z polityką. Komentarz JKM

 

Źródło: wolnosc24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-04-2017 21:59:04 | odpowiedz
    Prawidłowo - baby do Brukseli, faceci do garów !
  • 13-04-2017 01:11:48 | odpowiedz
    "Kontrolę na żonę ściągnął sam p. Wipler, który chwalił się, że..." - oj, Wipler, gupieloku - zapamiętaj sobie: "wszystko można, co nie można, byle z cicha, i z ostrożna". Trzeba było raczej ponarzekać na "ciężkie czasy", fujaro.

    A tak, skoro jednak upierasz się, żeby inni podziwiali, jakiś ty sprytny i cwany - to cóż... to pij teraz to piwko.
  • 13-04-2017 07:35:53 | odpowiedz
    Ciekawe, z jakiego powodu nagle taka nagonka na Wiplerów?
    • 13-04-2017 09:56:36 | odpowiedz
      wiplerów. Zauważ, że nawet na tym portalu już się go pisze z małej litery. Cóż, każdy bije leżącego.
      • 13-04-2017 14:46:31 | odpowiedz
        Tego starałem się nie zauważać, ale nie da się ukryć, że nie wszyscy zwolennicy JKM cenią p. Wiplera. Tylko czy to jest taki właśnie przypadek, czy zwykła literówka?
    • 13-04-2017 10:58:34 | odpowiedz
      Jego wypowiedzi o tym jak kupił sondaż, i o koledze z BIG FARMY o szczepieniach.
      • 13-04-2017 14:42:39 | odpowiedz
        To są wypowiedzi sprzed dobrych kilku lat, więc chyba nie o to chodzi. Wydaje mi się, że jest bliższa nam czasowo przyczyna.
        • 13-04-2017 16:54:16 | odpowiedz
          wypowiedzi stare, ale spopularyzowane ostatnio - a może tylko przypomniane ostatnio i po tym do ataku rozkaz wydano;
          nic nie dzieje się bez przyczyny
          • 13-04-2017 18:57:15 | odpowiedz
            No właśnie, taka "kumulacja" nie jest przypadkowa. Ciekawe, co naprawdę Wipler takiego zrobił, że go teraz próbują zniszczyć?
  • 13-04-2017 10:15:05 | odpowiedz
    JAK WALCZYĆ Z SYSTEMEM - PORADNIK EUROPOSŁA ANTYSYSTEMOWEGO

    Nikt jeszcze nie wygrał z systemem na głodno. Dlatego przede wszystkim musisz być najedzony, napity, zrelaksowany w eleganckich nocnych klubach, dysponować wygodnym mieszkaniem i szybkim samochodem. Skąd wziąć na to środki? Od samego systemu - już dawno przecież ktoś powiedział, że "lewacy sami dostarczą za darmo sznur, na którym się ich powiesi".

    Jako europoseł możesz mieć tych środków pod dostatkiem. Co prawda bazowa pensja europosła plus diety zapewni tylko środki na biologiczne przeżycie - głupie kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, ale możesz się zatroszczyć o więcej. Pierwsza wskazówka - asystenci, do których masz prawo. Spytasz zapewne: "A na ch** mi jacyś asystenci, jak ja i tak w tym parlamencie nic nie robię?". Ono nie na ch**, tylko na to, żeby brać i pensję - 15 tys. piechotą nie chodzi, metrem nie jeździ. Zatrudniasz jakiegoś "słupa" i umawiasz się, że 10% pensji będzie sobie mógł zachować, a resztę przekaże Tobie. Najlepiej jakiegoś polskiego studenta lub lepiej studentkę z Brukseli (wymagane jest brukselskie zameldowanie). Ze studentką możesz się umówić na 20%, to będzie ci jeszcze świadczyła usługi seksualne.

    ALE UWAGA! Nie zatrudniaj jako "słupa" żony kolegi partyjnego, bo lewacka prasa od razu dostanie cynk z WSI i sprawę rozdmucha. Zwłaszcza jeśli kolega ma chorobę alkoholową i wszystko sam może po pijaku wygadać.

    Krótko mówiąc: Wszystko można, lecz z ostrożna. Owocnej walki z systemem! Wolność! Własność! Sprawiedliwość!
  • 13-04-2017 15:52:21 | odpowiedz
    Oskarżeniami wobec państwa Wiplerów winny zając się odpowiednie organy i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
    Pozostaje kwestia ewentualnej odpowiedzialności politycznej p. Wiplera - z Jego strony już chyba rozwiązana.

  • Wielka ankieta wolnościowców

    Otrzymałem w dniu dzisiejszym od p. Tomasza Brzeziny poniżej zacytowany w całości mail w dokumencie do pobrania (oraz w załączniku do tego wpisu również) est dość ciekawy opis sytuacji choć...
  • 09.01.2012 Wczoraj grała WOŚP. Dlaczego nic na nią nie daję?

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Wczoraj-grala-WOSP-Dlaczego-ni,2,ID446819708,n "Ciekawe, że nikt z entuzjastów WOŚP na ten argument nigdy nie odpowiedział." Co prawda nie jestem entuzjastą...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • 11 września 2012: Ufff!

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ufff/1460 Rachunek jest tu rzeczywiście prosty. Bo wyborca chwiejny jest, a działacz wart jest tyle złota, co waży. Kiedy więc linia podziału się zaostrza,...

Poczytaj również

  • Ludowiec sfałszował dokumenty kupna wozu strażackiego | 21-01-2019 17:30:00

    INFO: Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko politykowi PSL, któremu zarzucono sfałszowanie dokumentów zakupu wozu strażackiego dla OSP w Prusinowicach (woj. opolskie) - podaje tvp.info.

  • Mocne tąpnięcie w polskim przemyśle | 21-01-2019 15:30:00

    INFO: Produkcja przemysłowa w grudniu 2018 r. wzrosła jedynie o 2,8% rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła aż o 11,5% - informuje businessinsider.com.pl.

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.

  • Wilk: Tworzy się sekta gdańska | 20-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem posła KORWiN-y, WCz. Jacka Wilka mamy do czynienia z narodzinami "sekty gdańskiej" - podaje dorzeczy.pl.

  • Tempo wzrostu składek na ZUS budzi niepokój | 20-01-2019 14:15:00

    INFO: Składka ZUS dla przedsiębiorcy od nowego roku to 1316 zł. Wg ekspertów to bardzo dużo - donosi fakt.pl.

  • Problemy z wypłatą "500 plus" | 20-01-2019 11:00:00

    INFO: Olbrzymie opóźnienia występują w wypłacaniu świadczenia "500 plus" dla rodzin, w których jedno z rodziców pracuje za granicą - informuje "Super Express".

  • Owsiak wraca do Orkiestry | 20-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak oświadczył, że wróci na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP - podaje onet.pl.

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.

  • Kierownictwo Lasów Państwowych z gigantycznymi nagrodami | 19-01-2019 06:45:00

    INFO: Po 38 tys. zł na osobę - to średnia wysokość nagród wypłaconych w 2018 r. kierownictwu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych - donosi Radio ZET.