Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-04-2017 21:45:00

Żona Wiplera chciała wyłudzić pieniądze z PE?

INFO: Media donoszą, że nie tylko p. Przemysław Wipler ma kłopoty, ale również jego żona, która chciała wyłudzić pieniądze z Europarlamentu - pisze portal wolnosc24.pl.

 

Wg jednego z tabloidów, p. Małgorzata Wipler, która była asystentką CEP-a Roberta Iwaszkiewicza, znajduje się pod lupą Europejskiego Urzędu ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF). Urząd sprawdza, czy p. Wipler nie wyłudziła pieniędzy z PE.

Kontrolę na żonę ściągnął sam p. Wipler, który chwalił się, że dzięki pracy żony i przysługującym rodzinie dodatkom na pięcioro dzieci dostanie nawet 15 tys. zł miesięcznie. Warunkiem miało być stałe zamieszkanie p. Małgorzaty w Brukseli.

Polityk twierdzi, że żona pracowała uczciwie w Brukseli, a do Polski wracała na weekendy, by pomóc mu w opiece nad dziećmi.

 

Zobacz także: Wipler żegna się z polityką. Komentarz JKM

 

Źródło: wolnosc24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-04-2017 21:59:04 | odpowiedz
    Prawidłowo - baby do Brukseli, faceci do garów !
  • 13-04-2017 01:11:48 | odpowiedz
    "Kontrolę na żonę ściągnął sam p. Wipler, który chwalił się, że..." - oj, Wipler, gupieloku - zapamiętaj sobie: "wszystko można, co nie można, byle z cicha, i z ostrożna". Trzeba było raczej ponarzekać na "ciężkie czasy", fujaro.

    A tak, skoro jednak upierasz się, żeby inni podziwiali, jakiś ty sprytny i cwany - to cóż... to pij teraz to piwko.
  • 13-04-2017 07:35:53 | odpowiedz
    Ciekawe, z jakiego powodu nagle taka nagonka na Wiplerów?
    • 13-04-2017 09:56:36 | odpowiedz
      wiplerów. Zauważ, że nawet na tym portalu już się go pisze z małej litery. Cóż, każdy bije leżącego.
      • 13-04-2017 14:46:31 | odpowiedz
        Tego starałem się nie zauważać, ale nie da się ukryć, że nie wszyscy zwolennicy JKM cenią p. Wiplera. Tylko czy to jest taki właśnie przypadek, czy zwykła literówka?
    • 13-04-2017 10:58:34 | odpowiedz
      Jego wypowiedzi o tym jak kupił sondaż, i o koledze z BIG FARMY o szczepieniach.
      • 13-04-2017 14:42:39 | odpowiedz
        To są wypowiedzi sprzed dobrych kilku lat, więc chyba nie o to chodzi. Wydaje mi się, że jest bliższa nam czasowo przyczyna.
        • 13-04-2017 16:54:16 | odpowiedz
          wypowiedzi stare, ale spopularyzowane ostatnio - a może tylko przypomniane ostatnio i po tym do ataku rozkaz wydano;
          nic nie dzieje się bez przyczyny
          • 13-04-2017 18:57:15 | odpowiedz
            No właśnie, taka "kumulacja" nie jest przypadkowa. Ciekawe, co naprawdę Wipler takiego zrobił, że go teraz próbują zniszczyć?
  • 13-04-2017 10:15:05 | odpowiedz
    JAK WALCZYĆ Z SYSTEMEM - PORADNIK EUROPOSŁA ANTYSYSTEMOWEGO

    Nikt jeszcze nie wygrał z systemem na głodno. Dlatego przede wszystkim musisz być najedzony, napity, zrelaksowany w eleganckich nocnych klubach, dysponować wygodnym mieszkaniem i szybkim samochodem. Skąd wziąć na to środki? Od samego systemu - już dawno przecież ktoś powiedział, że "lewacy sami dostarczą za darmo sznur, na którym się ich powiesi".

    Jako europoseł możesz mieć tych środków pod dostatkiem. Co prawda bazowa pensja europosła plus diety zapewni tylko środki na biologiczne przeżycie - głupie kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, ale możesz się zatroszczyć o więcej. Pierwsza wskazówka - asystenci, do których masz prawo. Spytasz zapewne: "A na ch** mi jacyś asystenci, jak ja i tak w tym parlamencie nic nie robię?". Ono nie na ch**, tylko na to, żeby brać i pensję - 15 tys. piechotą nie chodzi, metrem nie jeździ. Zatrudniasz jakiegoś "słupa" i umawiasz się, że 10% pensji będzie sobie mógł zachować, a resztę przekaże Tobie. Najlepiej jakiegoś polskiego studenta lub lepiej studentkę z Brukseli (wymagane jest brukselskie zameldowanie). Ze studentką możesz się umówić na 20%, to będzie ci jeszcze świadczyła usługi seksualne.

    ALE UWAGA! Nie zatrudniaj jako "słupa" żony kolegi partyjnego, bo lewacka prasa od razu dostanie cynk z WSI i sprawę rozdmucha. Zwłaszcza jeśli kolega ma chorobę alkoholową i wszystko sam może po pijaku wygadać.

    Krótko mówiąc: Wszystko można, lecz z ostrożna. Owocnej walki z systemem! Wolność! Własność! Sprawiedliwość!
  • 13-04-2017 15:52:21 | odpowiedz
    Oskarżeniami wobec państwa Wiplerów winny zając się odpowiednie organy i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
    Pozostaje kwestia ewentualnej odpowiedzialności politycznej p. Wiplera - z Jego strony już chyba rozwiązana.

  • Wielka ankieta wolnościowców

    Otrzymałem w dniu dzisiejszym od p. Tomasza Brzeziny poniżej zacytowany w całości mail w dokumencie do pobrania (oraz w załączniku do tego wpisu również) est dość ciekawy opis sytuacji choć...
  • 09.01.2012 Wczoraj grała WOŚP. Dlaczego nic na nią nie daję?

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Wczoraj-grala-WOSP-Dlaczego-ni,2,ID446819708,n "Ciekawe, że nikt z entuzjastów WOŚP na ten argument nigdy nie odpowiedział." Co prawda nie jestem entuzjastą...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • 11 września 2012: Ufff!

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ufff/1460 Rachunek jest tu rzeczywiście prosty. Bo wyborca chwiejny jest, a działacz wart jest tyle złota, co waży. Kiedy więc linia podziału się zaostrza,...

Poczytaj również

  • Poważny konflikt o 500 plus | 14-11-2018 06:15:00

    INFO: Samotni rodzice, by dostać 500 plus na drugie i kolejne dziecko, muszą mieć zasądzone alimenty, mimo że taka pomoc jest ustawowo gwarantowana wszystkim rodzinom, w których pojawił się drugi lub kolejny potomek - pisze gazetaprawna.pl.

  • Szef KNF podał się do dymisji | 13-11-2018 20:15:00

    INFO: P. Marek Chrzanowski, szef KNF, podał się do dymisji, a premier ją przyjął - podaje portal bankier.pl.

  • Sejm za dopłacaniem do likwidacji górnictwa | 13-11-2018 17:30:00

    INFO: Sejm przyjął nowelizację tzw. ustawy górniczej wydłużającą czas jej obowiązywania o pięć lat, do końca 2023 r. - informuje interia.pl.

  • Winnicki: Nie zgodzimy się, by rząd przejął Marsz Niepodległości | 13-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Jeśli rząd zechce przejąć Marsz Niepodległości, to go zniszczy. Marsz jest silny swoją żywiołowością, dynamiką i spontanicznością. Nie będzie naszej zgody, by za jego organizację wzięła się władza - powiedział Onetowi WCz. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

  • RKW chce unieważnienia wyborów prezydenta Warszawy | 13-11-2018 13:15:00

    INFO: Zarząd Ruchu Kontroli Wyborów złożył do Sądu Okręgowego w Warszawie protesty wyborcze dot. prawidłowości wyborów samorządowych - podaje dorzeczy.pl.

  • Szef MSW: Nie będzie delegalizacji ONR | 13-11-2018 11:00:00

    OPINIA: JE Joachim Brudziński podkreślił, że jako szef resortu spraw wewnętrznych i administracji, "nie ma zamiaru nikogo delegalizować" - informuje dorzeczy.pl.

  • Minister energii: Będą rekompensaty za ceny prądu | 13-11-2018 06:45:00

    FUTURO: Minister energii JE Krzysztof Tchórzewski zapowiedział system rekompensat za wysokie ceny prądu - podaje interia.pl.

  • Wielka akcja ABW przeciwko ekstremistom | 12-11-2018 20:45:00

    INFO: Tuż przed Świętem Niepodległości funkcjonariusze ABW wkroczyli do mieszkań kilkudziesięciu osób podejrzanych o działalność ekstremistyczną - podaje dorzeczy.pl.

  • Wrocławski ratusz rozwiązał marsz narodowców | 12-11-2018 17:30:00

    INFO: Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zadecydował o rozwiązaniu zorganizowanego przez narodowców Marszu Polski Niepodległej - podaje tvp.info.

  • Opłata targowa zostanie zniesiona? | 12-11-2018 14:15:00

    INFO: Sejm pracuje nad poselskim projektem, który zakłada zniesienie opłaty targowej - donosi portal podatki.biz.

  • Wolnościowcy utworzą nowe koło poselskie? | 12-11-2018 11:00:00

    INFO: Nie ustają pogłoski o utworzeniu nowego koła poselskiego, w którego skład wchodziliby posłowie wolnościowi - podaje nczas.com.

  • Były PiS-owski minister proponuje zniesienie wieku emerytalnego | 12-11-2018 06:45:00

    OPINIA: P. Stanisław Kluza, były ministrem finansów w rządzie PiS, uważa, że Polska ma szansę na wdrożenie kompleksowego systemu emerytalnego, którego osią powinno być zniesienie wieku emerytalnego - podaje businessinsider.com.pl.

  • Teglund: Socjal w Polsce jest nieprawdopdoobny | 11-11-2018 20:45:00

    OPINIA: Zasiłki w Polsce są naprawdę stosunkowo wysokie - przekonywała p. Joanna Teglund, specjalista ds. migracji, wieloletnia mieszkanka Szwecji.

  • Będzie można odliczyć wydatki na termomodernizację | 11-11-2018 17:30:00

    INFO: Sejm uchwalił nowelizację przepisów podatkowych, wprowadzając do nich ulgę związaną z inwestycjami w termomodernizację budynków jednorodzinnych - informuje interia.pl.

  • Rosną rachunki Polaków | 11-11-2018 14:15:00

    INFO: Nieustannie rosną koszty życia w Polsce - alarmuje Interia.