Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-06-2018 17:30:00

Znowu zwyciężyło lobby przemysłu spożywczego?

INFO: Jak napisał na swoim facebookowym profilu WCz. Jarosław Sachajko, poseł Kukiz’15, „koalicja PiS-PO odrzuciła projekt K`15 dotyczący możliwości sprzedaży przez rolników żywności do sklepów, restauracji, stołówek”.

 

Sejmowa Komisja Rolnictwa przerodziła się w sąd nad posłem Sachajko, który „miał czelność” napisać, iż brak możliwości sprzedaży do lokalnych sklepów jest zdradą stanu, która wykończyła tysiące gospodarstw rolnych i sklepów osiedlowych.

P. Zbigniew Babalski, wiceminister rolnictwa, zapowiedział, że powstanie projekt rządowy.

„Pytam kiedy? Obywatele czekają na takie rozwiązanie 20 lat!!!” – pisze na FB p. Sachajko, dodając, że „zastanawiam się czy znowu zwyciężyło lobby przemysłu spożywczego, czy było to zwykłe partyjne zagranie”.
 

Zobacz także: Ministerstwo Rolnictwa nie ma pomysłu na uzdrowienie polskiej wsi

 

Źródło: FB

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • Jak rozwiązać wszelkie problemy na ziemi: ... :)

    ...wystarczy, aby każdy człowiek posiadał maksymalnie jedno dziecko i w ten prosty sposób stopniowo zlikwidujemy gatunek ludzki do zera - bezboleśnie, bezkrwawo, humanitarnie. Potem wraz z...
  • Unia Europejska nie istnieje...

    ...ale robi się wszystko, by w świadomości ludzi istniała. Tak oto, czytając o tym, że owa Unia chce zakazać instalacji "tradycyjnych" klimatyzatorów w samochodach, wpadłem na takie oto...

Poczytaj również

  • Kierowcy Ubera muszą mieć licencje | 19-06-2018 06:45:00

    INFO: Uber w Polsce się ugiął i zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym - informuje bankier.pl.

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.

  • Zacznie się jatka pod dyktando lobbingu banksterów? | 18-06-2018 15:30:00

    INFO: Pod pretekstem dobrych zmian dla konsumentów rządzący zawiesili działanie przedawnienia długów względem roszczeń bankowych i windykacyjnych - alarmuje portal anuluj-dlug.pl.

  • Krzysztof Kawęcki następcą Marka Jurka | 18-06-2018 13:15:00

    INFO: Na posiedzeniu Rady Naczelnej Prawicy Rzeczypospolitej CEP Marek Jurek zdecydował o przekazaniu obowiązków prezesa partii, zgodnie ze statutem, wskazanemu przez Radę Naczelną wiceprezesowi.

  • Mafia ściąga do Polski imigrantów | 18-06-2018 11:00:00

    INFO: Mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie - podaje wPolityce.pl.

  • Armia zbiera dane o obywatelach polskich obcego pochodzenia | 18-06-2018 06:45:00

    INFO: Wojsko zbiera wrażliwe informacje na temat obywateli polskich obcego pochodzenia - informuje RMF FM.

  • Młoda prawicowa działaczka zginęła w tajemniczych okolicznościach | 17-06-2018 20:45:00

    INFO: P. Anastazja Majcher, prawicowa działaczka, dziennikarka Programu 7 oraz TAKT.TV, nie żyje - donosi portal wprawo.pl.

  • Ziobro reaguje na decyzję Sądu Najwyższego | 17-06-2018 17:30:00

    INFO: Minister sprawiedliwości JE Zbigniew Ziobro zareagował na decyzję Sądu Najwyższego, który oddalił jego kasację w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT - podaje interia.pl.

  • Skarga handlarzy roszczeń odrzucona | 17-06-2018 14:15:00

    INFO: Sąd odrzucił skargę handlarzy roszczeń na decyzję ministra rozwoju, odbierającą im przejętą wcześniej przez nich działkę przy warszawskim placu Defilad. Grupa skarżących domaga się wielomilionowych odszkodowań za cofnięcie decyzji zwrotowej - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • Duda mało ułaskawia | 17-06-2018 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Duda tylko 46 razy skorzystał do tej pory z przysługującego mu prawa łaski. "Super Express" podkreśla, że jego poprzednicy korzystali z tego prawa dużo częściej.

  • Naciągnęli fakty, by wybielić rządową ochronę | 17-06-2018 06:15:00

    INFO: Prokuratura mocno nagięła fakty, by wybronić z zarzutów rządową ochronę pani premier - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na materiały ze śledztwa w sprawie wypadku p. Beaty Szydło, do którego doszło w ubiegłym roku w Oświęcimiu.

  • Zaprezentowano treść Konwencji Praw Rodziny | 16-06-2018 20:45:00

    INFO: W Warszawie zaprezentowano projekt Konwencji Praw Rodziny, która zawiera w sobie prawa rodziców, małżonków i dzieci.

  • Chcą, by Toruń spłacał swoje zadłużenie | 16-06-2018 17:30:00

    INFO: Od 16 do 25 czerwca 2018 r. można głosować na projekt ogólnomiejski pt. "Mniejszy dług - bogatszy Toruń" do budżetu partycypacyjnego Torunia na 2019 rok.