Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

24-05-2018 17:30:00

Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu!

INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.

 

Z danych GUS wynika, że sprzedaż detaliczna w kwietniu była o 5,3% niższa niż w marcu. Jest to najgorszy wynik od października 2016 r.

- To duże zaskoczenie. Wynik jest ponad 3 pkt proc. gorszy niż prognozowaliśmy - przyznaje p. Piotr Bartkiewicz, ekonomista mBanku.

Eksperci wskazują, że na sprzedaży marketów ciążył w dużej mierze zakaz handlu w niedzielę.

 

Źródło: money.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • System edukacji w Polsce

    A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
  • Hipermarkety a wolny rynek

    Nie od dziś wiadomo iż hipermarkety i supermarkety mają negatywny wpływ na rynek pracy, oraz budżety samorządów lokalnych i skarbu państwa. Ich właściciele są najbogatszymi ludźmi na świecie....
  • Batalia o jajka. Sanepid kontra pan...

    Kto pomoże w "walce" z przepisami i decyzjami Sanepidu ?! Przesyłam ten list z prośbą o pomoc panu ... * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *...
  • Unia kontra żarówki

    Polecam artykuł z rzepy; unia zakazuje od września produkcji żarówek i ludzie robią zapasy http://www.rp.pl/artykul/5,355092_Unia_kontra_zarowki__.html
  • Budżet państwa - jak dojść do normalności

    Mówimy tu niezwykle często zlikwidować to, zlikwidować tamto. Ale właściwie o jakich kwotach rozmawiamy? Sięgnąłem do ustawy budżetowej 2009 i kilku innych źródeł żeby się temu bliżej przyjrzeć....

Poczytaj również

  • Sadowski: Trzeba zlikwidować urzędy pracy | 19-03-2019 06:45:00

    OPINIA: Zdaniem p. Andrzeja Sadowskiego z CAS, należy zlikwidować urzędy pracy - podaje fronda.pl.

  • Prof. Zybertowicz: LGBT+ jest projektem samobójczym | 18-03-2019 21:45:00

    OPINIA: Ja myślę, że ten cały projekt kulturowy LGBT plus jest projektem samobójczym - powiedział doradca prezydenta RP, prof. Andrzej Zybertowicz w TVP Info.

  • Sklepów otwartych w niedziele będzie coraz więcej | 18-03-2019 19:30:00

    INFO: Franczyzobiorcy Żabki wygrali wszystkie sprawy, które wytaczała Państwowa Inspekcja Pracy. W ślady Żabki idzie już kolejna sieć sklepów - podaje bankier.pl.

  • Sąd: Gwałt na poligonie to wypadek na służbie | 18-03-2019 17:30:00

    INFO: Gwałciciel nieobciążony karą i niecałe 4 tys. zł rekompensaty od organu rentowego dla żołnierki, która została zmuszana do współżycia podczas zgrupowania zawodowej kadry oficerskiej. Sprawę opisuje "Rzeczpospolita".

  • Będzie więzienie za cofanie licznika | 18-03-2019 15:30:00

    INFO: Sejm niemal jednogłośnie przyjął nowelizację ustawy, która zakłada kary więzienia za cofanie licznika w samochodzie - donosi portal scigacz.pl.

  • "PolEXIT" oficjalnie partią | 18-03-2019 13:15:00

    INFO: "PolEXIT" został wpisany do ewidencji partii politycznych - donosi niezalezna.pl.

  • Armia pracowników socjalnych szykuje się do strajku | 18-03-2019 11:00:00

    INFO: 40 tys. pracowników pomocy społecznej szykuje się do strajku - donosi onet.pl.

  • Prezydent Duda wymusił zmiany w TVP | 18-03-2019 06:45:00

    INFO: Zmiany w zarządzie TVP to efekt groźby weta prezydenta Andrzeja Dudy wobec ustawy finansującej TVP, którą niedawno przyjął Sejm - informuje "Rzeczpospolita".

  • PiS pilnie zmienia ustawę o IPN | 17-03-2019 20:45:00

    INFO: W trybie pilnym PiS przepycha nowelizację ustawy o IPN - donosi rp.pl.

  • ZNP szantażuje rząd | 17-03-2019 17:30:00

    INFO: Możemy spowodować kompletny kataklizm - ostrzegł p. Sławomir Broniarz, szef ZNP.

  • Facebook usunął film o Polsce Walczącej | 17-03-2019 14:15:00

    INFO: Facebook usunął film "W Obronie Polski: Naród Bohaterów" autorstwa p. Stefana Tompsona - podaje dorzeczy.pl.

  • Kaczyński: Zapewnimy europejski poziom życia | 17-03-2019 11:00:00

    INFO: Naszym planem, naszym programem jest to, by uzyskać europejski poziom życia dla Polaków, to jest nasza europejskość; składają się na to m.in. płace i wysokość świadczeń społecznych - mówił w Katowicach WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

  • Polacy nie chcą karty LGBT | 17-03-2019 06:45:00

    INFO: "Super Express" publikuje wyniki sondażu IBRiS dotyczącego wprowadzenia kart LGBT oraz edukacji seksualnej w szkołach.

  • Niższy PIT obejmie też mikrofirmy? | 16-03-2019 20:45:00

    FUTURO: Obniżka stawki podatku z 18 do 17% prawdopodobnie obejmie też mikrofirmy - donosi "Rzeczpospolita".

  • Będzie amerykańska baza w Polsce | 16-03-2019 17:30:00

    INFO: Fort Trump będzie w Polsce - informuje portal telewizjarepublika.pl.