Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-12-2017 06:45:00

Ziemkiewicz wyjaśnia sprawę korzystania z prostytutek

INFO: Red. Rafał Ziemkiewicz zdecydował się dokładnie wyjaśnić sprawę korzystania z usług prostytutek, do czego przyznał się w jednym ze swoich tłitów.

 

- Po prostu, po zrujnowaniu swego pierwszego małżeństwa miałem silne postanowienie, by nigdy już nie pakować się w żaden uczuciowy związek. Z seksu natomiast rezygnować nie miałem zamiaru. Dość szybko wpędziło mnie to w poczucie winy, bo widziałem, że cokolwiek by nie deklarowały, dziewczyny, z którymi się wtedy zadałem, jednak liczą na związek, potrzebują go, i same się w swej samotności okłamują, że jednak „coś” ze mną będzie. Wtedy właśnie ubzdurałem sobie, że uczciwiej będzie po prostu korzystać z agencji - płacę, dostaję czego potrzebuję i nikogo nie krzywdzę. Dziś wiem, że to nieprawda. Prostytucja to parszywa sprawa, i kobiety, które to robią, same się okaleczają - a ten, kto z nich korzysta, podtrzymuje coś parszywego i patologicznego - wyjaśnia p. Ziemkiewicz. - A potem, szczęśliwie, Pan zlitował się nade mną i raz jeszcze zesłał Miłość, i ukochaną kobietę, która wyciągnęła mnie z życiowej czarnej dziury. Nie wracałbym do tego, ale - jak na wstępie wyjaśniłem - będąc osobą publiczną, i tak mam ograniczoną prywatność - podkreślił.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz: Jestem fundamentalistą katolickim, bo chodziłem do burdeli

 

Źródło: uziemkiewicza.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 01-12-2017 07:44:15 | odpowiedz
    Całkiem zgrabnie z tego wybrnął.
    • 02-12-2017 10:28:05 | odpowiedz
      to się jeszcze okaże.
      dymanie samotnych matek w zamian za obietnicę stałego związku to moralne obskuranctwo, miesięczny karnet do burdelu to już katastrofa ekonomiczna.
      Cóż więc zostało naszemu Tarzanowi :
      nawrócenie religijne i seksualna wstrzemiężliwość.

      "...Franc ty nigdy nie znajdziesz porządnej kobiety, bo ty szukasz w rynsztoku... A ja moją Mariolkę zapoznałem w bibliotece..."
  • 01-12-2017 10:58:46 | odpowiedz
    To dużo wyjaśnia.

Poczytaj również

  • NIK krytycznie o nadzorze nad spółkami Skarbu Państwa | 14-11-2018 21:45:00

    INFO: Zdaniem NIK reforma nadzoru właścicielskiego nad spółkami z udziałem Skarbu Państwa niewiele dała i potrzeba dalszych zmian.

  • Rondko za 28 tys. zł | 14-11-2018 19:30:00

    INFO: W Radomiu powstało minirondo za 28 tys. zł - podaje wp.pl.

  • PiS podtrzymuje decyzję PO | 14-11-2018 17:30:00

    INFO: Władze PiS podtrzymały decyzję PO i zamykają małe lokalne Radio Hobby z Legionowa. Radio pomagające poszkodowanym przez banksterów i niepełnosprawnym. Wstyd - skomentował na FB prawnik Tomasz Parol.

  • PO żąda powołania komisji śledczej ds. KNF | 14-11-2018 15:30:00

    INFO: PO zażądała od władz PiS powołania komisji śledczej ds. KNF i Getin Noble Banku - podaje stooq.pl.

  • Stanie przed sądem, bo nie chciał wybicia zdrowych świń | 14-11-2018 13:15:00

    INFO: P. Michał Kołodziejczak, zwany następcą śp. Andrzeja Leppera, stanie przed sądem za blokadę drogi - donosi portal 24wspolnota.pl.

  • Jak zabezpieczał swoje tyły miliarder Leszek Czarnecki | 14-11-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanego nagrania z rozmowy bankiera Leszka Czarneckiego z szefem KNF wynika, że polski miliarder ściśle współpracował z Żydami.

  • Poważny konflikt o 500 plus | 14-11-2018 06:15:00

    INFO: Samotni rodzice, by dostać 500 plus na drugie i kolejne dziecko, muszą mieć zasądzone alimenty, mimo że taka pomoc jest ustawowo gwarantowana wszystkim rodzinom, w których pojawił się drugi lub kolejny potomek - pisze gazetaprawna.pl.

  • Szef KNF podał się do dymisji | 13-11-2018 20:15:00

    INFO: P. Marek Chrzanowski, szef KNF, podał się do dymisji, a premier ją przyjął - podaje portal bankier.pl.

  • Sejm za dopłacaniem do likwidacji górnictwa | 13-11-2018 17:30:00

    INFO: Sejm przyjął nowelizację tzw. ustawy górniczej wydłużającą czas jej obowiązywania o pięć lat, do końca 2023 r. - informuje interia.pl.

  • Winnicki: Nie zgodzimy się, by rząd przejął Marsz Niepodległości | 13-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Jeśli rząd zechce przejąć Marsz Niepodległości, to go zniszczy. Marsz jest silny swoją żywiołowością, dynamiką i spontanicznością. Nie będzie naszej zgody, by za jego organizację wzięła się władza - powiedział Onetowi WCz. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

  • RKW chce unieważnienia wyborów prezydenta Warszawy | 13-11-2018 13:15:00

    INFO: Zarząd Ruchu Kontroli Wyborów złożył do Sądu Okręgowego w Warszawie protesty wyborcze dot. prawidłowości wyborów samorządowych - podaje dorzeczy.pl.

  • Szef MSW: Nie będzie delegalizacji ONR | 13-11-2018 11:00:00

    OPINIA: JE Joachim Brudziński podkreślił, że jako szef resortu spraw wewnętrznych i administracji, "nie ma zamiaru nikogo delegalizować" - informuje dorzeczy.pl.

  • Minister energii: Będą rekompensaty za ceny prądu | 13-11-2018 06:45:00

    FUTURO: Minister energii JE Krzysztof Tchórzewski zapowiedział system rekompensat za wysokie ceny prądu - podaje interia.pl.

  • Wielka akcja ABW przeciwko ekstremistom | 12-11-2018 20:45:00

    INFO: Tuż przed Świętem Niepodległości funkcjonariusze ABW wkroczyli do mieszkań kilkudziesięciu osób podejrzanych o działalność ekstremistyczną - podaje dorzeczy.pl.

  • Wrocławski ratusz rozwiązał marsz narodowców | 12-11-2018 17:30:00

    INFO: Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zadecydował o rozwiązaniu zorganizowanego przez narodowców Marszu Polski Niepodległej - podaje tvp.info.