Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-12-2017 06:45:00

Ziemkiewicz wyjaśnia sprawę korzystania z prostytutek

INFO: Red. Rafał Ziemkiewicz zdecydował się dokładnie wyjaśnić sprawę korzystania z usług prostytutek, do czego przyznał się w jednym ze swoich tłitów.

 

- Po prostu, po zrujnowaniu swego pierwszego małżeństwa miałem silne postanowienie, by nigdy już nie pakować się w żaden uczuciowy związek. Z seksu natomiast rezygnować nie miałem zamiaru. Dość szybko wpędziło mnie to w poczucie winy, bo widziałem, że cokolwiek by nie deklarowały, dziewczyny, z którymi się wtedy zadałem, jednak liczą na związek, potrzebują go, i same się w swej samotności okłamują, że jednak „coś” ze mną będzie. Wtedy właśnie ubzdurałem sobie, że uczciwiej będzie po prostu korzystać z agencji - płacę, dostaję czego potrzebuję i nikogo nie krzywdzę. Dziś wiem, że to nieprawda. Prostytucja to parszywa sprawa, i kobiety, które to robią, same się okaleczają - a ten, kto z nich korzysta, podtrzymuje coś parszywego i patologicznego - wyjaśnia p. Ziemkiewicz. - A potem, szczęśliwie, Pan zlitował się nade mną i raz jeszcze zesłał Miłość, i ukochaną kobietę, która wyciągnęła mnie z życiowej czarnej dziury. Nie wracałbym do tego, ale - jak na wstępie wyjaśniłem - będąc osobą publiczną, i tak mam ograniczoną prywatność - podkreślił.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz: Jestem fundamentalistą katolickim, bo chodziłem do burdeli

 

Źródło: uziemkiewicza.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 01-12-2017 07:44:15 | odpowiedz
  Całkiem zgrabnie z tego wybrnął.
  • 02-12-2017 10:28:05 | odpowiedz
   to się jeszcze okaże.
   dymanie samotnych matek w zamian za obietnicę stałego związku to moralne obskuranctwo, miesięczny karnet do burdelu to już katastrofa ekonomiczna.
   Cóż więc zostało naszemu Tarzanowi :
   nawrócenie religijne i seksualna wstrzemiężliwość.

   "...Franc ty nigdy nie znajdziesz porządnej kobiety, bo ty szukasz w rynsztoku... A ja moją Mariolkę zapoznałem w bibliotece..."
 • 01-12-2017 10:58:46 | odpowiedz
  To dużo wyjaśnia.

Poczytaj również