Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-04-2017 14:15:00

Ziemkiewicz dostaje pogróżki

INFO: Red. Rafał Ziemkiewicz dostał pogróżki od pełnomocników firmy jubilerskiej W. Kruk - podaje wp.pl.

 

Chodzi o wpis p. Ziemkiewicza na Twitterze po tym, jak okazało się, że firma Kruk sponsorowała nagrodę dla p. Natalii Przybysz, piosenkarki, która dokonała aborcji.

P. Ziemkiewicz napisał, że jest mu wstyd, bo w sklepach tej właśnie firmy "kupił swojej żonie sporo prezentów i chciałby je teraz oddać". "Obiecuję nigdy więcej - zwraca mi się na samą myśl o firmie Kruk" - stwierdził.

P. Ziemkiewicz poinformował, że właścicielem firmy jest p. Jerzy Mazgaj, znany z lewicowego zaangażowania politycznego.

 

Zobacz także: Piosenkarka dostała nagrodę za usunięcie ciąży

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 10-04-2017 09:43:54 | odpowiedz
    I w taki sposób trzeba walczyć z lewactwem.
    Przypominam prawicowcom, że Carlsberga nie pijemy od czasu sponsorowania przez ten browar Luizy Ciccone.
    • 10-04-2017 13:41:03 | odpowiedz
      Chętnie przyłącze się do tego typu bojkotów.
      Jakich jeszcze marek dobrze byłoby unikać z punktu widzenia prawicowca?
      • 10-04-2017 14:35:51 | odpowiedz
        Nie kupujcie tesli. Jest lewacka, bo walczy ze smogiem i globciem. A jak już kupiliście, to oddajcie do sklepu.
        • 12-04-2017 07:29:28 | odpowiedz
          Nie popisuj się niewiedzą. Tesla to bardzo bardzo drogie auto dla snobów. Nie walczy z żadym smogiem, lecz ze zdrowym rozsądkiem bogaczy, by kupile ten wielki akumulator zapakowany w setki gadżetów by zmniejszyć udzialł ceny baterii w zabawce.
      • 10-04-2017 20:14:41 | odpowiedz
        Nie należy kupować papieru toaletowego. Podcierać powinno się Wyborczą.
      • 12-04-2017 08:07:47 | odpowiedz
        Przypominam, że "parady równości" sponsoruje m.inn. Coca-Cola.
        • 12-04-2017 10:27:53 | odpowiedz
          Prawdziwy pisdowiec pije tylko wodę święconą przywiezioną z Lourdes.
          • 12-04-2017 11:33:20 | odpowiedz
            Nie tylko Wybiórczej i Srariuszowi Pan Bóg rozum odebrał.
            Oto najnowszy wierszyk sprzed 15 minut:


            Burdel grozy

            W burdelu dużo jest ciupciania,
            Ale nie rodzą się tam dzieci.
            Burdelem godna jest nazwania
            Unia... Jak jednak dzisiaj Szwedzi
            Mają ojczyznę nazwać swoją?
            W burdelu ludzie się nie boją!...

            Burdel, pomimo że burdelem
            Jest, to porządek w nim panuje.
            Każdy duperel z duperelem
            Właściwe miejsce tam znajduje.
            Panienki, choć burdelmamami
            Bywają, lecz nie ministrami...

            Tymczasem w Szwecji pani Kuhnke
            (Od demokracji i kultury
            Ministra) mózgu ma biegunkę,
            Nieburdelowe plotąc bzdury:
            „Socjal dla bojowników ISIS
            Ich integracji skończy kryzys.“

            Jej premier się popłakał właśnie.
            Bo nowy był w Sztokholmie zamach...
            W burdelu wykidajło trzaśnie
            Każdego, kto w usługi ramach
            Przekroczy standard sado-maso,
            Lecz w Szwecji brak goryli. A są

            W niej Szwedzi całkiem odmóżdżeni.
            Jednak nie wszyscy. Bo kibice,
            Myśląc, że protest los ich zmieni,
            Wdziali nikaby! Rękawicę
            Rząd szwedzki podjął... Ten rząd, który
            Płacze i wygaduje bzdury,

            Natychmiast orzekł: „O ubiorze
            Danej osoby na stadionie
            Tylko sąd decydować może.”
            Tak burdel, burdel grozy tonie...
            A tonąc, tracąc rozum wszelki,
            Wypuszcza pierdy, jak bąbelki.
            • 12-04-2017 21:46:58 | odpowiedz
              Wspomniana Kuhnke - ministerka od kultury w Szwecji jest murzynką. Kij jej w oko, ale pomyślmy jak się skundlili ci jasnowłosi Skandynawowie od filmu z rosnącymi poziomkami, że babę z palmy zdjętą zrobili swoją ministerką. Od kultury i demokracji. A spawacza premierem . I jeszcze jakiś minister jest mahometem. Katolików już w Szwecji nie ma.
  • 10-04-2017 22:18:10 | odpowiedz
    Piekielny scenariusz:Wredna baba morduje przy pomocy konowalanienarodzone dziecko a handlarz swiecidelkami daje jej za to nagrode i piekielny dziennikarz informuje spoleczenstwo uziemione ,Mefisto maha ogonem z zadowoleniem, merda z zadowoleniem
    • 12-04-2017 07:53:38 | odpowiedz
      Wyborcza reprezentuje po prostu inną starszą od współczesnego katolicyzmu cywilizację, wg której zabicie płodu morderstwem nie jest.
    • 12-04-2017 08:10:40 | odpowiedz
      Superbohaterka

      W tych strasznych czasach, gdy Kościół uciska,
      A islam jeszcze nie wyzwolił nas,
      Szczególnie jedna kobieta jest bliska
      Nam, postępowcom wszystkich płci i ras.

      Bo obca jest jej moralna rozterka,
      Którą sumieniem katolicy zwą.
      Natalia Przybysz – superbohaterka!
      Wreszcie szlafrokiem czas nagrodzić ją.

      Za swą odwagę szczerego wyznania
      Szlafrok z serduszkiem i print „Powerl Girl”
      Do zbyt małego wziąć może mieszkania...
      (Sponsor: „wysokieobcasy.pl”)

      Bo bohaterki nie mają rozterki;
      Skrobią i chwalą skrobankami się!
      (Za to katole są jak mokre ścierki:
      Ciągle niejedną mają w sobie łzę.)
    • 12-04-2017 15:46:32 | odpowiedz
      twarz to jest zwierciadlem duszy a michnika geba wygladem przypomina Mefistolesa.A ten ostatni jest przeciez odpowiedzialny za cale pieklo...
    • 12-04-2017 15:49:34 | odpowiedz
      michniku, wyjedz na wieczne wczasy na glucha Syberie,bedzie troche spokoju u nas.

  • Kler się nam rozzuchwalił.

    W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...
  • DZIWNA wiadomość

    Uważam, że pewna wiadomość jest napisana w sposób tendencyjny. Spodziewałem się na tej stronie raczej obiektywnego podawania informacji, a nie tendencyjnego komentowania, pomijam już, że takiej...
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296

Poczytaj również