Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-08-2014 19:30:00

Zbudowali przejście dla nietoprzy za... 2 mln zł

INFO: Nad trasą S8 stanęły 4 konstrukcje, które mają służyć jako... korytarze powietrzne dla gacków - informuje wpolityce.pl.

 

Portal pisze, że to jedno z pierwszych rozwiązań tego typu w Polsce. Koszt inwestycji wyniósł aż 2 mln zł. Jak tłumaczą przedstawiciele GDDKiA, konstrukcję zbudowano, gdyż wszystkie gatunki nietoperzy w Polsce są pod ochroną.

 

Źródło: wpolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 27-08-2014 11:59:48 | odpowiedz
    Ciekawe, czy gacki wiedzą, którędy mają przelatywać nad drogą...

    Może w ogóle zbudujmy autostrady w podziemnych tunelach... eee, nie, trzeba by korytarze dla dżdżownic i kretów budować.
  • 27-08-2014 12:07:41 | odpowiedz
    A gdzie pasy dla krów idących na pastwisko ;/ albo świateł na ruchliwej dla ślimaków? Za dużo kasy państwo ma? Mi potrzeba 20tyś. zł ale jakoś żaden urzędnik nie podaruje nawet grosza, bo ja nie jestem pod ochroną...
  • 27-08-2014 19:42:27 | odpowiedz
    No wlasnie jak te nietoperze beda wiedziec gdzie maja leciec? "Za nie swoje to mozna poszalec".

  • Co wy na to?

    Mam dla wielbicieli demokracji, republikanizmu i wszelkich innych -izmów pewną tezę do przemyślenia. (Nieco - sporo!!! - na wyrost zakładam, że są oni zdolni do podjęcia się tego trudnego...
  • 24 kwietnia 2009: Kolejny postulat UPR spełniony!!

    Zapraszamy do dyskusji korwin-mikke.blog.onet.pl
  • Konopia..

    Witam, ostatnio w necie spotkałem bardzo interesujący film na temat marihuany... Cóż nie od dziś wiadomo ze jest to "problem" nr 1 w Polsce jak i na Świecie co z tym zrobić jeżeli ktoś będzie...
  • 5 maja 2009: Motocykle - śmierć na drogach? I od razu - polemika!

    Zapraszam do dyskusji:) http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Jak spłacić emerytów i rencistów?

    Na różnych forach zetknąłem się z sympatykami JKM. Przyznam, że zaintrygowali mnie i jednocześnie wzbudzili moją ciekawość. Jednym z nurtujących mnie pytań są wypłaty dla obecnych i przyszłych...

Poczytaj również

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.

  • CBA kontroluje przetargi NCBR | 12-08-2018 17:30:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje przetargi Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - donosi stooq.pl.

  • "Solidarność" domaga się "budżetówki plus" | 12-08-2018 14:15:00

    INFO: NSZZ "Solidarność" domaga się od rządu wprowadzenia programów "budżetówka plus" i "fundusz socjalny plus" - podaje pb.pl.

  • MinFin zwolni z PIT stypendia z programu Erasmus | 12-08-2018 11:00:00

    INFO: MinFin proponuje zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych stypendiów uzyskiwanych w ramach programu "Erasmus+" - podaje interia.pl.

  • Episkopat krytykuje nową ordynację do PE | 12-08-2018 06:45:00

    INFO: Episkopat skrytykował nowelizację ordynacji wyborczej do PE - podaje salon24.pl.

  • Poznańskie MPK zdejmuje tęczowe flagi z tramwajów | 11-08-2018 20:45:00

    INFO: Z okazji 15. Marszu Równości na poznańskich tramwajach powiewały chorągiewki LGBT. MPK szybko zdjęło flagi - podaje dorzeczy.pl.