Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-04-2017 19:30:00

Zastępy Pisiewiczów wesprą rolnictwo

FUTURO: Od 1 września swoją działalność rozpocznie nowy twór - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - który da posady zastępom Pisiewiczów - podaje portal psl.pl.

 

Portal donosi, że resort rolnictwa zlikwiduje Agencję Nieruchomości Rolnych oraz Agencję Rynku Rolnego, a w ich miejsce powoła właśnie Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Pracę straci co najmniej 1200 "fachowców" (pewnie z PSL?). Ich miejsca PiS obsadzi tzw. „Pisiewiczami” według klucza partyjnego. Zdaniem ekspertów, zalew Pisiewiczów spowoduje jeszcze większy chaos.

Zapomniał wół, jak bydlęciem był?

 

Źródło: psl.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wyższe pensje urzędników, by nie byli podatni na łapówki::o

    Nie raz chyba słyszeliście w TV jak to się mówiło, że politykom, urzędnikom i innym tego typu ludziom należy dać podwyżki, by nie brali łapówek. Tylko jak trzeba być zaślepionym i głupim, bo po...
  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Rolnictwo w Polsce

    Ten temat teoretycznie jest omawiany przy każdej okazji, ale w praktyce trudno znaleźć uczciwe odpowiedzi na bardzo proste pytania. Ja mam kilka. Opis sytuacji. Dwóch panów lat trzydzieści parę...
  • Prawdziwe zagrożenia

    Udowodniono istnienie tajnego rządu Ziemi Ludzie nie wierzą, że krajami rządzą prezydenci, premierzy, przewodniczący i inne «widoczne» oficjalne osobistości. Podejrzewają, że rzeczywista władza...

Poczytaj również

  • Petru pracuje nad planem przyjęcia uchodźców | 25-06-2017 14:15:00

    INFO: W porozumieniu z lokalnymi władzami i duchowieństwem WCz. Ryszard Petru opracowuje plan przyjęcia uchodźców w Polsce - donosi tvp.info.

  • Co piąty Polak przyznaje się do pracy "na czarno" | 25-06-2017 11:00:00

    INFO: 21% Polaków przyznaje się do pracy „na czarno”, a 44% jest zdania, że w naszym kraju nie ma sensu pracować uczciwie - wynika z badania przeprowadzonego dla serwisu ciekaweliczby.pl.

  • Wypłata dla syna Tuska bezprawna? | 25-06-2017 06:45:00

    INFO: P. Michał Tusk otrzymał wynagrodzenie już po upadku linii lotniczych OLT Express. Sprawę bada prokuratura - informuje "Rzeczpospolita".

  • Lewacy uderzyli w Cisowiankę | 24-06-2017 20:15:00

    INFO: Partia Razem wyraziła swoje zaniepokojenie faktem, że wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki, wsparł finansowo "Fundację Pro - prawo do życia" - podaje tvp.info.

  • Polska na szarym końcu w innowacyjności | 24-06-2017 17:30:00

    INFO: Polska zajęła 4. miejsce od końca w rankingu innowacyjności UE - podaje wprost.pl.

  • Skarbówka sprzedaje buty | 24-06-2017 14:15:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, aż 1,7 tys. par butów sprzedaje Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej.

  • Szokujące informacje na temat Macierewicza | 24-06-2017 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Piątek, dziennikarz związany z "Gazetą Wyborczą", napisał książkę "Macierewicz i jego tajemnice". Na antenie "Superstacji" przedstawił najważniejsze wnioski, do których doszedł.

  • Weterani chcą większych praw | 24-06-2017 06:45:00

    INFO: MON zebrał opinie od stowarzyszeń skupiających byłych wojskowych i przygotowuje zmiany w ustawie o weteranach - informuje "Rzeczpospolita".

  • Wójt i były skarbnik Rewala usłyszeli zarzuty | 23-06-2017 21:45:00

    INFO: Wójt Rewala (woj. zachodniopomorskie) Robert S. i b. skarbnik Seweryn B. usłyszeli zarzuty ws. nieprawidłowości w finansach gminy - podaje radioszczecin.pl.

  • Sejm przyjął ustawę ws. leczniczej marihuany | 23-06-2017 19:30:00

    INFO: W Sejmie przegłosowano ustawę o legalizacji medycznej marihuany - podaje niedziela.pl.

  • Polska prawie bez deficytu | 23-06-2017 17:30:00

    INFO: Deficyt budżetowy stopniał po maju do 200 mln zł. To tylko... 0,3% rocznego planu - podaje money.pl.

  • Lasy Państwowe będą monitorować firmy | 23-06-2017 15:30:00

    FUTURO: Dyrekcja Lasów Państwowych chce monitorować firmy i być samowystarczalna energetycznie - podaje pb.pl.

  • Działacze PO zamieszani w aferę policką | 23-06-2017 13:15:00

    INFO: Dwóch działaczy Platformy Obywatelskiej zatrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku z nieprawidłowościami w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne "Police". Łącznie w tej sprawie śledczy zatrzymali 10 osób.

  • Rząd blokuje rozwój zielonej energii | 23-06-2017 11:00:00

    INFO: W ocenie posłów z Zespołu Energii Odnwialnej, rząd traktuje OZE jak zło konieczne i blokuje rozwój zielonej energii - podaje portal psl.pl.

  • Taksówkarze żądają paragonów od uberowców | 23-06-2017 06:45:00

    INFO: Taksówkarze znaleźli nowy sposób na walkę z uberowcami. Zamawiają przejazd, a po dotarciu na miejsce proszą kierowcę o paragon - pisze onet.pl.