Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-08-2018 19:30:00

Zaskakujące plany Biedronia

INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

 

Wg doniesień, p. Biedroń jeszcze w tym roku ogłosi premierę swojego ogólnopolskiego projektu politycznego "Kocham Polskę". Polityk ma odpuścić zbliżające się wybory prezydenckie i zaatakować dopiero w 2025 r.

- Te wybory prezydenckie zostawiam Tuskowi. Poprę go. Zdecyduję się kandydować po Tusku, w następnych wyborach w 2025 r. Mam czas, jeszcze jestem młody - miał powiedzieć p. Biedroń swoim współpracownikom.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Błąd w bannerze

    "Gdyby wybory miałyBY coś zmienic ...." - proszę poprawic.
  • Codzienne pranie mózgu - pracuj dłużej, mniejsze szanse, że zobaczysz swoją emeryturę:X

    Kolejne łatanie dziury zwane systemem emerytalnym. Oczywiście wydłużmy wiek emerytalny, niech mniej ludzi dożyje swojej emerytury! Tak, to są świetne plany i to z ust bodajże prezesa Business...
  • Gminna uchwała śmieciowa

    Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • System edukacji w Polsce

    A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
  • Służby komunalne

    Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie w wypowiedziach Pana Janusza, ani innych osób na forum, więc zapytuje (co do działu to myślę że to najodpowiedniejszy). Jak widzicie finansowanie służb...

Poczytaj również

  • Koniec z przymusowym leczeniem alkoholików? | 19-09-2018 21:45:00

    INFO: Pomysł wysyłania uzależnionych przez sąd na przymusowe leczenie powstał w latach 50. Teraz rząd chce się z tego wycofać - czytamy w "Dzienniku Gazety Prawnej".

  • Polacy zaczynają dostrzegać, do czego prowadzi demokracja | 19-09-2018 21:45:00

    INFO: Coraz większą popularnością cieszy się wszelka patologia, która prezentowana jest w internecie - donosi tvn.pl.

  • Nieprawdopodobna skala wyłudzeń VAT | 19-09-2018 19:30:00

    INFO: Prof. Witold Modzelewski, twórca polskiego systemu VAT, był pierwszym świadkiem przesłuchanym przez komisję śledczą ds. wyłudzeń podatku VAT - podaje niezalezna.pl.

  • Kwaśniewski: Lobbuję za Ukrainą | 19-09-2018 17:30:00

    INFO: Lobbowałem i lobbuję za Ukrainą. Mam długi staż w tej sprawie, bo to już 27 lat - powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

  • Rząd powoła drugi PFRON | 19-09-2018 15:30:00

    INFO: Rząd przyjął projekt ustawy o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Łączne szacowane przychody nowej instytucji mają wynosić ok. 2 mld zł rocznie - donosi stooq.pl.

  • Państwowe szpitale karmią fatalnie | 19-09-2018 13:15:00

    INFO: Ponad 30% pacjentów opuszczających szpital było niedożywionych - podaje "Przegląd".

  • NIK chce ochrony dla kuratorów sądowych | 19-09-2018 11:00:00

    INFO: Blisko sto napaści na kuratorów sądowych było w sądach, które zbadała NIK. Uznała, że trzeba jednolitych zasad ochrony - podaje "Rzeczpospolita".

  • PiS przeniesie Senat i MSZ do pałaców | 19-09-2018 06:45:00

    INFO: PiS planuje przeniesienie Senatu i MSZ do odbudowanych pałaców Saskiego i Brühla - informuje "Rzeczpospolita".

  • "Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy" | 18-09-2018 19:30:00

    INFO: Właściciel "Żabki" w Ostrowie Wielkopolskim odmówił obsługiwania sympatyków i członków PiS, powołując się na... klauzulę sumienia - informuje onet.pl.

  • Tak władze wtracają się do pożycia małżeńskiego | 18-09-2018 17:30:00

    INFO: Sąd Rejonowy w Gdańsku uznał p. Dariusza Michalczewskiego, byłego wielokrotnego mistrza świata w boksie, winnym znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej swojej żony - podaje wprost.pl.

  • Europa zawiesza polską KRS | 18-09-2018 15:30:00

    INFO: Europejska Sieć Rad Sądownictwa (ENCJ) zdecydowała, że polska Krajowa Rada Sądownictwa zostaje zawieszona w prawach członka tej organizacji - podaje onet.pl.

  • Polska stanie się krajem imigracyjnym | 18-09-2018 13:15:00

    OPINIA: Emigracja z kraju będzie spadać, a wzrośnie liczba przyjazdów nad Wisłę i za ok. 10 lat Polska stanie się krajem imigracyjnym - wynika z analiz dr Marty Anackiej i dr Anny Janickiej.

  • Skompromitowany poseł wciąż ma dostęp do tajemnic państwa | 18-09-2018 11:00:00

    INFO: Poseł Stanisław Pięta, który był bohaterem skandalu obyczajowego, zachował certyfikat dostępu do tajemnic państwa - donosi "Rzeczpospolita".

  • Absurdalne zamieszanie z podręcznikami | 18-09-2018 06:45:00

    INFO: Darmowe ćwiczenia dla uczniów są, czyli ich nie ma - pisze money.pl.

  • Fiskus słabo zna język polski | 17-09-2018 21:45:00

    INFO: Projekt nowelizacji ustaw podatkowych w wersji przygotowanej przez Ministerstwo Finansów zawiera wiele błędów gramatycznych i nielogicznych definicji - donosi dziennik.pl.