Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-11-2016 17:30:00

Zamrożą Polakom konta w banku

INFO: Wszyscy, którzy założyli rachunek w instytucji finansowej, jak bank czy dom maklerski, pomiędzy 1 lipca 2014 r. a 30 czerwca 2015 r. muszą złożyć oświadczenie FATCA - ostrzega fakt.pl.

 

Czas na złożenie tego dokumentu jest do 1 grudnia 2016 r. KNF informuje, że w przypadku braku złożenia oświadczenia FATCA, rachunki i rejestry klienta zostaną czasowo zablokowane - nie będzie możliwości dokonywania operacji, w tym wycofania środków. Po dopełnieniu obowiązku złożenia oświadczenia FATCA, rachunki i rejestry klienta zostaną odblokowane.

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

    no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
  • Globalne ocieplenie zahamowane - "to zła wiadomość dla Ala Gore'a"

    Przeklejone z jednej z list mailowych: Taki oto artukulik wczoraj znalazłem: http://wiadomosci.onet.pl/1939257,12,item.html Pogrzebałem w otchłaniach sieciowości i temat zaczyna mi...
  • Goldman Sachs

    Oto jaki dostałem artykuł "na maila". Na świecie jest jedna instytucja finansowa, która zawsze spada na "cztery łapy". Mimo ogromnych zawirowań na rynkach finansowych za każdym razem wychodzi...
  • Polityka energetyczna w kraju kapitalistycznym

    Jak zapatrujcie się na energetykę i bezpieczeństwo energetyczne? Czy infrastruktura typu gazociągi powinna być prywatna?
  • MÓJ List do JKM - myślicie że pomoże ???? Proszę o opinie

    Szanowny Panie Januszu ! NIGDY nie interesowałem się politykom, odkąd pamiętam był to dla mnie temat wręcz mityczny a zarazem brudny i zakłamany. Każdego polityka po latach obserwacji...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...

Poczytaj również

  • "Dobry system na wyciąganie kasy unijnej" | 25-07-2017 15:30:00

    INFO: 370 mln zł wydane na Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach zostały zmarnowane - donosi money.pl.

  • Słomka liderem konstruktywnej opozycji! | 25-07-2017 13:15:00

    INFO: Opinia p. Adama Słomki, lidera Konfederacji Polski Niepodległej - NIEZŁOMNI, którą wygłosił w TVP, bije rekordy popularności i ukazuje polityka jako lidera konstruktywnej opozycji - donosi portal ngopole.pl.

  • ZUS chce nowego systemu informatycznego | 25-07-2017 11:00:00

    INFO: ZUS chce nowego Kompleksowego Systemu Informatycznego 2.0, który ma być projektem, jakiego polska informatyka jeszcze nie widziała - podaje money.pl.

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla każdego? | 25-07-2017 06:45:00

    FUTURO: Kancelaria Prezydenta zapowiedziała projekt nowelizacji ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej - donosi tvp.info.

  • PO silnie oddziaływała na sądy | 24-07-2017 21:45:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ujawnił, że jego partia miała swoich ludzi w sądach - podaje tvp.info.

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.