Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-11-2016 17:30:00

Zamrożą Polakom konta w banku

INFO: Wszyscy, którzy założyli rachunek w instytucji finansowej, jak bank czy dom maklerski, pomiędzy 1 lipca 2014 r. a 30 czerwca 2015 r. muszą złożyć oświadczenie FATCA - ostrzega fakt.pl.

 

Czas na złożenie tego dokumentu jest do 1 grudnia 2016 r. KNF informuje, że w przypadku braku złożenia oświadczenia FATCA, rachunki i rejestry klienta zostaną czasowo zablokowane - nie będzie możliwości dokonywania operacji, w tym wycofania środków. Po dopełnieniu obowiązku złożenia oświadczenia FATCA, rachunki i rejestry klienta zostaną odblokowane.

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

    no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
  • Globalne ocieplenie zahamowane - "to zła wiadomość dla Ala Gore'a"

    Przeklejone z jednej z list mailowych: Taki oto artukulik wczoraj znalazłem: http://wiadomosci.onet.pl/1939257,12,item.html Pogrzebałem w otchłaniach sieciowości i temat zaczyna mi...
  • Goldman Sachs

    Oto jaki dostałem artykuł "na maila". Na świecie jest jedna instytucja finansowa, która zawsze spada na "cztery łapy". Mimo ogromnych zawirowań na rynkach finansowych za każdym razem wychodzi...
  • Polityka energetyczna w kraju kapitalistycznym

    Jak zapatrujcie się na energetykę i bezpieczeństwo energetyczne? Czy infrastruktura typu gazociągi powinna być prywatna?
  • MÓJ List do JKM - myślicie że pomoże ???? Proszę o opinie

    Szanowny Panie Januszu ! NIGDY nie interesowałem się politykom, odkąd pamiętam był to dla mnie temat wręcz mityczny a zarazem brudny i zakłamany. Każdego polityka po latach obserwacji...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...

Poczytaj również

  • Dla kilku pacjentów można sprowadzać marihuanę | 21-01-2017 06:45:00

    INFO: Jest dopuszczalne, aby dla niewielkiej grupy pacjentów sprowadzać preparaty marihuanowe - powiedział JE Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia z PiS.

  • TVP chce więcej (naszych!) pieniędzy! | 20-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Jacek Kurski, prezes TVP, stwierdził, że bez zwiększenia wpływów abonamentowych spółka nie będzie mogła realizować misji publicznej i zacznie być powoli wygaszana - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • Imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie | 20-01-2017 19:30:00

    INFO: JE Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych z PiS, poinformował, że imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie - donosi tvp.info.

  • Przełomowy wyrok SN ws. picia alkoholu w miejscach publicznych | 20-01-2017 17:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy wypowiedział się ws. picia alkoholu nad Wisłą - pisze wprost.pl.

  • Prokuratura nie chce rozwiązania ONR | 20-01-2017 15:30:00

    INFO: Częstochowska prokuratura odrzuciła wniosek PO o rozwiązanie ONR - podaje wp.pl.

  • Rząd podniesie zasiłek dla bezrobotnych | 20-01-2017 13:15:00

    INFO: Rząd chce w tym roku podwyższyć wysokość zasiłków dla osób bezrobotnych do 50% minimalnego wynagrodzenia - informuje wprost.pl.

  • Rzepliński wydał z kasy TK 55 tys. zł na prywatne kolacje | 20-01-2017 11:00:00

    INFO: W ostatnich latach na uroczyste pożegnania 7 sędziów Trybunału Konstytucyjnego kończących kadencje z kasy Trybunału wydano ponad 55 tys. zł - podał portal wPolityce.pl.

  • Niemal 1200 zł składek na ZUS miesięcznie! | 20-01-2017 06:45:00

    INFO: Minimalna wysokość składek na ZUS dla przedsiębiorców wyniesie w tym roku ponad 1172 zł. To oznacza wzrost o 4,6% z obecnych 1121 zł - podaje onet.pl

  • Rząd ograniczy zagraniczne adopcje | 19-01-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje ograniczyć możliwość adoptowania polskich dzieci przez zagraniczne pary. Chodzi o ok. 280-300 nieletnich w skali roku - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Kto płaci za pobyt Amerykanów w Polsce? | 19-01-2017 19:30:00

    INFO: W tym roku w Polsce będzie stacjonowało około 7 tys. żołnierzy z innych krajów. Największą grupę stanowią wojska amerykańskie. Kto finansuje ich pobyt? – zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Kukiz ostro skrytykował politykę PiS wobec Ukrainy | 19-01-2017 17:30:00

    INFO: P. Robert Choma, prezydent Przemyśla, nie został wpuszczony na Ukrainę. WCz. Paweł Kukiz zamieścił na Facebooku wpis, w którym negatywnie wypowiedział się o polityce rządu wobec Ukrainy.

  • Będzie wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej | 19-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Szykuje się wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej. Przyjeżdżający do nas ze Wschodu łatwiej znajdą pracę i szybciej uzyskają pobyt stały. Pod warunkiem, że spełnią warunki stawiane przez rząd - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Polskie firmy wyruszą na podbój kosmosu? | 19-01-2017 13:15:00

    INFO: Jak donosi „Rzeczpospolita”, Stały Komitet Rady Ministrów zaakceptował projekt Polskiej Strategii Kosmicznej. Zdaniem rządu, segment kosmiczny może być jednym z filarów nowoczesnej gospodarki.

  • Nie żyje wolnościowy poseł Kukiza | 19-01-2017 11:00:06

    INFO: W wypadku drogowym zginął WCz. Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz'15, jeden z najbardziej zdroworozsądkowych i wolnościowych polskich parlamentarzystów.

  • Polscy policjanci posługują się wadliwą bronią | 19-01-2017 06:45:00

    INFO: "Rzeczpospolita" opisuje sprawę wadliwych pistoletów typu Walther P99, które zostały przekazane policji.