Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-02-2018 06:45:00

YouTube błędnie przetłumaczył słowa Morawieckiego

INFO: Portal bankier.pl donosi, że monopolistyczny portal YouTube błędnie przetłumaczył słowa JE Mateusza Morawieckiego ws. noweli o IPN.

 

Tłumaczenie YouTube zmieniło sens wypowiedzi polskiego premiera. Szef polskiego rządu mówił: "Obozy, w których wymordowano miliony Żydów, nie były polskie. Ta prawda musi być chroniona, ponieważ jest częścią prawdy o Holokauście". Tymczasem angielskie napisy wprowadzone przez YouTube sugerowały, że premier Morawiecki powiedział: "obozy, w których wymordowano miliony Żydów, były polskie".

Koncern przeprosił za błąd. Jak tłumaczy, "błąd został spowodowany automatycznym tłumaczeniem na YouTube".

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Prawda o 11 września 2001

    Ataki "terrorystyczne" na World Trade Center z 11. września 2001 zostały tak naprawdę przeprowadzone przez amerkyański rząd. Bliźniacze Wieże, a także WTC7 zostały tak naprawdę zniszczone przy...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Ron Paul -- kolejna kontrolowana opozycja?

    Wpadłem przypadkiem na filmik, zawierający szereg fragmentów wystąpień Rona Paula, w których wykonuje on masońskie/satanistyczne gesty. Szczęka mi opadła, ale materiał nie pozostawia wątpliwości,...

Poczytaj również

  • "Solidarność" przeciw ulgom dla młodych przedsiębiorców | 19-02-2018 11:00:00

    INFO: NSZZ "Solidarność" krytykuje projekt zwolnienia z ZUS przedsiębiorców do 24. roku życia - informuje businessinsider.com.pl.

  • Fiskus puka do internautów korzystających z aukcji | 19-02-2018 06:45:00

    INFO: MinFin poinformował, że fiskus skontaktuje się z podatnikami VAT, którzy na serwisach aukcyjnych sprzedają nowe towary, ale nie wystawiają faktur VAT - podaje interia.pl.

  • Delegat pracowników wyprze związkowca? | 18-02-2018 20:45:00

    INFO: Komisja kodyfikacyjna, która przygotowuje projekt nowego kodeksu pracy zamierza zmienić model reprezentowania załogi - monopol w tym zakresie stracą zakładowe organizacje związkowe. Pojawią się za to nowe formy przedstawicielstwa pracowników - pisze dziennik.pl.

  • Śląscy posłowie PO zażądali wyjęcia pieniędzy z naszych kieszeni | 18-02-2018 17:30:00

    INFO: Śląscy posłowie PO WCz. Krzysztof Gadowski oraz WCz. Paweł Bańkowski wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego apel o natychmiastową wypłatę rekompensat tysiącom osób za utracony deputat węglowy - informuje wprost.pl.

  • Przedstawiono Narodowy Program Trzeźwości | 18-02-2018 14:15:00

    INFO: Na konferencji prasowej w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski został zaprezentowany Narodowy Program Trzeźwości - informuje tvp.info.

  • Minister Brudziński chce powołania zespołu ds. przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu | 18-02-2018 11:00:00

    INFO: JE Joachim Brudziński, szef MSWiA, zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o powołanie międzyresortowego zespołu ds. przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz przestępstwom inspirowanym nienawiścią.

  • Skarbówka wykańcza Centrum Handlowe Ptak! | 18-02-2018 07:45:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Krajowa Administracja Skarbowa urządza naloty na ogromne centrum handlowe pod Łodzią, należące do p. Antoniego Ptaka.

  • Międlar skazany za słowa o Scheuring-Wielgus | 17-02-2018 20:45:00

    INFO: Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instancji, który skazał p. Jacka Międlara za słowa o WCz. Joannie Scheuring-Wielgus, posłance Nowoczesnej - podaje wprost.pl.

  • Sąd odmówił rejestracji Porozumienia Gowina | 17-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd odmówił rejestracji Porozumienia - nowej partii wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina - podaje dziennik.pl.

  • Wysokie opłaty za deszczówkę w Poznaniu | 17-02-2018 14:15:00

    INFO: Przedsiębiorstwo wodociągowe Aquanet w Poznaniu od grudnia rozsyła mieszkańcom cywilnoprawne umowy do podpisania z horrendalną stawką za 1 m3 deszczówki.

  • Rząd chce zmienić przepisy o propagowaniu faszyzmu | 17-02-2018 11:00:00

    INFO: Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdził, że trwają prace nad art. 256 Kodeksu karnego. Chodzi o objęcie tym przepisem większej niż dotychczas liczby przypadków. Portal TVN24.pl ustalił, że jest to reakcja na materiał „Superwizjera” o faszyzmie ze stycznia tego roku.

  • Coraz więcej broni w polskich rękach | 17-02-2018 06:45:00

    INFO: Szybko rośnie liczba broni w prywatnych rękach - informuje "Rzeczpospolita", dodając jednak, że "liberalizacji zasad jej posiadania raczej nie będzie".

  • Wysokie nagrody również u prezydenta Dudy | 16-02-2018 21:45:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda przyznał w ubiegłym roku wysokie nagrody swoim ministrom. Kancelaria głowy państwa przeznaczyła na premie ćwierć miliona zł - informuje "Fakt".

  • Fiskus sprawdzi nowożeńców | 16-02-2018 19:30:00

    INFO: Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wzywa małżeństwa w celu prześwietlenia kosztów wesela - podaje wmeritum.pl.

  • Polacy lubią uniodotacje, choć prawie ich nie znają | 16-02-2018 17:30:00

    INFO: Polacy są zadowoleni z efektów uniodotacji. Jednak nie potrafią wskazać żadnego z unijnych funduszy - podaje money.pl.