Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-02-2018 06:45:00

YouTube błędnie przetłumaczył słowa Morawieckiego

INFO: Portal bankier.pl donosi, że monopolistyczny portal YouTube błędnie przetłumaczył słowa JE Mateusza Morawieckiego ws. noweli o IPN.

 

Tłumaczenie YouTube zmieniło sens wypowiedzi polskiego premiera. Szef polskiego rządu mówił: "Obozy, w których wymordowano miliony Żydów, nie były polskie. Ta prawda musi być chroniona, ponieważ jest częścią prawdy o Holokauście". Tymczasem angielskie napisy wprowadzone przez YouTube sugerowały, że premier Morawiecki powiedział: "obozy, w których wymordowano miliony Żydów, były polskie".

Koncern przeprosił za błąd. Jak tłumaczy, "błąd został spowodowany automatycznym tłumaczeniem na YouTube".

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Prawda o 11 września 2001

    Ataki "terrorystyczne" na World Trade Center z 11. września 2001 zostały tak naprawdę przeprowadzone przez amerkyański rząd. Bliźniacze Wieże, a także WTC7 zostały tak naprawdę zniszczone przy...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Ron Paul -- kolejna kontrolowana opozycja?

    Wpadłem przypadkiem na filmik, zawierający szereg fragmentów wystąpień Rona Paula, w których wykonuje on masońskie/satanistyczne gesty. Szczęka mi opadła, ale materiał nie pozostawia wątpliwości,...

Poczytaj również

  • Prof. JR Nowak wystartuje z nardowcami | 16-08-2018 21:45:00

    INFO: Zawiodłem się na PiS, dlatego będę kandydował z list narodowców - ujawnił telewizji internetowej wrealu24 prof. Jerzy Robert Nowak.

  • Lustracja i dekomunizacja konieczna | 16-08-2018 19:30:00

    OPINIA: Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje, dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna” - pisze p. Ryszard Makowski na portalu wPolityce.pl.

  • Prezydent chce, by było więcej weteranów wojennych | 16-08-2018 17:30:00

    FUTURO: Jak informuje portal bankier.pl, prezydencki projekt nowelizacji ustawy o weteranach zakłada, że o status weterana misji zagranicznych będzie się mogła ubiegać większa liczba żołnierzy.

  • Marsz narodowców przeszedł mimo blokad kontrmanifestantów | 16-08-2018 15:30:00

    INFO: Ulicami Warszawy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej", zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" - donosi stooq.pl.

  • PiS uderza w środowisko strzeleckie? | 16-08-2018 13:15:00

    INFO: MSWiA w przepisach przejściowych przemyciło kompletną zmianę obecnej ustawy o broni i amunicji. W środowisku strzeleckim wrze - pisze publicysta p. Łukasz Warzecha na łamach "Rzeczpospolitej".

  • Lubelski sąd zmienił kontrowersyjny regulamin | 16-08-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Lublinie wycofał zapis regulaminu o tym, że mogą do niego wchodzić wyłącznie osoby po okazaniu aktualnego wezwania lub zawiadomienia o terminie rozprawy lub posiedzenia lub po wykazaniu potrzeby wejścia - informuje "Rzeczpospolita".

  • Łożymy coraz więcej na lekkoatletykę | 16-08-2018 06:45:00

    INFO: Portal wp.pl podaje, że coraz większe pieniądze z kieszeni podatników trafiają do lekkoatletów.

  • Prezes NIK na ławie oskarżonych! | 15-08-2018 20:45:00

    INFO: P. Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK, stanął przed sądem, oskarżony o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk - informuje niezalezna.pl.

  • Mąż ofiary Najsztuba zbulwersowany wyrokiem | 15-08-2018 17:30:00

    OPINIA: Mąż poszkodowanej przez dziennikarza p. Piotra Najsztuba skomentował rozstrzygnięcie wymiaru sprawiedliwości, nazywając je „skandalicznym” - podaje wprost.pl.

  • Poseł chce ratować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.

  • Konflikt w ZPP nabiera rozpędu | 15-08-2018 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Pruszczyński, odwołany wiceprezes ZPP, wezwał p. Cezarego Kaźmierczaka do ustąpienia ze stanowiska szefa ZPP - podaje money.pl.

  • Fiasko audytu rządu PO-PSL | 15-08-2018 06:45:00

    INFO: Premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie - pisze fakt.pl.

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.