Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

27-06-2017 21:45:00

Wygasa efekt 500+?

INFO: Jak informuje portal forsal.pl, w kwietniu urodziło się 30 tys. dzieci. To o 600 mniej niż rok wcześniej.

 

Portal przypomina, że wcześniejszy wzrost urodzeń pod koniec zeszłego i na początku tego roku łączono z bardzo szybką poprawą sytuacji na rynku pracy i wprowadzeniem programu "500 plus". Ta materialna stabilizacja miała już wcześniej przekonać rodziny planujące posiadanie dziecka do podjęcia tej decyzji. Zdaniem ekspertów, za wcześnie jest jednak na mówienie o zmianach w tendencjach.

 

Zobacz także: Rząd uszczelnił 500+

 

Źródło: forsal.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-06-2017 00:17:45 | odpowiedz
    Swoje chwalicie, cudzego nie znacie!

    Konkurs na rekord trwa glupoty:
    Czyj leb to bardziej pusty baniak?
    Padaja coraz wyzsze noty!
    Polska, glos radnej Uli Janiak
    Pozwala wygrac nam nareszcie:
    „Polki, wy w hidzab sie ubierzcie!“

    Brawo! Ach, brawo pani Ulu!
    Jestesmy dumni: juz Europa
    Stala sie w Lodzi az do bolu.
    Wzrosla glupoty srednia stopa!
    Sily postepu pra do przodu;
    Zaglada zbliza sie narodu!

    Pochwalic mozna sie w Brukseli!
    Jest czym, z cytatow zlota czcionka.
    Ach, takiej glupiej nie widzieli!...
    Niecalkiem jednak… Ktos sie blaka
    Po Francji; bardziej to dziewczyna
    Glupia! …Nikola Walentyna.

    Swoje chwalicie, a cudzego
    Nie znacie! Polska dalej w tyle!...
    Nikt u nas nie napisal tego:
    „Białe kobiety! Znajcie chwile,
    Niech spoleczenstwo sie rozleci!
    Macie nie rodzic bialych dzieci!

    Biale kobiety! Trzeba biale
    Ciaze przerywac! Czas i srodki
    Na kolorowych oddac cale!”
    WSPANIALE!!! Oto glos idiotki
    Przy ktorej pani Uli Janiak
    Calkiem sie pelny zdaje baniak…

  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Prognoza polityczna.Warto odpuścić, czy nacisnąć?

    Ponieważ pieniądze można stracić, zarobić i tak w kólko.Temat ten nie będzie poświęcony sferze ekonomicznej a jedynie menatlnej.Ludzie chcący wolności stanowią w tym kraju " błąd statystyczny" co...
  • Jak rozwiązać wszelkie problemy na ziemi: ... :)

    ...wystarczy, aby każdy człowiek posiadał maksymalnie jedno dziecko i w ten prosty sposób stopniowo zlikwidujemy gatunek ludzki do zera - bezboleśnie, bezkrwawo, humanitarnie. Potem wraz z...
  • Bomba tyka (demografia nas zabija)

    http://media.wp.pl/kat,38202,wid,11127085,wiadomosc.html?ticaid=180b3 Jak podaje WP.pl Bomba tyka Polki rodzą najmniej dzieci spośród wszystkich kobiet w krajach Unii Europejskiej Czy za...
  • Bioetyka

    Z tego co wiem niewiele jest regulacji odnośnie tzw bioetyki, a temat ostatnio nośny. Co z in vitro? Co z ingerencją w genom? Co z "hodowaniem" narządów? Generalnie głowię się nad tym czy...

Poczytaj również

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.

  • Nie wystawiają mandatów, a na drogach coraz bezpieczniej | 18-10-2018 06:45:00

    INFO: Policja protestuje i nie wystawia mandatów, ale na drogach jest coraz bezpieczniej - podaje money.pl.

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".