Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-12-2016 06:45:00

Wnuk Wałęsy kpi z sądu

INFO: Wnuk p. Lecha Wałęsy nie szanuje prawa i lekceważy wymiar sprawiedliwości - donosi portal newsbook.pl.

 

Jak podaje portal, wnuk p. Wałęsy nie stawił się w sądzie na rozprawie ws. pobicia 20-latki, w której jest oskarżonym. Przeciwko wnukowi byłego prezydenta toczy się też proces w sprawie pobicia i ranienia konkubiny. W czasie zatrzymania p. Dominik W. zachowywał się bardzo lekceważąco wobec policjantów - przypomina portal. 

Newsbook.pl zwraca uwagę, że do tej pory organy ścigania były pobłażliwe w stosunku do wnuka p. Wałęsy. Albo umarzono sprawy, albo kwalifikowano je tak, by ewentualna kara była jak najniższa. Zmieniło się to dopiero, gdy sprawie przyjrzał się JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości.

 

Źródło: newsbook.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • bgs | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    28-12-2016 09:39:13 | odpowiedz
  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    28-12-2016 13:52:50 | odpowiedz
  • JackHolborn | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    29-12-2016 06:30:12 | odpowiedz

  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Po co w ogóle podatki?

    Znaczna część libertarian kwestionuje każdy system podatkowy. Zatem - po co podatki? http://libertarianizm.wordpress.com/files/2009/03/sar.jpg
  • 8 kwiecień 2009: Tę sprawę powinien sąd ocenić

    Słucham i czytam p. JKM od lat z górą dwudziestu i przez te wszystkie lata nie zdarzyło się, abym mógł stwierdzić, że wypowiadając się na dowolny temat pomylił się w sposób oczywisty, zaprzeczył...

Poczytaj również

  • TVP chce więcej (naszych!) pieniędzy! | 20-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Jacek Kurski, prezes TVP, stwierdził, że bez zwiększenia wpływów abonamentowych spółka nie będzie mogła realizować misji publicznej i zacznie być powoli wygaszana - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • Imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie | 20-01-2017 19:30:00

    INFO: JE Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych z PiS, poinformował, że imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie - donosi tvp.info.

  • Przełomowy wyrok SN ws. picia alkoholu w miejscach publicznych | 20-01-2017 17:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy wypowiedział się ws. picia alkoholu nad Wisłą - pisze wprost.pl.

  • Prokuratura nie chce rozwiązania ONR | 20-01-2017 15:30:00

    INFO: Częstochowska prokuratura odrzuciła wniosek PO o rozwiązanie ONR - podaje wp.pl.

  • Rząd podniesie zasiłek dla bezrobotnych | 20-01-2017 13:15:00

    INFO: Rząd chce w tym roku podwyższyć wysokość zasiłków dla osób bezrobotnych do 50% minimalnego wynagrodzenia - informuje wprost.pl.

  • Rzepliński wydał z kasy TK 55 tys. zł na prywatne kolacje | 20-01-2017 11:00:00

    INFO: W ostatnich latach na uroczyste pożegnania 7 sędziów Trybunału Konstytucyjnego kończących kadencje z kasy Trybunału wydano ponad 55 tys. zł - podał portal wPolityce.pl.

  • Niemal 1200 zł składek na ZUS miesięcznie! | 20-01-2017 06:45:00

    INFO: Minimalna wysokość składek na ZUS dla przedsiębiorców wyniesie w tym roku ponad 1172 zł. To oznacza wzrost o 4,6% z obecnych 1121 zł - podaje onet.pl

  • Rząd ograniczy zagraniczne adopcje | 19-01-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje ograniczyć możliwość adoptowania polskich dzieci przez zagraniczne pary. Chodzi o ok. 280-300 nieletnich w skali roku - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Kto płaci za pobyt Amerykanów w Polsce? | 19-01-2017 19:30:00

    INFO: W tym roku w Polsce będzie stacjonowało około 7 tys. żołnierzy z innych krajów. Największą grupę stanowią wojska amerykańskie. Kto finansuje ich pobyt? – zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Kukiz ostro skrytykował politykę PiS wobec Ukrainy | 19-01-2017 17:30:00

    INFO: P. Robert Choma, prezydent Przemyśla, nie został wpuszczony na Ukrainę. WCz. Paweł Kukiz zamieścił na Facebooku wpis, w którym negatywnie wypowiedział się o polityce rządu wobec Ukrainy.

  • Będzie wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej | 19-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Szykuje się wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej. Przyjeżdżający do nas ze Wschodu łatwiej znajdą pracę i szybciej uzyskają pobyt stały. Pod warunkiem, że spełnią warunki stawiane przez rząd - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Polskie firmy wyruszą na podbój kosmosu? | 19-01-2017 13:15:00

    INFO: Jak donosi „Rzeczpospolita”, Stały Komitet Rady Ministrów zaakceptował projekt Polskiej Strategii Kosmicznej. Zdaniem rządu, segment kosmiczny może być jednym z filarów nowoczesnej gospodarki.

  • Nie żyje wolnościowy poseł Kukiza | 19-01-2017 11:00:06

    INFO: W wypadku drogowym zginął WCz. Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz'15, jeden z najbardziej zdroworozsądkowych i wolnościowych polskich parlamentarzystów.

  • Polscy policjanci posługują się wadliwą bronią | 19-01-2017 06:45:00

    INFO: "Rzeczpospolita" opisuje sprawę wadliwych pistoletów typu Walther P99, które zostały przekazane policji.

  • Posłanka Petru chce... Nobla dla Owsiaka | 18-01-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej, zapowiedziała, że zgłosi p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla - informuje telewizjarepublika.pl.