Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

23-04-2018 17:30:00

Wielka bójka Cyganów

INFO: W galerii handlowej Posnania w Poznaniu doszło do ogromnej awantury i bójki między kilkudziesięcioma Cyganami - donosi gloswielkopolski.pl.

 

Jak podaje portal, Cyganie najpierw krzyczeli na siebie, wyzywali się nawzajem, a potem w ruch poszły pięści. Ochrona obiektu wezwała policję. Na miejsce zdarzenia przyjechało aż 11 policyjnych radiowozów. P. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji twierdzi, że po przyjeździe policji do Posnanii grupa awanturujących się Romów rozeszła się, nikogo nie zatrzymano.

 

Źródło: gloswielkopolski.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 23-04-2018 18:04:26 | odpowiedz
    Juz tutaj dotarla polit-poprawnosc.

    Cyganie awanturowali sie, a nastepnie CYGANIE sie rozeszli.

    Fajnie sobie zyja Cyganie w Polsce swoja droga.

  • cygańskie getta

    Witam wszystkich ponieważ to mój pierwszy post. Ostatnio zastanawiam się nad Cyganami (Romami?) a konkretnie nad ich sytuacją w Polsce. W ,,zjednoczonej' Europie ciągle słyszymy o tolerancji itp....
  • Prywatna policja

    Po co zmuszać ludzi do płacenia za ochronę u państwowego monopolisty, skoro mogą dobrowolnie wykupić taką usługę w prywatnej firmie? Dlaczego mam być zmuszany do płacenia za drogą ochronę...
  • Decyzja o ściganiu - do kogo powinna należeć?

    Jako że wciąż jeszcze nie nadeszły instrukcje, jak można i należy z pozycji "wolnościowych" ustawić się wobec debilnej ustawy "antydyskryminacyjnej" i nikt nie chce powiedzieć w jakim tonie...
  • Cyganie kontra kapitalizm

    Jak w państwie minimum, które nie byłoby policyjne, nie stosowałoby zbiorowej odpowiedzialności i szanowało wolność osobistą rozwiązano by "kwestię cygańską"? Gdyby nie 2 wojna światowa, to byłoby...

Poczytaj również

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej | 15-10-2018 17:30:00

    INFO: Skonstruowany przez money.pl "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej na giełdzie.

  • MinFin zagubił się we własnych przepisach | 15-10-2018 15:30:00

    INFO: Resort finansów nie panuje nad biegunką legislacyjną - alarmuje dziennik.pl.

  • Rząd kupił lotnisko w Radomiu | 15-10-2018 13:15:00

    INFO: Za 12,7 mln zł Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze kupiło będące w rękach samorządu lotnisko w Radomiu - donosi wgospodarce.pl.

  • Wolność popiera kandydata... PiS | 15-10-2018 11:00:00

    INFO: Partia Wolność udzieliła poparcia p. Marcinowi Horale, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni.

  • Rząd "uratuje" Wieliczkę za... 1 mld zł | 15-10-2018 06:45:00

    INFO: Rząd "uratuje" zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce - informuje stooq.pl.

  • Absurdalne wydatki na niepracujących | 14-10-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak z Kukiz`15 poinformował, że Warszawa wydaje duże pieniądze na obiboków - podaje tvp.info.

  • Rząd uruchomi program Prąd+? | 14-10-2018 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Energii chce uruchomić program dopłat do rachunków za prąd - podaje bankier.pl.

  • Tygodnik "Nie" bliski upadku | 14-10-2018 14:15:00

    INFO: P. Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika "Nie", przyznał, że jego gazeta może upaść - podaje dorzeczy.pl.