Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-08-2017 17:30:00

Wiceminister chwali nowy program mieszkaniowy rządu

OPINIA: W miejsce programu "Mieszkanie dla młodych" rząd przygotował szerszy i skierowany do najbardziej potrzebujących Narodowy Program Mieszkaniowy - ocenia wiceminister infrastruktury i budownictwa, p. Kazimierz Smoliński.

 

Zdaniem p. Smolińskiego to "kompleksowy program mieszkaniowy, który pomoże Polakom w uzyskaniu mieszkań".

- Narodowy Program Mieszkaniowy tworzy warunki do zwiększenia liczby mieszkań na wynajem o dostępnym czynszu. To uwolni Polaków od konieczności spłaty wysokich rat długoterminowych kredytów - podkreślił p. Smoliński.

Wiceminister zaznaczył, że o pomocy państwa decydować będzie nie zasada "kto pierwszy, ten lepszy", jak w MdM, lecz społeczne kryteria wyboru najemców.

 

Zobacz także: Prezydent umożliwi eksmisję lokatorów

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Pieniądze

    1. Kto powinien mieć prawo emisji pieniądza w kraju? 2. Czy powinny być wymienialne (złoto, srebro, platyna, aluminium cokolwiek)? 3. Co sądzicie o teorii spiskowej jakoby Kennedy został zabity...
  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Chcą podnieść VAT!

    Na tej stroni piszą o możliwej podwyżce VAT: http://podatki.onet.pl/1983056,1,0,wiadomosci.html Nie dajmy się i piszmy jak najwięcej, że UPR nie będzie prabować obywateli.
  • Walka z piractwem internetowym na wolnym rynku

    jak? kto ma walczyć? państwowe służby? czy oznacza to kontrolę sieci? poddaje pod dyskusję i przy okazji polecam lekturę książki Lawrence'a Lessiga "Wolna kultura": http://www.futrega.org/wk/
  • Dlaczego rząd, na miłość Boską? A w produkcję lemoniady czy cegieł też rząd powinien się mieszać?

    Znowu pewnie zdenerwuję kilka osób.Przepraszam z góry, ale mam nadzieję na mniej emocji a więcej debaty. Zacznę od kilku cytatów - pierwszy jest w tytule wątku, a potem dodam coś od...
  • Pieniądze i ludzie

    Zasadniczo ludzie dzielą się na dwie grupy: 1. Tych którzy pracują dla pieniędzy. Są niewolnikami pieniędzy i ciężko na nie pracują! 2. Tych, na których pieniądze pracują. Pieniądze są ich...

Poczytaj również

  • Chińczycy zbudują nam elektrownię atomową? | 21-08-2017 21:45:00

    INFO: Rząd ma nową koncepcję budowy elektrowni atomowej - podaje money.pl.

  • Tak kłamie posłanka PO | 21-08-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Joanna Mucha, posłanka PO, twierdziła, że została pobita w Sejmie. Teraz zaprzecza własnym słowom - podaje wprost.pl.

  • RPO potwierdził wyrok sądu ws. przeprosin za "polskie obozy" | 21-08-2017 17:30:00

    INFO: Polski sąd i orzekający sędziowie, którzy nakazali niemieckiej telewizji ZDF przeprosić byłego więźnia Auschwitz, p. Karola Tenderę za użycie sformułowania „polskie obozy śmierci”, są niezawiśli - podkreślił Rzecznik Praw Obywatelskich.

  • Rząd demoralizuje ludzi | 21-08-2017 15:30:00

    OPINIA: Po co się ubezpieczać, skoro dobry rząd da nam pieniądze? - pyta red. Łukasz Warzecha na łamach "Do Rzeczy".

  • Szydło ingeruje w rynek materiałów budowlanych | 21-08-2017 13:15:00

    INFO: JE Beata Szydło zaapelowała w Małej Kloni k. Gostycyna (woj. kujawsko-pomorskie) do sprzedawców, żeby nie podwyższali cen materiałów budowlanych po nawałnicach, które przeszły przez Polskę - podaje stooq.pl.

  • Prof. Zybertowicz: Potrzeba ekspertów od mentalności elit UE | 21-08-2017 11:00:00

    OPINIA: Prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta, zauważył, że wśród ekspertów komentujących zamachy brakuje ekspertów od mentalności elit UE.

  • Dr Sadowski: Polska rozwija się poniżej swojego potencjału | 21-08-2017 06:45:00

    OPINIA: Dobra koniunktura w gospodarce będzie wtedy, kiedy osiągniemy wzrost gospodarczy, ale dwucyfrowy - powiedział dr Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha.

  • Więźniowie w końcu będą pracować! | 20-08-2017 20:45:00

    FUTURO: 6 hal produkcyjnych ma powstać w śląskich więzieniach. Zatrudnienie znajdzie tam prawie 200 osadzonych - donosi radio.katowice.pl.

  • Samorządy nie liczą się z publicznym groszem | 20-08-2017 17:30:00

    INFO: Przez zaniedbania włodarzy Włocławka, prezesom spółek komunalnych trzeba było wypłacić blisko 120 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy wypoczynkowe - informuje portal ddwloclawek.pl.

  • Drawsko Pomorskie nie chce spłacać długów Ostrowic | 20-08-2017 14:15:00

    INFO: Po tym jak MSWiA dało „zielone światło” do likwidacji zadłużonych Ostrowic i włączenia ich obszaru do gminy Drawsko Pomorskie, w samorządzie tej drugiej gminy zapanowała konsternacja - pisze portalsamorzadowy.pl.

  • Prawo wodne dobiera się do rolników | 20-08-2017 11:00:00

    INFO: Z dodatkowymi kosztami i uciążliwościami będą musieli zmagać się rolnicy po wejściu w życie nowego Prawa wodnego - podaje przekrojgospodarczy.pl.

  • Zabrakło pieniędzy na wypłaty dla urzędników! | 20-08-2017 06:45:00

    INFO: W kasie miasta Otwock brakuje pieniędzy na wypłaty dla urzędników - podaje portalsamorzadowy.pl.

  • Dwie polskie uczelnie w rankingu szanghajskim | 19-08-2017 20:45:00

    INFO: W rankingu szanghajskim, czyli prestiżowej liście 500 najlepszych uczelni świata, znalazły się zaledwie 2 polskie uczelnie - informuje wprost.pl.

  • Ziobro o wojnie z mafią VAT-owską | 19-08-2017 17:30:00

    INFO: Konieczna jest zdecydowana i skuteczna walka z przestępczością VAT-owską, bo na tych oszustwach tracimy wszyscy - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

  • Ergo Hestia nie chciała ubezpieczyć lesbijki | 19-08-2017 14:15:00

    INFO: Ergo Hestia odmówiła objęcia ubezpieczeniem partnera osoby homoseksualnej - podaje portal wirtualnemedia.pl.