Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-05-2018 20:45:00

Wassermann: Tusk może stanąć przed Trybunałem Stanu

INFO: Nie można wykluczyć, że Tusk stanie przed Trybunałem Stanu - powiedziała w rozmowie z portalem Onet WCz. Małgorzata Wassermann, posłanka PiS i przewodnicząca komisji ds. Amber Gold.

 

- Wyznaczyłam Donaldowi Tuskowi trzy terminy na przesłuchanie, z uwagi na napięty kalendarz przewodniczącego Rady Europejskiej - powiedziała p. Wassermann.

Te trzy terminy to połowa września, koniec września lub początek października.

- Pewnie znowu zrobi ze swojego przyjazdu show (...) i ponownie ubierze się w szaty męczennika - stwierdziła posłanka PiS.

Pytana o ewentualne postawienie p. Tuska przed Trybunałem Stanu stwierdziła, że "niczego wykluczyć nie można". Podkreśliła, że dopiero po przesłuchaniu p. Tuska zapadnie decyzja o dalszych krokach.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • po co komu precedens Kosowa?

    Stanisław Michalkiewicz, "Puszka pandory otwarta", Komentarz, tygodnik „Goniec” (Toronto), 2008-08-31 Jeśli zaś chodzi o prawdopodobne intencje, które przy uznaniu niepodległości Kosowa mogły...
  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • Państwo Izrael, już oficjalnie, zwróciło się do nas z HEART na dłoni.

    Już się nie cackają (dotychczas, przez lata, politycy izraelscy ściemniali, że Państwo Izrael ma nic do tego, a roszczenia wypływają od osób i organizacji prywatnych, z którymi Izrael nie ma nic...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...

Poczytaj również

  • FOR: Premier miesza fakty | 25-06-2018 11:00:00

    OPINIA: Premier, mówiąc o 100 mld zł wypływających co roku z Polski, popełnia jeden zasadniczy błąd - twierdzi Forum Obywatelskiego Rozwoju, o czym informuje portal businesinsider.com.pl.

  • Wałęsa kandydatem PO i .N na prezydenta Gdańska | 25-06-2018 06:45:00

    INFO: CEP Jarosław Wałęsa, syn b. prezydenta, eurodeputowany PO, został wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska - informuje stooq.pl.

  • Andruszkiewicz chce likwidacji ryczałtów na paliwo | 24-06-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz chce projektu ws. likwidacji "ryczałtów" na paliwo dla posłów - donosi dziennik.pl.

  • Jakubiak wie, dlaczego płoną wysypiska śmieci | 24-06-2018 17:30:00

    OPINIA: Nielegalne wysypiska śmieci to efekt ustawy o ochronie środowiska wprowadzonej przez PO-PSL - stwierdził w rozmowie z portalem wPolityce.pl WCz. Marek Jakubiak, poseł Kukiz`15.

  • Powołano Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie | 24-06-2018 14:15:00

    INFO: Powołano Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie. W trakcie inauguracji przemówienie wygłosił sam p. Lech Wałęsa. Były prezydent narzekał na żonę - donosi onet.pl.

  • Sadowski: 95% prawa do kosza | 24-06-2018 11:00:00

    OPINIA: 95% prawa powinno trafić do kosza, tak jak to zrobiła ustawa Wilczka, której przewaga nad obecną tzw. Konstytucją Biznesu polegała na tym, że usunęła całe socjalistyczne prawodawstwo aktywności gospodarczej. Tego nie robi Konstytucja Biznesu - powiedział dr Andrzej Sadowski z CAS.

  • Pośredniaki będą dowozić bezrobotnych do pracy | 24-06-2018 06:45:00

    INFO: Rząd chce, by urzędy pracy dowoziły bezrobotnych do pracy - podaje bankier.pl.

  • Abramowicz rzecznikiem przedsiębiorców | 23-06-2018 20:45:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki powołał p. Adama Abramowicza na rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców - podaje businessinsider.com.pl.

  • Dziura w ustawie Jakiego | 23-06-2018 17:30:00

    INFO: Miastu stołecznemu nie udało się przejąć zarządu nad żadną z "odzyskanych" w wyniku działania komisji reprywatyzacyjnej nieruchomości. Wszystko przez dziurę prawną - pisze "Fakt".

  • Składki na ZUS przekroczą barierę 1300 zł! | 23-06-2018 14:15:00

    FUTURO: Suma składek wraz ubezpieczeniem zdrowotnym dla firm działających dłużej niż 2 lata przekroczy od nowego roku barierę 1300 zł - podaje portal mambiznes.pl.

  • PiS chce nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu ws. śmieci | 23-06-2018 11:00:00

    INFO: Marszałek Sejmu zwołał Prezydium Sejmu i Konwent Seniorów, które podejmą decyzję o zwołaniu nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu - donosi Interia.

  • Zakazali sprzedaży alkoholu w nocy! | 23-06-2018 06:45:00

    INFO: Tyscy radni ograniczyli sprzedaż alkoholu w nocy - podaje portal tychy24.net.

  • MEN ostrzega przed trikami władz szkół | 22-06-2018 21:45:00

    INFO: MEN ostrzegł rodziców przed niezgodnymi z prawem działaniami władz szkół - podaje radiozet.pl.

  • Kukiz oburzony "kilometrówkami" posła Andruszkiewicza | 22-06-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Paweł Kukiz wyraził oburzenie "kilometrówkami" WCz. Adama Andruszkiewicza, byłego członka ruchu Kukiz'15 - podaje wp.pl.

  • Likwidacja użytkowania wieczystego przesądzona | 22-06-2018 17:30:00

    INFO: Stały Komitet Rady Ministrów zaakceptował projekt likwidujący użytkowanie wieczyste - informuje interia.pl.