Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-09-2016 11:00:00

Wałęsa żąda przeprosin od prezydenta Dudy

INFO: P. Lech Wałęsa zagroził, że jeśli JE Andrzej Duda go nie przeprosi, to odda go pod sąd międzynarodowy - donosi wprost.pl.

 

"Panie prezydencie Duda. Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając Tak Mi Dopomóż BÓG. Rzekomo Pan jest prawnikiem. Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy” - napisał na swoim profilu na Facebooku p. Wałęsa. „Posiadam wszystkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” - podkreślił były prezydent.

P. Wałęsa zażądał podobnych przeprosin od JE Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA z PiS.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:11:33 | odpowiedz
  • JackHolborn | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:24:11 | odpowiedz
    • 04-09-2016 12:58:54 | odpowiedz
      To chyba nic nie da, bo wnunio odziedziczył geny dziadka nożownika (o czym pisali w swoich książkach pp. Zyzak i Cenckiewicz).
  • broken_fader | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 14:43:41 | odpowiedz
  • JarKo | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 17:34:14 | odpowiedz
  • Libero | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 21:28:30 | odpowiedz
  • jarodrak35 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 09:12:41 | odpowiedz
  • FanatykIdei | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 13:02:28 | odpowiedz

  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Ustawy i dekrety amnestyjne po przejęciu władzy przez UPR

    Wiadomo każdemu, że obecny wymiar, że go tak roboczo nazwę, sprawiedliwości krzywdzi ludzi uczciwych i wcześniej już pokrzywdzonych przez urzędy państwowe, pospolitych bandziorów, oszustów, a też...
  • Sądy decydują czy możemy zrobić rzecz niebezpieczną!

    Sprawa dość smutna. Młoda żeglarka chciała opłynąć kulę ziemską dookoła, niestety sąd uznał to za zbyt niebezpieczne (?!). Proszę przeczytać: Laura Dekker uciekła? Trwają...

Poczytaj również

  • Radny PiS chce pomnika dla ofiar reprywatyzacji | 11-12-2017 21:45:00

    INFO: Radny PiS, p. Jacek Cieślikowski zaapelował do władz Warszawy o budowę pomnika upamiętniającego lokatorów, którzy w wyniku dzikiej reprywatyzacji stracili cały dorobek swojego życia - podaje tvnwarszawa.tvn24.pl.

  • Zakażą zakręcania kaloryferów? | 11-12-2017 19:30:00

    INFO: Właściciel lokalu, zakręcając kaloryfery u siebie, wpływa na to, że inni płacą wyższe rachunki, dlatego zdaniem sądu okręgowego wspólnota mieszkaniowa może podjąć uchwałę ograniczającą takie praktyki - pisze rp.pl.

  • Wałęsa kontratakuje ws. Bolka | 11-12-2017 17:30:00

    INFO: P. Lech Wałęsa zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa ws. TW Bolka - donosi polskieradio.pl.

  • Gowin o przyspieszeniu rozwoju gospodarczego | 11-12-2017 15:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Jarosława Gowina, wicepremiera i ministra nauki, należy przyspieszyć rozwój gospodarczy - podaje stooq.pl.

  • Paweł Borys nowym ministrem finansów? | 11-12-2017 13:15:00

    INFO: Coraz więcej mediów potwierdza, że to p. Paweł Borys będzie nowym ministrem finansów - donosi money.pl.

  • Ogórek wyproszona z 3 sklepów | 11-12-2017 11:00:00

    INFO: P. Magdalena Ogórek poinformowała, że w Warszawie została wyproszona z trzech sklepów dlatego, że pracuje dla Telewizji Polskiej - informuje onet.pl.

  • Rząd stworzy jeden z największych banków w Europie | 11-12-2017 06:45:00

    FUTURO: Jak informuje portal nczas.com, w Polsce powstanie jeden z największych banków w Europie.

  • Ziemkiewicz protestował wraz z likwidowaną branżą | 10-12-2017 20:45:00

    INFO: Właściciele ferm zwierząt futerkowych przy wsparciu red. Rafała Ziemkiewicza protestowali przed Sejmem - podaje nczas.com.

  • Młodzi dla Wolności: PiS zasługuje na rózgi | 10-12-2017 17:30:00

    INFO: Młodzieżówka partii Wolność z Torunia złożyła rózgi w biurze PiS.

  • Cejrowski: Morawiecki mi się nie podoba | 10-12-2017 14:15:00

    OPINIA: Morawiecki mi się nie podoba. Prześladuje małych przedsiębiorców - stwierdził p. Wojciech Cejrowski w programie, który TVP Info nie wyemitowała - twierdzi portal nczas.com.

  • 2 ważnych polityków nie głosowało na Morawieckiego | 10-12-2017 11:00:00

    INFO: "Super Express" sugeruje, że dwaj ważni politycy obecnej ekipy rządzącej nie głosowali za kandydaturą JE Mateusza Morawieckiego na premiera - to JE Antoni Macierewicz, minister obrony i NDost. Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.

  • Morawiecki zapowiada podwyżki ulg i zwolnień | 10-12-2017 06:45:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział, że podwyższona zostanie po raz pierwszy od 15 lat wysokość ponad 20 ulg i zwolnień w PIT - donosi pb.pl.

  • 100 mln zł na konserwację Cmentarza Żydowskiego w Warszawie! | 09-12-2017 21:15:00

    INFO: Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 mln zł dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie - podaje portal wprawo.pl.

  • Lasy Państwowe otworzyły pierwszy sklep z dziczyzną | 09-12-2017 17:30:00

    INFO: Lasy Państwowe otworzyły w Warszawie pierwszy z zapowiadanych sklepów z dziczyzną - informuje money.pl.

  • Tusk: Będę angażował się w sprawy polskie do śmierci | 09-12-2017 14:15:00

    INFO: P. Donald Tusk, szef Rady Europejskiej, pogroził, że nie ma zamiaru rezygnować z komentowania i angażowania się w życie polityczne w kraju - podaje dorzeczy.pl.