Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-09-2016 11:00:00

Wałęsa żąda przeprosin od prezydenta Dudy

INFO: P. Lech Wałęsa zagroził, że jeśli JE Andrzej Duda go nie przeprosi, to odda go pod sąd międzynarodowy - donosi wprost.pl.

 

"Panie prezydencie Duda. Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając Tak Mi Dopomóż BÓG. Rzekomo Pan jest prawnikiem. Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy” - napisał na swoim profilu na Facebooku p. Wałęsa. „Posiadam wszystkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” - podkreślił były prezydent.

P. Wałęsa zażądał podobnych przeprosin od JE Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA z PiS.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:11:33 | odpowiedz
  • JackHolborn | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:24:11 | odpowiedz
    • 04-09-2016 12:58:54 | odpowiedz
      To chyba nic nie da, bo wnunio odziedziczył geny dziadka nożownika (o czym pisali w swoich książkach pp. Zyzak i Cenckiewicz).
  • broken_fader | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 14:43:41 | odpowiedz
  • JarKo | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 17:34:14 | odpowiedz
  • Libero | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 21:28:30 | odpowiedz
  • jarodrak35 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 09:12:41 | odpowiedz
  • FanatykIdei | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 13:02:28 | odpowiedz

  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Ustawy i dekrety amnestyjne po przejęciu władzy przez UPR

    Wiadomo każdemu, że obecny wymiar, że go tak roboczo nazwę, sprawiedliwości krzywdzi ludzi uczciwych i wcześniej już pokrzywdzonych przez urzędy państwowe, pospolitych bandziorów, oszustów, a też...
  • Sądy decydują czy możemy zrobić rzecz niebezpieczną!

    Sprawa dość smutna. Młoda żeglarka chciała opłynąć kulę ziemską dookoła, niestety sąd uznał to za zbyt niebezpieczne (?!). Proszę przeczytać: Laura Dekker uciekła? Trwają...

Poczytaj również

  • Dwie nowe instytucje zadbają o prawa przedsiębiorców | 19-02-2017 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Rozwoju powoła dwie nowe instytucje, które mają zatroszczyć się o przedsiębiorców - podaje portal podatki.biz.

  • Gigantyczne nagrody za pracę dla częstochowskich urzędników | 19-02-2017 14:15:00

    INFO: Urzędnicy z częstochowskiego ratusza byli hojnie obdarowywani nagrodami w 2016 r. - donosi portal czestochowa.cz.

  • PiS jednym ruchem zaorał rynek | 19-02-2017 11:00:00

    INFO: PSL wypunktowało ustawę o ziemi, przeforsowaną przez PiS - donosi wprost.pl.

  • Narodowcy chcą przejść przez Hajnówkę | 19-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Pod koniec lutego przez podlaskie miasteczko Hajnówka przejdzie prawdopodobnie II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych - podaje fakt.pl.

  • Morawiecki tłumaczy się ze słów, że "prawo nie jest najważniejsze" | 18-02-2017 20:45:00

    INFO: Prawo nie jest najważniejsze - powiedział w telewizji Deutsche Welle wicepremier Mateusz Morawiecki. Polsat News otrzymał od wicepremiera wyjaśnienie w sprawie tych słów.

  • 6-godzinny dzień pracy? | 18-02-2017 17:30:00

    INFO: 6-godzinny dzień pracy wprowadzają powoli niektóre szwedzkie przedsiębiorstwa. Pomysł, by i w Polsce radykalnie skrócić czas pracy, z pozycji wolnorynkowych krytykują Nowoczesna i Kukiz'15 - pisze interia.pl.

  • Kaczyński: miasta i gminy potrzebują przewietrzenia | 18-02-2017 14:15:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Jarosława Kaczyńskiego, polskie "miasta i gminy potrzebują przewietrzenia", a także zmian w układzie sił u władzy - podaje wp.pl.

  • Agora odnotowała 13 mln zł straty | 18-02-2017 11:00:00

    INFO: W 2016 r. spółka Agora SA odnotowała ok. 13,2 mln zł straty. Również o 20% zmalały wpływy z reklam zamieszczanych w „Gazecie Wyborczej” - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • Rząd poszerza sieć płatnych dróg | 18-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Od 9 lipca sieć dróg objętych systemem elektronicznych opłat viaToll wydłuży się aż o 359 km - podaje rp.pl.

  • Bezprawnie przetrzymywano tajne dokumenty | 17-02-2017 21:45:00

    INFO: W powstającym Centrum Eksperckim NATO bezprawnie przetrzymywano kilkadziesiąt tajnych dokumentów - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" p. Piotr Bączek, szef kontrwywiadu wojskowego.

  • Stonoga staje w obronie Wałęsy | 17-02-2017 19:30:00

    INFO: P. Zbigniew Stonoga, znany przedsiębiorca i działacz społeczny, zapowiedział działania wspierające p. Lecha Wałęsę - podaje dorzeczy.pl.

  • Znany polityk PiS na celowniku CBA | 17-02-2017 17:30:00

    INFO: CBA prowadzi operację, która może być skierowana przeciwko WCz. Markowi Suskiemu, jednemu z najbardziej rozpoznawalnych polityków PiS - informuje RMF FM.

  • Nowe poszlaki ws. śmierci posła Wójcikowskiego | 17-02-2017 15:30:00

    INFO: Choć wypadek, w którym zginął poseł Rafał Wójcikowski, miał miejsce niemal miesiąc temu, wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się na trasie S8. Sprawie przygląda się "Rzeczpospolita".

  • Sędziowie kradli też kiełbasę i spodnie | 17-02-2017 13:15:00

    INFO: TVP poinformowała o kolejnych przypadkach kradzieży dokonywanych przez sędziów.

  • Prawny monopol rządu | 17-02-2017 11:00:00

    INFO: Prokuratoria Generalna, czyli adwokat Skarbu Państwa, odbierze kancelariom obsługę spółek z państwowym udziałem. Wynika tak z projektu rozporządzenia, którym niebawem zajmie się rząd - informuje "Rzeczpospolita".