Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-09-2016 11:00:00

Wałęsa żąda przeprosin od prezydenta Dudy

INFO: P. Lech Wałęsa zagroził, że jeśli JE Andrzej Duda go nie przeprosi, to odda go pod sąd międzynarodowy - donosi wprost.pl.

 

"Panie prezydencie Duda. Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając Tak Mi Dopomóż BÓG. Rzekomo Pan jest prawnikiem. Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy” - napisał na swoim profilu na Facebooku p. Wałęsa. „Posiadam wszystkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” - podkreślił były prezydent.

P. Wałęsa zażądał podobnych przeprosin od JE Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA z PiS.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:11:33 | odpowiedz
  • JackHolborn | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:24:11 | odpowiedz
    • 04-09-2016 12:58:54 | odpowiedz
      To chyba nic nie da, bo wnunio odziedziczył geny dziadka nożownika (o czym pisali w swoich książkach pp. Zyzak i Cenckiewicz).
  • broken_fader | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 14:43:41 | odpowiedz
  • JarKo | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 17:34:14 | odpowiedz
  • Libero | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 21:28:30 | odpowiedz
  • jarodrak35 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 09:12:41 | odpowiedz
  • FanatykIdei | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 13:02:28 | odpowiedz

  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Ustawy i dekrety amnestyjne po przejęciu władzy przez UPR

    Wiadomo każdemu, że obecny wymiar, że go tak roboczo nazwę, sprawiedliwości krzywdzi ludzi uczciwych i wcześniej już pokrzywdzonych przez urzędy państwowe, pospolitych bandziorów, oszustów, a też...
  • Sądy decydują czy możemy zrobić rzecz niebezpieczną!

    Sprawa dość smutna. Młoda żeglarka chciała opłynąć kulę ziemską dookoła, niestety sąd uznał to za zbyt niebezpieczne (?!). Proszę przeczytać: Laura Dekker uciekła? Trwają...

Poczytaj również

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.

  • Nowe zasady zadłużania się samorządów | 19-06-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opracował nowe zasady zadłużeniowe dla samorządów - podaje pb.pl.

  • Agora zacznie agresywnie przejmować firmy! | 19-06-2018 17:30:00

    FUTURO: Wydawca "Gazety Wyborczej" wyda prawie 500 mln zł na przejęcia - donosi interia.pl.

  • Minister rolnictwa złożył dymisję | 19-06-2018 15:30:00

    INFO: Minister Krzysztof Jurgiel ze względów osobistych złożył rezygnację ze stanowiska ministra rolnictwa i rozwoju wsi - donosi bankier.pl.

  • Utrącą reformę Gowina? | 19-06-2018 13:15:00

    INFO: Z Pałacu Prezydenckiego dobiegają sygnały, że tzw. ustawa 2.0 nie podoba się JE Andrzejowi Dudzie - czytamy w "Fakcie".

  • NIK krytycznie o wydatkach kancelarii Szydło | 19-06-2018 11:00:00

    INFO: Nieuzasadnione wydatki na wizaż, gigantyczne koszty podróży służbowymi limuzynami i nagrody dla swoich - to główne zarzuty NIK w stosunku do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w okresie, kiedy funkcję premiera pełniła JE Beata Szydło - informuje fakt.pl.

  • Kierowcy Ubera muszą mieć licencje | 19-06-2018 06:45:00

    INFO: Uber w Polsce się ugiął i zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym - informuje bankier.pl.

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.