Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-09-2016 11:00:00

Wałęsa żąda przeprosin od prezydenta Dudy

INFO: P. Lech Wałęsa zagroził, że jeśli JE Andrzej Duda go nie przeprosi, to odda go pod sąd międzynarodowy - donosi wprost.pl.

 

"Panie prezydencie Duda. Pan przysięgał, że będzie Pan stał na straży prawa dopowiadając Tak Mi Dopomóż BÓG. Rzekomo Pan jest prawnikiem. Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd międzynarodowy” - napisał na swoim profilu na Facebooku p. Wałęsa. „Posiadam wszystkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” - podkreślił były prezydent.

P. Wałęsa zażądał podobnych przeprosin od JE Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA z PiS.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:11:33 | odpowiedz
  • JackHolborn | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 11:24:11 | odpowiedz
    • 04-09-2016 12:58:54 | odpowiedz
      To chyba nic nie da, bo wnunio odziedziczył geny dziadka nożownika (o czym pisali w swoich książkach pp. Zyzak i Cenckiewicz).
  • broken_fader | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 14:43:41 | odpowiedz
  • JarKo | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 17:34:14 | odpowiedz
  • Libero | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-09-2016 21:28:30 | odpowiedz
  • jarodrak35 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 09:12:41 | odpowiedz
  • FanatykIdei | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-09-2016 13:02:28 | odpowiedz

  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Ustawy i dekrety amnestyjne po przejęciu władzy przez UPR

    Wiadomo każdemu, że obecny wymiar, że go tak roboczo nazwę, sprawiedliwości krzywdzi ludzi uczciwych i wcześniej już pokrzywdzonych przez urzędy państwowe, pospolitych bandziorów, oszustów, a też...
  • Sądy decydują czy możemy zrobić rzecz niebezpieczną!

    Sprawa dość smutna. Młoda żeglarka chciała opłynąć kulę ziemską dookoła, niestety sąd uznał to za zbyt niebezpieczne (?!). Proszę przeczytać: Laura Dekker uciekła? Trwają...

Poczytaj również

  • Kukiz'15 chce uprościć sprzedaż lasów | 24-05-2017 21:45:00

    INFO: Posłowie Kukiz’15 poinformowali, że przygotowali projekt ustawy, który pozwoli właścicielom gruntów leśnych wycofać się ze sprzedaży, jeśli zaoferowana przez Lasy Państwowe cena będzie za niska - podaje wprost.pl.

  • Liroy-Marzec zabrał się za Ubera | 24-05-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Piotr Liroy-Marzec, poseł Kukiz`15 stanął po stronie taksówkarzy, którzy stracili po tym, jak do Polski weszła firma Uber, kojarząca kierowców z pasażerami - pisze rp.pl.

  • Nic nie wie, a głosuje! | 24-05-2017 17:30:00

    INFO: WCz. Joanna Augustynowska, posłanka PO, skompromitowała się w krótkim teście z wiedzy ogólnej - donosi wprost.pl.

  • PO i PSL dogadały się przed wyborami samorządowymi | 24-05-2017 15:30:00

    INFO: PO i PSL porozumiały się w sprawie współpracy na czas wyborów samorządowych. Partie mają ogłosić wspólny start kandydatów do sejmików województw - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • ABW przeszukała meczet w Warszawie | 24-05-2017 13:15:00

    INFO: ABW przeszukała meczet na ulicy Wiertniczej w Warszawie - poinformował red. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.

  • Tajemnicze zawiadomienia do prokuratury z audytu rządu PO-PSL | 24-05-2017 11:00:00

    INFO: Ponad rok temu p. Mariusz Kamiński, koordynator służb specjalnych, poinformował, że w związku z nieprawidłowościami za czasów rządu PO-PSL do prokuratury trafiło 19 zawiadomień. Nie sposób jednak ustalić, czego dotyczyły, ani co się z nimi dzieje - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Sędzia spowodowała kolizję po pijaku! | 24-05-2017 06:45:00

    INFO: Sędzia z Siemianowic Śląskich spowodowała po pijanemu kolizję drogową w Chorzowie. Miała aż 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - donosi naszdziennik.pl.

  • Pracodawcy krytykują nowe unijne regulacje | 23-05-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Wioletta Żukowska-Czaplicka, ekspert Pracodawców RP, uważa, że planowane unijne regulacje będą miały przeciwny skutek do zamierzonego.

  • Górnicy chcą gigantycznych podwyżek! | 23-05-2017 19:30:00

    INFO: Jak donosi fakt.pl, związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej domagają się m.in. podwyżek pensji i przywrócenia czternastek.

  • Będzie abolicja dla niepłacących abonamentu RTV | 23-05-2017 17:30:00

    FUTURO: Dla osób, które zapłacą abonament radiowo-telewizyjny za pół roku z góry po wejściu ustawy w życie, będzie abolicja dla niepłacących wcześniej takiego abonamentu - zapowiedział w Polsat News wiceminister kultury Jarosław Sellin.

  • Polska nie powinna przyjmować euro | 23-05-2017 15:30:00

    OPINIA: Polska nie powinna przyjmować euro, bo naraziłoby nas to na ryzyko, że przestaniemy doganiać Zachód; bez własnej waluty bardzo trudne jest bowiem odzyskanie konkurencyjności w sytuacji kryzysu - powiedział p. Stefan Kawalec, b. wiceminister finansów, współtwórca tzw. planu Balcerowicza.

  • Opole zamyka się na TVP | 23-05-2017 13:15:00

    INFO: Kolejni artyści rezygnują z występu na festiwalu w Opolu - podają media.

  • Donos na Szydło ws. mowy nienawiści | 23-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Izabela Suder złożyła do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez JE Beatę Szydło przestępstwa publicznego znieważenia grupy ludzkości z powodu jej przynależności wyznaniowej lub etnicznej - podaje onet.pl.

  • Kempa: Rząd woli kary niż uchodźców | 23-05-2017 06:45:00

    INFO: P. Beata Kempa, szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, na antenie TVP Info przekonywała, że rząd PiS nie ugnie się pod unijną presją w sprawie relokacji uchodźców. Zapewniała, że Polska nie przyjmie Syryjczyków.

  • W lipcu Kaczyński premierem? | 22-05-2017 21:45:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u - donosi dorzeczy.pl.