Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-02-2016 15:30:00

Wałęsa stchórzył i nie weźmie udziału w debacie o "Bolku"

INFO: P. Lech Wałęsa zrezygnował z debaty dotyczącej zarzucanej mu współpracy z SB - donosi stooq.pl.

 

Portal przypomina, że o takie spotkanie poprosił IPN sam p. Wałęsa. Tymczasem teraz okazuje się, że były prezydent rezygnuje z debaty i chce, aby... sprawą zajął się sąd.

- IPN w moim przypadku w sprawie rzekomej mojej współpracy z SB wyjaśnienia wykonał niewłaściwie, nieuczciwie, niedbale. Właściwie wykonał to na spreparowanych, przygotowanych materiałach przez SB. SB zniszczyło w moim przypadku blisko 100 opasłych tomów, zostawiając przygotowanych fachowo kilka karteluszek. Jednocześnie IPN dopuścił nieodpowiedzialnych, niefachowych ludzi do wyciągania i publikowania kłamliwych oskarżeń i pomówień. Ci pracownicy państwowi, łamiąc prawo i wyroki sądowe, głosili publicznie wyroki odwrotne - wyjaśnił p. Wałęsa. - Wobec tego IPN oddaję do sądu, wierząc, że sąd zrobi to dokładniej, zawodowo, co może doprowadzi wreszcie do prawdy - napisał.

 

Zobacz także: 16 marca odbędzie się wielka debata ws. "Bolka"

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • ALFA | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-02-2016 16:11:17 | odpowiedz
    • 05-02-2016 22:32:36 | odpowiedz
      Czyli twoim zdaniem zwołał debatę, po czym stwierdził, że jej warunki mu nie odpowiadają, więc ją odwołał (zamiast ustalić uczciwą formułę)? Przecież to się kupy nie trzyma...
  • 05-02-2016 13:39:41 | odpowiedz
    Witajcie Wszystkie, Wszyscy. Odnośnie do, przy Okazji, Artykułu, Komunikatu, (04-02-2016 15:30:00)
    „Wałęsa stchórzył i nie weźmie udziału w debacie o "Bolku"”. 1.Jeśli Pan Lech Wałęsa na prawdę współpracował z Zębem (SB) Głowy Działu Polski , wierzę w to, to jestem Mu wdzięczny. Mówi się o tym w Prawach Człowieka ONZ (Powszechna Deklaracja Praw Człowieka). 2.To przejaw swojistego Poczucia Humoru Opatrzności, że za tych którzy obalili Polskę (PRL) i Słowiański Blok Wschodni (Układ Warszawski, Rada Wzajemnej Pomocy Gospodarczej) uważa się Bolka (TW „Bolek” – Lech Wałęsa) i Lolka (Karol Józef Wojtyła czyli Jego Świątobliwość Ojciec Święty Papież Jan Paweł II Wielki). 3.To, że Polska Rzeczypospolita Ludowa nie stała się Chińską Republiką Ludową Europy należy zawdzięczać przede wszystkim jednej dentystce szkolnej z podstawówki, która skrzętnie niszczyła zdrowe, „mamucie”, zęby Głowy Działu Polski i prywatnej pediatrze, która chorobę wirusową Grypę Głowy Działu (około 11 lat) „leczyła” coraz większymi dawkami antybiotyków w zastrzyku, nawet za dużymi dla dorosłego mężczyzny. Skutek, gwałtowny rozwój Solidarności, ewentualnie Stan Wojenny ale wątpię . Ale co się nie robi dla „Królestwa Niebieskiego”( Królestwa Niemieckiego w zastępstwie). Furda Zasada „Primvm non nocere”, furda Przysięga Hipokratesa. Byle tylko „dokopać” „Ruskim” czyli jeszcze Słowianom. Szczególnie, że krzywda stała się komuś innemu. Jakoś wtedy nie rozpływano się nad „chlopcami” a może tylko nad Głową Działu Polski („Dziecko Niemiec”?) . Może nawet usprawiedliwiano się, że to „Pro Pvblico Bono”. Z „Ancykrystem” tak wolno, „co, nie?”. „Omen” te sprawy tylko, że Filmowcy awansują Patologię Systemu do Rangi Samego Systemu. 4.Jak jest Sąd nad kimś to wysłu*****e się Obie Strony. Jest Oskarżyciel (IPN), Sąd (Naród, pewnie Opinia Publiczna w zastępstwie), Obrońca (?) i Podsądny (Lech Wałęsa ). Podsądny ma prawo do ostatniego słowa a wyrok wydaje Sąd. Oskarżyciel (IPN) odmówił ostatniego słowa Podsądnemu (Lechowi Wałęsie) i przyznał sobie prawo do wyręczenia Sądu (Narodu, pewnie „Opinii Publicznej” w zastępstwie) w wydaniu wyroku. Furda zasady, uczciwość, przyzwoitość(?), „co, nie?” Polska nie ma już takiego Zęba jak IPN. Kogo reprezentuje „IPN”? Dwóch Noblistów w Gdańsku to za dużo? Jestem mediotą ( idiota )(Mass Media= mediota) bez Dyplomu ale mam pretensje o różne sprawy. Inne Osoby też mają prawo. Pozdrawiam Piotr Jaworski, [email protected] , kefaa7, Czciciel Kobiet także Przedstawicielek „Najstarszego Zawodu Świata”, Salvatore, Sem_SU, Bestia Rabban-mimo woli, „Nienasz”, Playboy, Heretyk, Stalker, ex-Terminator de/of the Archaios LOgos, Celtofil, Słowianoman i Panslawista, Feminista, Zwolennik Życia (kolor/barwa Zielona oraz Żółta, ewentualnie Różowa lub Fioletowa), Wróg, choć nie nienawistny, katów Drzew, Krzewów, Roślin i Zwierząt oraz niszczycieli Zabytków lub Pomników, także Przyrody, Potomek Rolniczek i Rolników, Wnuk Ludowca, Zielony Człowiek, Homo grodecensis, pisane, Fr_ee_day – Frei_tag -Pátek - Piątek, 2016_02_05_13_02 (2016_02_06_13_03, starego stylu, czas naturalny,zimowy, ostatnio „dodano minutę” a nie tylko „sekundę przestępną”pod pretekstem dostosowania do zegarów atomowych VII.2015 i po „dodaniu” dnia przestępnego II.2010) [CG]. Da Gospod’ blogodarit Welmi Wazenu Damu Selene-Devi Wielce Szanowną Panią Helenę Vondráčkovou ted’ i w nieskończoność. And Let God Bless Great Lady Enya-Devi Madam Eithne Patricia Ní Bhraonáin now and forever too. Let God Bless all True “Keltoi” and all “Slavanoi” too. “A Polska winna trwać wiecznie …”. PSL is the best. The C_Love_r is the best. The Lea_ves are the best exeqvo. Da zdrave Slavia. “Pravda vitezi”. Sława i Chwała Wszystkim, także JKM Januszowi Korwinowi-Mikke (specjalnie tak piszę), Dążącym do Prawdy.”Non Scvtti mat Scvttvm”. Civitas Grodecensis Palatinatvs (non Dvcatvs qvi Chodsko et qvi Man Island) Mazoviae Res Pvblica Polona EuRopa EuRazja ancient/former Atalante Imperivm („Acheron”). Oby przyznano Wieczernik w Mieście Jerozolima Aramejczykom, Tym Najmniejszym spośród Chrześcijan, Wiernym-Najwierniejszym Spadkobiercom Pierwszych Chrześcijan. Parafraza: „Życie – potencjalnie Nieśmiertelna Choroba leczona (!!) drogą płciową”. Trzeba Uzdrowić Istnienie z Entropii. Mowa to srebro, a milczenie to Zło to. „O to kres Ery Ludzi. Nadchodzi czas Orków”(2003)? Ziemia nie jest Środkiem Wszechświata ale Pępkiem Wszechświata może jest. Olderaan=Old_Earth_UN? Good Luck, God Luke. Ten, kto wprowadza sprawiedliwość przemocą jest jak eunuch, który próbuje dokonać gwałtu (gdzieś w Starym Testamencie). A jednak myślę, podejrzewam, że Wielki Książę Witold miał rację. Śmierć-śmierdź, mieć-miedź, Życie-Żydzie. Upieram się przy: Panna i Pan Rosatti, Pan Glapiński, Andorra, Forest Gump, Sinkiang, Szanowny Pan Mick Aniston. (13:34).
    • 05-02-2016 13:45:48 | odpowiedz
      Uwaga: Nie jestem Kobietą. Jestem w tej sprawie Realistą ale sodomitów pewnie trudno przekonać. Prawo bardziej pierwotne niż Prawo Międzynarodowe to też „PRZYWILEJE”?!(13:44).
      • 05-02-2016 13:58:27 | odpowiedz
        Podrzuć jakiś kontakt, żebym mógł kupić to samo. Tylko nie mów, że wystarczy c2h5oh.
        • kefaa7 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
          05-02-2016 15:08:43 | odpowiedz
    • 05-02-2016 15:07:34 | odpowiedz
      Uwaga2: Szczerze współczuję Polskim Tajniakom,tego, że tak zdewastowano, zniszczono Ich Instytucje ale zarzuty wobec Pana Lecha Wałęsy, że miał bogate Życie intymne, dokonywał wielu podbojów miłosnych uważam za nie istotne. Podobnie jak zarzuty już nie o podboje ale o gwałt wobec Kandydata na Prezydenta Republiki Francuskiej (Pan Dominique Straus-Kahn) czy jak zarzuty o gwałt wobec Przedstawiciela WikiLeaks (Pan Julian Paul Assange). Według mnie Pan Julian Paul Assange to Trybun Ludowy czyli Rzecznik Praw Obywatelskich Planety, całego Świata. (15:04).
      • kefaa7 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
        05-02-2016 15:18:08 | odpowiedz
      • Zbigniew | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
        05-02-2016 17:55:52 | odpowiedz
  • r102 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-02-2016 19:43:46 | odpowiedz
  • Libero | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    05-02-2016 22:51:29 | odpowiedz

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html

Poczytaj również

  • Gminy nie zapewniają opieki senioralnej | 23-07-2018 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli alarmuje, że co piąta gmina w Polsce nie zapewnia seniorom opieki w miejscu zamieszkania, mimo że należy to do obowiązków własnych samorządów - podaje interia.pl.

  • Eksperci przestrzegają przed Orlikami | 23-07-2018 11:00:00

    INFO: Eksperci alarmują, że Orliki są w katastrofalnym stanie - informuje interia.pl.

  • PiS odżegnuje się od porównań do PZPR | 23-07-2018 06:45:00

    INFO: W Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie) zaatakowano lokale PiS. Nieznani sprawcy zostawili napisy "PZPR" i "Czas na Sąd Ostateczny" - donosi Onet.

  • Rząd bliski zablokowania budowy zamku w Puszczy Noteckiej | 22-07-2018 20:45:00

    INFO: Prokuratura intensywnie zajmuje się zawiadomieniem ministra środowiska ws. budowy zamku w Stobnicy na terenie Puszczy Noteckiej - podaje onet.pl.

  • Żona posła PiS kandydatką na prezydenta Nowego Sącza | 22-07-2018 17:30:00

    INFO: P. Iwona Mularczyk, żona posła PiS, została kandydatką partii na prezydenta Nowego Sącza - informuje dorzeczy.pl.

  • Rząd szykuje pożyczki dla powracających do kraju | 22-07-2018 14:15:00

    FUTURO: Polakom, którzy zdecydują się wrócić do kraju rząd chce zaoferować niskooprocentowane pożyczki - podaje fakt.pl.

  • Państwo ostatecznie przejęło Stocznię Gdańską | 22-07-2018 11:00:00

    INFO: Agencja Rozwoju Przemysłu przejęła wszystkie udziały w Stoczni Gdańskiej - podaje pb.pl.

  • Minister rolnictwa wyzywa polskich przedsiębiorców od łajdaków i lumpów | 22-07-2018 06:45:00

    INFO: JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS, w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat polskich rolników i przedsiębiorców, którzy zajmują się hodowlą zwierząt futerkowych - podaje portal pomorska.pl.

  • Polacy chcą jawności stanu zdrowia polityków | 21-07-2018 20:45:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że informacje o zdrowiu najważniejszych polityków w państwie i liderów partii powinny być jawne.

  • Exit tax uderzy w zwykłego Kowalskiego | 21-07-2018 17:30:00

    INFO: Przepisy o tzw. podatku od wyjścia mogą dotknąć nie tylko przedsiębiorców, ale i zwykłego Kowalskiego przenoszącego się za granicę - pisze rp.pl.

  • Zamieszki pod Sejmem | 21-07-2018 14:15:00

    INFO: Przed siedzibą Sejmu doszło do starć z policją i przepychanek - podaje dorzeczy.pl.

  • Śledczy nie sprawdzali willi Kiszczaka | 21-07-2018 11:00:00

    INFO: Wdowa po peerelowskim generale Czesławie Kiszczaku sama wydała dokumenty będące w posiadaniu męża. Śledczy nie sprawdzali, czy miała w domu jeszcze inne akta komunistycznej SB - informuje rp.pl.

  • Sejmowy restaurator zatrzymany przez CBA | 21-07-2018 08:45:00

    INFO: Biznesmen z rozbitej przez CBA grupy "załatwiaczy" był ważną postacią w sejmowej gastronomii - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • FOR: Polsce grozi los Grecji i Włoch | 20-07-2018 21:45:00

    INFO: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ostrzega, że Polsce może grozić los Grecji i Włoch. Wszystko przez fakt, że praca większości polskich pracowników jest mało wydajna - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".

  • Prokuratura postawiła zarzuty byłemu szefowi CBA | 20-07-2018 19:30:00

    INFO: Prokuratura postawiła zarzuty p. Pawłowi Wojtunikowi, byłemu szefowi CBA, o naruszenie uprawnień jako funkcjonariusza publicznego - donosi onet.pl.