Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

16-11-2016 17:30:00

Wałęsa: Mam 2 wyjścia ws. teczki "Bolka"

OPINIA: Jeśli powiedzą, że pismo jest moje, to mam dwa wyjścia - wykonać badania za granicą, albo poczekać na zmianę władzy - powiedział p. Lech Wałęsa dla wp.pl.

 

P. Wałęsa poinformował, że na 28 października był wezwany do Krakowa do biura zajmującego się ekspertyzami sądowymi.

- Przedstawiono mi różne papierki. Pozbierano wszystko, co tylko jest możliwe, jakieś papiery z wojska. Chodziło prawdopodobnie o to, żebym potwierdzał, że to jest moje pismo, a wtedy będą się powoływali na to, że podobne pismo jest w teczkach znalezionych u Kiszczaka - mówi były prezydent.

Zdaniem p. Wałęsy, po przesunięciu terminu wydania opinii biegłych "dokładnie widać, że to jest tylko brzydka gra".

- Moim zdaniem nie znajdą grafologa, który mógłby potwierdzić, że odręczne pismo w teczce "Bolka" jest moje, bo to nie są moje pisma. Oni jednak słuchają wersji SB - mówi. - Jeśli powiedzą, że podpisy są moje, to wtedy mam dwa wyjścia. Albo natychmiast zgłosić się do przyjaciół z zagranicy i poprosić o zrobienie takich samych badań, albo poczekać aż ta grupa odejdzie i wtedy wyjaśnić, dlaczego doszło do tego, że takie były wyroki i pociągnąć winnych do odpowiedzialności. Takie dwie możliwości rozważam, ale nie wiem jeszcze, którą wybiorę - dodaje.

 

Zobacz także: Boją się wpływów Wałęsy?

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    16-11-2016 17:40:48 | odpowiedz

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Ateizm trzeba tępić!?

    Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html

Poczytaj również

  • Prezydent chce dymisji Szydło i Macierewicza | 20-11-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński premierem, a p. Krzysztof Szczerski, dotychczasowy szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy, szefem resortu spraw zagranicznych. Do tego zmiana szefa Ministerstwa Obrony Narodowej - tak według "Super Expressu" ma wyglądać, ustalony podczas spotkań pp. Dudy i Kaczyńskiego, scenariusz rekonstrukcji rządu.

  • Morawiecki obniży akcyzę browarom rzemieślniczym | 20-11-2017 17:30:00

    FUTURO: Od początku 2018 r. akcyza dla browarów rzemieślniczych zostanie obniżona o 50% - podaje businessinsider.com.pl.

  • Lewicowi dziennikarze donoszą na Polskę | 20-11-2017 15:30:00

    INFO: Lewicowe Towarzystwo Dziennikarzy poskarżyło się kolegom z zagranicy - donosi wPolityce.pl.

  • Beata Szydło prezydentem Warszawy? | 20-11-2017 13:15:00

    FUTURO: Jak donosi wprost.pl, premier Beata Szydło może kandydować na prezydenta Warszawy.

  • Tuskowi puszczają nerwy | 20-11-2017 11:00:00

    INFO: Skandaliczny wpis na Twitterze p. Donalda Tuska, szefa Rady Europejskiej, rozpalił do czerwoności internautów i polityków PiS - donosi portal niezalezna.pl.

  • Będzie totalny atak na Polskę? | 20-11-2017 06:45:00

    OPINIA: W UE dojdzie do próby totalnego ataku na Polskę we współdziałaniu z opozycją - prognozuje politolog prof. Kazimierz Kik.

  • Frasyniuk pluje na polską demokrację | 19-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Naszym obowiązkiem jest zaprotestować przeciwko temu, że twarzą polskiej demokracji stał się faszysta i rasista - wrzeszczał p. Władysław Frasyniuk podczas demonstracji we Wrocławiu.

  • Wiceminister rozwoju zachwalał kartę praw przedsiębiorcy | 19-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Prawo przedsiębiorców nazywam swoistą kartą praw przedsiębiorcy - powiedział w TVP Info p. Mariusz Haładyj, wiceminister rozwoju.

  • Kukiz`15: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego | 19-11-2017 14:15:00

    OPINIA: WCz. Nobert Kaczmarczyk, poseł Kukiz`15, odniósł się do kontrowersyjnego projektu likwidacji hodowli zwierząt futerkowych - informuje wsensie.pl.

  • Gdynia wygrała ws. lotniska przed sądem UE | 19-11-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Unii Europejskiej przyznał rację Gdyni i stwierdził nieważność decyzji Komisji Europejskiej, która zahamowała przekształcenie lotniska z wojskowego w wojskowo-cywilne - podaje stooq.pl.

  • Resort zdrowia spisuje zbuntowanych rezydentów | 19-11-2017 06:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zbiera dane rezydentów, którzy wypowiedzieli klauzulę opt-out - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Utracona szansa na modernizację | 18-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Porzucenie przetargu na nowego operatora systemu ViaToll na rzecz powierzenia prawa do poboru myta Inspekcji Transportu Drogowego to kolejny rządowy program, który można ocenić jako "pomysł dobry, ale wykonanie tragiczne" - ocenia p. Bartosz Jakubowski, ekspert Centrum Analiz ds. transportu.

  • Morawiecki: Państwo najlepszym organizatorem gospodarki | 18-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Kapitalizm nie powinien służyć tylko udziałowcom firm, ale różnym interesariuszom - mówił podczas Kongresu 590 w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki - donosi businessinsider.com.pl.

  • Minister budownictwa uszczęśliwia ludzi na siłę | 18-11-2017 14:15:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - donosi tvn24bis.pl.

  • 5 lat więzienia za cofanie liczników samochodowych | 18-11-2017 11:00:00

    FUTURO: Projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości zakłada, że za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - podaje businessinsider.com.pl.