Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

16-11-2016 17:30:00

Wałęsa: Mam 2 wyjścia ws. teczki "Bolka"

OPINIA: Jeśli powiedzą, że pismo jest moje, to mam dwa wyjścia - wykonać badania za granicą, albo poczekać na zmianę władzy - powiedział p. Lech Wałęsa dla wp.pl.

 

P. Wałęsa poinformował, że na 28 października był wezwany do Krakowa do biura zajmującego się ekspertyzami sądowymi.

- Przedstawiono mi różne papierki. Pozbierano wszystko, co tylko jest możliwe, jakieś papiery z wojska. Chodziło prawdopodobnie o to, żebym potwierdzał, że to jest moje pismo, a wtedy będą się powoływali na to, że podobne pismo jest w teczkach znalezionych u Kiszczaka - mówi były prezydent.

Zdaniem p. Wałęsy, po przesunięciu terminu wydania opinii biegłych "dokładnie widać, że to jest tylko brzydka gra".

- Moim zdaniem nie znajdą grafologa, który mógłby potwierdzić, że odręczne pismo w teczce "Bolka" jest moje, bo to nie są moje pisma. Oni jednak słuchają wersji SB - mówi. - Jeśli powiedzą, że podpisy są moje, to wtedy mam dwa wyjścia. Albo natychmiast zgłosić się do przyjaciół z zagranicy i poprosić o zrobienie takich samych badań, albo poczekać aż ta grupa odejdzie i wtedy wyjaśnić, dlaczego doszło do tego, że takie były wyroki i pociągnąć winnych do odpowiedzialności. Takie dwie możliwości rozważam, ale nie wiem jeszcze, którą wybiorę - dodaje.

 

Zobacz także: Boją się wpływów Wałęsy?

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    16-11-2016 17:40:48 | odpowiedz

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Ateizm trzeba tępić!?

    Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html

Poczytaj również

  • Tak wyborcy oceniają swoje partie | 23-04-2017 06:45:00

    INFO: Zwolennicy PO, PiS, Nowoczesnej, Kukiz'15, Wolności, SLD, PSL i Razem wypowiedzieli się na temat mocnych i słabych stron partii politycznych, z którymi sympatyzują.

  • Ponad 70% Polaków za pełną ochroną życia | 22-04-2017 20:45:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że aż 71,6% badanych Polaków opowiedziało się za pełną ochroną życia od momentu poczęcia - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Nie sprostamy wymaganiom UE w zakresie OZE | 22-04-2017 17:30:00

    FUTURO: Za 3 lata musimy pokazać Brukseli, że 15% naszej energetyki to źródła odnawialne. Są sygnały, że nie damy rady - pisze pb.pl.

  • Na Caracalach Polska straciłaby miliardy złotych | 22-04-2017 14:15:00

    INFO: W przypadku zakupu wojskowych śmigłowców Caracal na warunkach wynegocjowanych przez rząd PO-PSL Polska straciłaby kilka miliardów złotych - informuje "Nasz Dziennik".

  • Korpus wyższej gotowości w Szczecinie | 22-04-2017 11:00:00

    INFO: Ze szczecińskiej kwatery dowodzone będą wojska NATO operujące w naszej części Europy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Praktykant wyniósł ważne dane z warszawskiego ratusza | 22-04-2017 06:45:00

    INFO: Dane dotyczące ponad 47 tys. nieruchomości w Warszawie, głównie na Mokotowie, wyciągnął w niespełna 3 miesiące aplikant radcowski na praktykach zawodowych w stołecznym ratuszu - donosi "Rzeczpospolita".

  • Polska to bardzo ciezko chory kraj | 21-04-2017 21:45:00

    INFO: Postępuje polaryzacja społeczeństwa. Polacy coraz agresywniej skaczą sobie do gardeł.

  • 500 mln zł na błędy szpitali | 21-04-2017 19:30:00

    INFO: Ofiary zdarzeń medycznych będą dostawać odszkodowania od 1,5 do 300 tys. zł. Resort zdrowia ma już gotowy projekt, chociaż na razie leży on w ministerialnej zamrażarce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Poseł PiS na celowniku prokuratury | 21-04-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu sprawdza czy w 2011 r. WCz. Piotr Olszówka, aktualny poseł z PiS, przekupił urzędników ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i załatwił sobie prawo jazdy kategorii A i C - podaje "Fakt".

  • Krok od gigantycznej kradzieży | 21-04-2017 15:30:00

    INFO: Czy strona Komisji Nadzoru Finansowego infekowała banki? – zastanawia się "Rzeczpospolita", opisując luki w systemie zabezpieczeń, z powodu których mogło dojść o gigantycznej kradzieży.

  • Byli esbecy stracą pracę w mediach publicznych | 21-04-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Joanna Lichocka z PiS, która zasiada w Radzie Mediów Narodowych, chce, by media publiczne rozwiązywały umowy z osobami, co do których udokumentowane jest, że byli pracownikami bądź współpracownikami komunistycznych służb - podaje wp.pl.

  • Niemcy mają haki na pół tysiąca Polaków! | 21-04-2017 11:00:00

    INFO: Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - podaje portal polskaniepodlegla.pl.

  • Nieustannie spada sprzedaż "Gazety Wyborczej" | 21-04-2017 06:45:00

    INFO: Jak informuje portal niezalezna.pl, wciąż spada sprzedaż "Gazety Wyborczej".

  • Lis ponownie przegrał z "Do Rzeczy" | 20-04-2017 21:45:00

    INFO: P. Tomasz Lis ponownie prawomocnie przegrał przed Sądem Apelacyjnym z wydawcą „Do Rzeczy” - podaje portal media.pmpg.pl.

  • Tak działacze PO robią interesy na śmieciach | 20-04-2017 19:30:00

    INFO: Miasto Wałbrzych wbrew zapisom ustawy o odpadach buduje instalację do mechanicznego i biologicznego przetwarzania śmieci - donosi tvp.info.