Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

16-11-2016 17:30:00

Wałęsa: Mam 2 wyjścia ws. teczki "Bolka"

OPINIA: Jeśli powiedzą, że pismo jest moje, to mam dwa wyjścia - wykonać badania za granicą, albo poczekać na zmianę władzy - powiedział p. Lech Wałęsa dla wp.pl.

 

P. Wałęsa poinformował, że na 28 października był wezwany do Krakowa do biura zajmującego się ekspertyzami sądowymi.

- Przedstawiono mi różne papierki. Pozbierano wszystko, co tylko jest możliwe, jakieś papiery z wojska. Chodziło prawdopodobnie o to, żebym potwierdzał, że to jest moje pismo, a wtedy będą się powoływali na to, że podobne pismo jest w teczkach znalezionych u Kiszczaka - mówi były prezydent.

Zdaniem p. Wałęsy, po przesunięciu terminu wydania opinii biegłych "dokładnie widać, że to jest tylko brzydka gra".

- Moim zdaniem nie znajdą grafologa, który mógłby potwierdzić, że odręczne pismo w teczce "Bolka" jest moje, bo to nie są moje pisma. Oni jednak słuchają wersji SB - mówi. - Jeśli powiedzą, że podpisy są moje, to wtedy mam dwa wyjścia. Albo natychmiast zgłosić się do przyjaciół z zagranicy i poprosić o zrobienie takich samych badań, albo poczekać aż ta grupa odejdzie i wtedy wyjaśnić, dlaczego doszło do tego, że takie były wyroki i pociągnąć winnych do odpowiedzialności. Takie dwie możliwości rozważam, ale nie wiem jeszcze, którą wybiorę - dodaje.

 

Zobacz także: Boją się wpływów Wałęsy?

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    16-11-2016 17:40:48 | odpowiedz

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Ateizm trzeba tępić!?

    Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html

Poczytaj również

  • Episkopat dziękuje Dudzie i wychwala demokrację | 25-07-2017 19:30:00

    INFO: Przewodniczący Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki podziękował JE Andrzejowi Dudzie za weta w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa - podaje wprost.pl.

  • Przedsiębiorcy ostrzegają przed unijnym rozporządzeniem | 25-07-2017 17:30:00

    INFO: Polskie organizacje przedsiębiorców zaapelowały do polskich władz o podjęcie niezwłocznych działań w celu wprowadzenia odpowiednich poprawek do unijnego projektu rozporządzenia w sprawie poszanowania życia prywatnego oraz ochrony danych osobowych w łączności elektronicznej.

  • "Dobry system na wyciąganie kasy unijnej" | 25-07-2017 15:30:00

    INFO: 370 mln zł wydane na Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach zostały zmarnowane - donosi money.pl.

  • Słomka liderem konstruktywnej opozycji! | 25-07-2017 13:15:00

    INFO: Opinia p. Adama Słomki, lidera Konfederacji Polski Niepodległej - NIEZŁOMNI, którą wygłosił w TVP, bije rekordy popularności i ukazuje polityka jako lidera konstruktywnej opozycji - donosi portal ngopole.pl.

  • ZUS chce nowego systemu informatycznego | 25-07-2017 11:00:00

    INFO: ZUS chce nowego Kompleksowego Systemu Informatycznego 2.0, który ma być projektem, jakiego polska informatyka jeszcze nie widziała - podaje money.pl.

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla każdego? | 25-07-2017 06:45:00

    FUTURO: Kancelaria Prezydenta zapowiedziała projekt nowelizacji ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej - donosi tvp.info.

  • PO silnie oddziaływała na sądy | 24-07-2017 21:45:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ujawnił, że jego partia miała swoich ludzi w sądach - podaje tvp.info.

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.