Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

02-02-2018 15:30:00

Wałęsa ma przeprosić byłego pracownika Stoczni Gdańskiej!

INFO: Gdański sąd orzekł, że p. Lech Wałęsa ma przeprosić byłego pracownika Stoczni Gdańskiej, p. Henryka Jagielskiego, za nazwanie go tajnym współpracownikiem SB - podaje dziennik.pl.

 

Przeprosimy mają być zamieszczone na Twitterze, na portalach gazeta.pl i dziennik.pl oraz listownie. Były prezydent został też zobowiązany do zapłacenia na rzecz p. Jagielskiego 15 tys. zł wraz z odsetkami od czerwca 2017 r. i 600 zł tytułem zwrotu opłaty sądowej. P. Wałęsa ma też zapłacić 4860 zł tytułem zwrotu kosztów zastępstwa procesowego i zaprzestać rozpowszechniania tych informacji.

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Ustawy i dekrety amnestyjne po przejęciu władzy przez UPR

    Wiadomo każdemu, że obecny wymiar, że go tak roboczo nazwę, sprawiedliwości krzywdzi ludzi uczciwych i wcześniej już pokrzywdzonych przez urzędy państwowe, pospolitych bandziorów, oszustów, a też...
  • Sądy decydują czy możemy zrobić rzecz niebezpieczną!

    Sprawa dość smutna. Młoda żeglarka chciała opłynąć kulę ziemską dookoła, niestety sąd uznał to za zbyt niebezpieczne (?!). Proszę przeczytać: Laura Dekker uciekła? Trwają...

Poczytaj również

  • Cztery ambasady interweniują w sprawie ustawy frankowej | 21-02-2019 13:15:00

    INFO: Ambasady Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii chcą zmian w projekcie ustawy frankowej - podaje dziennik.pl.

  • Posłanka Teraz! przekazała papieżowi raport o pedofilii | 21-02-2019 11:00:00

    INFO: Posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński oraz stołeczna radna i działaczka społeczna Agata Diduszko-Zyglewska spotkali się z papieżem Franciszkiem i przekazali mu raport o pedofilii wśród polskich księży - informuje dziennik.pl.

  • Soros kupił Radio Zet | 21-02-2019 06:45:00

    INFO: To pan Jerzy Soros, międzynarodowy spekulant pochodzenia żydowskiego, stoi za zakupem Radia Zet przez spółkę Agora - podaje money.pl.

  • Polacy nie chcą, by pomagać frankowcom | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Z najnowszego badania Kantar Public dla Instytutu Jagiellońskiego wynika, że miażdżąca większość ankietowanych jest przeciwna ustawowemu udzielaniu pomocy kredytobiorcom we frankach szwajcarskich - podaje bankier.pl.

  • Będzie wielka spowiedź podatników | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Wszystkie instytucje finansowe będą zmuszone zapytać miliony klientów o rezydencję podatkową - podaje pb.pl.

  • Ziobro przedstawil projekt antylichwiarski | 20-02-2019 19:30:00

    INFO: Resort sprawiedliwości zaprezentował projekt tak zwanej ustawy antylichwiarskiej - informuje businessinsider.com.pl.

  • Kukiz`15 domaga się dymisji prezes ZUS | 20-02-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15 domaga się od premiera Mateusza Morawieckiego dymisji prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej - donosi dziennik.pl.

  • Były zarząd PKP Cargo zatrzymany | 20-02-2019 15:30:00

    INFO: Były prezes i członkowie zarządu PKP Cargo zostali zatrzymani na polecenie prokuratury - informuje dziennik.pl.

  • NIK: W szkołach marnie uczy się matematyki | 20-02-2019 13:15:00

    INFO: Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że nauczanie matematyki w szkołach pozostawia wiele do życzenia - podaje onet.pl.

  • Sąd za zbadaniem spotu PiS o uchodźcach | 20-02-2019 11:00:00

    INFO: Sąd w Warszawie orzekł, że prokuratura powinna prowadzić dochodzenie ws. spotu wyborczego PiS o uchodźcach - podaje stooq.pl.

  • Producenci soków przeciwko podwyżce podatku VAT | 20-02-2019 06:45:00

    INFO: Producenci soków oraz owoców i warzyw, negatywnie ocenili plany podwyżki podatku VAT do 23% na napoje owocowe i warzywne - informuje interia.pl.

  • Dane pokazują, ile problemów jest z podatkami w Polsce | 19-02-2019 19:30:00

    INFO: Jak donosi portal forsal.pl biuro prasowe Krajowej Administracji Skarbowej opublikowało dane przedstawiające ubiegłoroczne efekty wykorzystania jednolitych plików kontrolnych.

  • Wildstein: Polska nie będzie dłużej chłopcem do bicia | 19-02-2019 17:30:00

    OPINIA: Prawda o polskiej historii nie jest „na rękę” potężnym siłom na świecie, ani w kraju. Dopiero teraz, z obecnym rządem, zaczynamy przywracać tę prawdę - ocenił p. Bronisław Wildstein w rozmowie z Polskim Radiem 24.

  • Prezydent Warszawy: Rowność ponad wszystko! | 19-02-2019 15:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+ - informuje stooq.pl.

  • Partia Teraz! dołączyła do Koalicji Europejskiej | 19-02-2019 13:15:00

    INFO: Zarząd partii Teraz! podjął decyzję o przystąpieniu do Koalicji Europejskiej - informuje stooq.pl.